Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portale randkowe

Polecane posty

Gość gość

Są dla wierzących, są dla pragnących tylko seksu. Niestety, po 40tce, w puli są osoby podejrzanej konduity, lub wręcz szumowiny. Bądźcie ostrożni podając swoje dane. I spotykajcie się na pierwszej randce w miejscu publicznym. Oszuści matrymonialni doprowadzili do rozpaczy wiele zdesperowanych brakiem partnera kobiet. Mam jak najgorsze zdanie o facetach stamtąd. Naprawdę chcą seksu bez zobowiązań. Na słowo >związek< reagują alergicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swerka
Polecam Twoo. Tam moj maz poznal swoja obecna partnerke, zostawil mnie w ciazy z rocznym dzieckiem. Teraz mam 2 dzieci a moj maz jest z ta kobieta. Pieknie im sie uklada, o nas zapomnial calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele. Twoo czy tez inne portale to jeden wielki szajs dla desperatek i szukających przygód. Choć nie powiem!!! Znam może z dwa przypadki szcześliwych do dnia dzisiejszego małżeństw, które poznały się w ten sposób. Ale jak można zaufać komuś kogo się nie zna i nawet nie wi się czy fotki jakie wrzuca np są jego fotkami??? Ja bym się bała przede wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy byś sie tak bardzo bała, gdybyś ze dwa lata chłopa na sobie nie miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinna
KOCHANI a ja własnie poznala na portalu Elmaz.pl takiego super męszczyzne i jestem szczesliwa i nie przecze ze sa tez ci zli ale 1 dobry tez moze zabłakac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że zanim znajdziesz tego 1 zabłąkanego dobrego, to ci sie może ciasteczko wymydlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam osoby które poznały męża lub żonę w chrześcijańskim serwisie zapisanisobie.pl. Choć trudno w to uwierzyć to możlwe. Podejrzewam że kluczem tu są wspólne poglądy i może tym trzeba się kierować w poszukiwaniach? Czyli lubisz podróże randki dla podóżników, lubisz czytać dla czytelników, etc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a najpopularniejsze portale skupiają miłośników i miłośniczki ssaków morskich. Czyli tych których interesują wyłącznie: WALENIE i RYPANIE ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie wszędzie są tylko zboczęczy na swoim przykładzie moge polecić www.sexportal.pl znalazłam tam swojego chłopaka i jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertinum
Ja korzystam z epolischwife.pl i jestem zadowolona. Nie trzeba się od razu umawiać albo w ogóle. Czasami dobrze jest z kimś popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swerka
Wszystko sie zaczyna od pisania pozniej 1 radka pokryjomu i zonaty facet odchodzi od zony z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula144
A ja polecam innowacyjny portal www.dyskoteka.co można tam spotkać wielu wartościowych ludzi. Użytkowanie serwisu jest bardzo łatwe a co najważniejsze jest całkowicie darmowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka K
Ja takze polecam nowy portal randkowy www.dyskoteka.co , zalozenie konta jest calkowicie za darmo, a glownym atutem jest fakt, że wymagane jest zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swerka
mozna dodac zdjecie kolezanki lub kuzynki. Nikt nie bedzie sprawdzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia13456
ja mojego obecnego chłopaka poznałam na www.dyskoteka.co , jest to darmowy portal, mozna nawiązac naprawdę fajne znajomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazodzysku
Rok temu się rozwiodłam i niedawno poznałam faceta na sympatia.pl.Jest w moim typie pod względem urody i osobowości i narazie spotykamy się kiedy tylko czas nam na to pozwala. Oby z nim mi wyszło bo zależy mi na tym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamolek
Jeżeli szukacie ciekawych dziewczyn to zapraszam Was na stronę: www.dyskoteka.co Dla wielu osób zwykła, prymitywna strona internetowa, ale mi akurat się udało znaleźć na niej Magdę. Moim zdaniem szkoda czasu na jakieś fora internetowe. Jeżeli serio Wam zależy na poważnej lub niezobowiązującej wiadomości, to zajrzyjcie - naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz1233
na www.dyskoteka.co poznałam wiele świetnych ludzi , jest to darmowy portal, mozna nawiązac naprawdę fajne znajomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale randkowe to strata czasu raz za namowa znajomego zalozylem konto. Jestem facetem przecietnym mam prace mieszkanie auto wiec nie jest tak zle po prostu w ogole nie mam okazji poznac kobiet (brak znajomych niecierpie pubow sami faceci w pracy mała firma).Wiec kumpel mnie namowil spoko zalozylem konto i dalej to porazka masa wiadomosci od samotnych matek tylko lub kobiet ktore nie znaja słowa umiar przy stole :) Szczerze do poznawania takich osob to mi nie potrzeba portali bo mam kilka takich starych znajomosci ktore maja dzieci i nie znajda faceta.Wiem ze mam kosmiczne wymagania kobieta bez dziecka i o normalnym wygladzie ale coz trudno. Nie bede robil za sponsora czyjegos seksu bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swerka
Samotne matki napewno dostaja alimenty na swoje dzieci wiec nie musisz sponsorowac. Chodzi o to ze napewno nie kochasz dzieci wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie samotne matki dostają ZA MAŁO alimentów. Więc ktoś musi dokładać. A dzieci to on może i kocha, ale już cudze bękarto-bachory nie koniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nawet ludzie z pierwszych stron gazet tzw.celebryci są po rozwodach i jakoś wychowują dzieci z pierwszego małżeństwa swoich partnerów Np.Radek Majdan i Małgorzata Rozenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I coś w związku z tym? Uważasz że celebryci są wyznacznikiem przyzwoitości i norm moralnych?? Naprawdę tak uważasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swerka
Facet napewno jest grubo po 30 a kazda kobieta w jego wieku juz ma 1-2 dzieci. Jak pokochasz kobiete to jej dzieci ci nie beda przeszkazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Swerka... bzdury w swoich postach wypisujesz, jest zdecydowana różnica w tym, jak kocha kobieta, a jak facet cudze dzieci, tak było odkąd zeszliśmy z drzew, tak jest i będzie natury nie zmienisz. Każdy ssak- samiec będzie daleki od miłości do cudzych genów, mówiąc prościej, jak się nadstawiało byle komu, to trzeba się z tym teraz męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swerka
znowu ta dyskoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afanne
a słyszeliście o nowym darmowym portalu randkowym http://www.dyskoteka.co/ ?? myślę , że tam też warto spróbować :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, a ja od kilku lat od czasu do czasu korzystam z portali randkowych, nawet raz, dwa razy do roku udaje mi się z kims umówić. Dlaczego? bo jeśli pan deklaruje, jakie to on ma wykształcenie, a robi elementarne błędy językowe i ortograficzne, to co mam mysleć? że KŁAMIE i chce sie wydac lepszym niż jest, Skoro kłamie - NIE MAM O CZYM ROZMAWIAĆ 90 procent to osoby z nałogiem alkoholowym, z zaburzeniami psychicznymi, typu zazdrosnik -''jestes k...wą, ja się z toba raz spotkałem, a ty jeszcze nie usunełas konta'', Piotrusie panowie - ja mam do nich jeżdzić 100 km, ale im szkoda kasy na telefon, bo on jest w innej sieci, a w ogóle ''ma byc tak jak ja chcę i nie inaczej'; erotomani, gadający co to oni nie robili i czego to nie wymagają- na pierwszym spotkaniu, oblesne to po prostu; niestety, mam za duże wymagania, bo jak łapie faceta,że mówi jedno, a wcześniej pisał cos innego, to to jest mało pociągające... nie mówie juz o typach, którym się nawet czystego t shirtu nie chciało ubrać- to jak dla mnie juz zero kultury. Niestety, wymagam szczerości i kultury osobistej, więc pan, który na pierwszym spotkaniu pyta mnie czy uprawiam seks analny, bo on tak , a nie lubi dziewic niewydymek itp ....choćby wydawał mi się wcześniej pociągający i w ogóle, po takim tekście - niech spada na drzewo. tak samo panowie, którzy po spotkaniu wyglądaże są zainteresowani, potem nie dzwonia, aż po kilkunastu dniach, nagle niby chcą sie umówić, baaardzo chca, ale nie maja czasu - natomiast mają czas, by zaprosic obcą kobietę, mnie, nagle, do siebie, najlepiej od razu i zaraz i natychmiast... bo on nie będzie przyjeżdżał, to ja mam po raz drugi jechać w obce miejsce...??? no niestety, panowie. większość ma ego na poziomie Kilimanżaro, a kultury tyle co przysłowiowy dres... sporo osób po prostu traktuje taki portal jako okazje do wyhaczenia sobie łatwych panienek, z którymi przespią sie , oczywiście, bez zobowiązań i najlepiej natychmiast, no i za darmo, pod pozorem zachwytów i tanich komplementów spod budki z piwem ale deklarują ,że są profesorami, nauczycielami, prawnikami itp. Jedno zdanie często wystarczy, by zdemaskowac ich zawód i wykształcenie zero obycia, nadmierne " luzactwo" które ma pokryc ich beaki kindersztuby. To takie fajne beknać po wypiciu kawy w kafejce?? A pisał o Moiarcie i Chopinie:D:D ze słucha...że meloman.. No nie, nie tędy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×