Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portale randkowe

Polecane posty

Gość gość
ZapisaniSobie pl - dla chrześcijan szukających prawdziwej miłości Może się przyda :) P.S. Piękne świadectwo pary małżeńskiej która poznała się w zapisanisobie(w TVP2): https://www.youtube.com/watch?v=zYYW44kIGUg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam edarling.pl I jako mężczyzna napiszę że ciężko znaleźć kobietę po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam niemiecki , spin.de dużo miłych Niemców szukających żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja zawsze byłam przeciwna portalom randkowym ale trafiłam na https://betania.pl i chyba założę tam konto. Betania to portal randkowy stworzony z myślą o osobach wierzących które szukają miłości swojego życia i myślą powaznie o małżenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam typowe portale. Byłam, a że jestem otyła to tylko zgłaszali się faceci aby zaliczyć numwerek z grubaską. Zapisałam się do fajnego stacjonarnego biura Centrum Zapoznawcze Zolyt. Babka napisała Zolytowy Poradnik Randkowy i po przeczytaniu wiedziałam co robiłam żle na spotkaniach. Po 6 miesiącach znalazłam partnera. Zobaczymy czy się uda, ale jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys wchodzilem na to z mysla a co mi tam moze to dziala.Teraz sobie odpuscilem bo to zupelna strata czasu. Jakies 95% kont to faceci wiec kazda kobieta jest zalewana setkami wiadomosci i pochlebstwami jesli nie jest paskudna. Czyli nawet taka przecietna sprzataczka nie obrazajac sprzataczek mysli na tym portalu ze jej facet to musi byc ksiaze z bajki. Taka rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź świece. Tylko wybierz te grube, a będzie pani zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten http://datezone.kochamysex.pl/ Przede wszystkim darmowy, wszystkie konta zweryfikowane no i nie ma żadnych ukrytych kosztów ani wysypu fejków, sami zainteresowani poznawaniem się ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość678
Nachalne reklamy portali randkowych :) Szukam sympatycznej czterdziestki z Warszawy mukada.arma@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka33c
To jest bardzo ciekawe, że jest w internecie tyle portali randkowych. Ja osobiście znałam tylko https://randkuj.my i wielu ludzi jest z tego portalu mocno zadowolonych. Na początek, darmowy serwis randkowy to coś najlepszego. Jedyne co musimy zainwestować to swój czas, swoje zdjęcie na konto profilowe oraz opis siebie w kilku zdaniach. Wiem, że to ostatnie akurat zawsze przysparza wielu trudności, ale wierze że jak ktoś jest kreatywny i pomyśli głębiej o sobie to z pewnością uda mi się stworzyć kilka zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych portalach to sami *****czee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kobietą więc nie będę za ostry , lecz ty szukasz by zarabiać kasę przez telefon , nie mam nic przeciwko jeśli ktoś potrafi sie podniecić gadaniem sprośnych rzeczy i jeszcze płacić . Mnie to nie kręci , wolę żywego człowieka , kobietę i z nią się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednapani na tym forum napisała ,nie wiem co byś powiedziała gdybys dwa lata faceta na sobie nie miała . Jako facet nie miałem kobiety 7 lat ,płatna miłość nie wchodzi w grę .Bardzo tęsknie za widokiem kobiety leżącej z rozwartymi udami i czekającej na partnera ,taki widok śni się od lat . Nie jestem młody i nie śnie omlodej dziewczynie lecz o dojrzałej rozsądnej kobiecie która tez ma ochotę jeszcze na czułość i wspulne sex . Pozdrawiam wszystkie panie którym brak czułości i seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na kilku ,ale jakoś nikogo interesującego nie udało mi się znależć-chyba jestem pechowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry portale to chujnia , adpotuj lepiej psiaka , da ci wiecej niz nie jeden desperat z portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może tak jest .Jeżeli chodzi o poradę psa już miałam 15 lat ,a teraz mam 3kotki -tez są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie spotkalam na portalu.. Napoczatku sie poznalismy..kilka spotkan..poklocilismy sie bo czulam jakby zachowywal sie tak bym sama go rzucila po 2 spotkaniach i jakby we wszystkim klamal....po 3 czy 4 zaprosilam go do domu..potem sie poklocilam z nim wlasciwien on ze mna ze mam cos z glowa i po 2 tygodniach zapomnialam o tym..bo bylam jeszcze fatalnie zauroczona a juz bylam na takim etapie w tym ze to jest rzecz przegrana... w kims o kim dawno probowalam zapomniec, ale chcialam poznac kogos bliskiego dla siebie...to latwiej mi bylo o kims kogo widzialam 3-4 spotkania zapomniec...juz staralam sie nie brac tego wszystkiego do siebie....to gdy sie poklocilismy po 2 tygodniach po prostu o tym zapomnialam..wydawal mi sie poprostu dziwny i nieszczery..zamknelam temat myslac ze to juz nie wroci..gdyz wczesniej spotkalam sie przez portal z 4 zawsze po pierwszym spotkaniu znikali i nie chcieli kontynowac znajomosc, a jeden byl z 3 4 spotkania ale zaniepokoilo mnie fakt, ze mimo ze byl mily..zapewnial o wielu rzeczach, ale z czasem dziwnie sie zachowywal..chodzil w ciemnych okularach...unikal galerii jak oka w glowie...wiec spotkalismy sie w centrum..szybko wychodzil potem z restauracji..i tylko godziny, ktore on chcial..a zgadzal sie na moje w dzien poprzedzajacy wyjscie, a w ten dzien odwolywal..wiec spotkania odbywaly sie co 2 tygodnie..wiec jakby rozlecialo sie, bo on sie nie chcial spotykac, a ja nie chcialam byc z kims z kim moge sie spotykac tylko co 2 tygodnie..nic miedzy nami nie zaistnialo...nigdy tego nie rozumialam wiec poprostu nauczylam sie ze tak jest..piszesz obiecuja ci wiele potem znikaja...latwiej mi bylo wymazac to z pamieci...i wtedy sie odezwal znow..co bylo dla mnie zaskoczeniem...zaprosil mnie do siebie..wczesniej spotykalismy sie na miescie...ale dalej mialam watpliwosci, ze przed 22 sie zmywa..tylko u niego jak bylam trwalo dluzej, ale przed 23 juz do domu chcial mnie odwozic...co bylo dziwne ze tak chop i wychodzi...twierdzil ze nie ma zony...ze ma daleko do domu.....to wpadlam na pomysl zeby go zaprosic na noc...spal u mnie...a potem juz zaczelam mowic ze sie obraze to zaczal zostawac do 23. Bardzo duzo krecil i mijal sie z zeznaniami a chcialam dowiedziec sie czemu...teraz do kina chodzimy..zakupy ze soba robimy..raz nawet byl u mojej rodziny..no i budzil tyle watpliwosci...tyle podejrzen..tyle sprzecznych odczuc..i chyba to spowodowalo ze chcialam sie dowiedziec wiecej..wymienilismy sie numerami. Zobaczymy jak to bedzie z czasem zaczal mowic ze ma 2 zmiany chodz nigdy nie mial...ze musi pracowac w sobote chodz nigdy nie pracowal i zaprosilam go do siebie i nagle odwolal wszystko..Nagle okazalo sie ze nie musi...nagle sie okazalo ze moze przyjezdzac juz w piatki.. Mysle ze sa rzeczy o ktorych jeszcze nie wiem..ale z czasem sam powie. Wstepnie jestesmy para.Mezczyzni tez czasem sprawdzaja kobiety a nam sie wydaje ze klamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spedza ze mna duzo czasu...piatek..sobota..niedziela.. ostatnio raz w tygodniu..tylko mam niepokoj co do 22 to kombinuje byle zostawal dluzej..to juz zostaje do 23..a czy by tak do kina chodzil ze mna..czy na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z psychika masz coś nie tak? nie idzie tego zrozumieć. Po co tu właściwie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielokropkowa, no zeszłas poniżej swego poziomu tematów prowo, które piszesz co jakis czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

dziewczyny powiem tak przeszłam rozwód samotność wstałm dałam radę i idę dalej do przodu teraz ja pokazuję światu ze ja rządzę hii nawet ostatnio moja walnięta przyjaciółka namówiła mnie na pójcie do clubu dla pań i coooo niczego nie żałuję club rewelacja Bad boys w Sosnowcu na ul Małachowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×