Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziqu2119

Mam 17 lat i nigdy nie miałam chłopaka

Polecane posty

Mam 17 lat i nigdy nie miałam chłopaka, nawet się nie całowałam. Nie wiem z czego to wynika, jestem ładna, szczupła ale bardzo nieśmiała. Byli jacyś chętni ale jak ich wszystkich odpychałam, bo się bałam co to będzie. Nie potrafię się przemóc. A nie chcę być z byle kim, marzy mi się trochę straszy chłopak, inteligentny, dbający o siebie a nie tak jak większość moich rówieśników noszący tą samą bluzę od roku, słuchający muzyki którą muzyką tak naprawdę nazwać nie można, którego życie opiera się na paleniu zielska i melanżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Offerma z kafeterii ma 40 lat i nigdy nie mial dziewczyny ble ble - 28 lat tez cream 30lat tez nie mial itp oni mają gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
...spokojnie jestes jeszcze mloda. Poczekaj jeszcze troche jak ci cycki urosna to sami przyjda do ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 26 lat i nigdy nie byłam z facetem wiec nie jęcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
...26 lat to juz po tobie! Cycki ci juz wiecej nie urosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz jakaś obsesje z tymi cyckami czy po prostu niewyżyty jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
Poprostu przesladuja mnie mikrocycki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znając życie to pewnie takich nie widziałeś w całej okazałości :P Bo to musiałaby być jakaś n******a desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo albo nie jesteś taka jak opisałaś! ewentualnie ładna szczupła z wygórowanymi wymaganiami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie tylko prowo widzisz. Wymagania mam, pewnie że mam. Ale nie wydaje mi się żeby były bardzo wygórowane. Chodzi o to żeby ktoś coś sobą reprezentował a nie miał w głowie pustkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 17 lat, a nie 67... więc jest jeszcze bardzo mała szansa, że kogoś znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaczę się w bólu
z twoim przyszłym chłopakiem. strasznie niecierpliwą będzie miał dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy Leszek
a ja uwielbiam dziewczyny z małymi cycuszkami ... sa najsłodsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroht
ja mam 21 lat, koncze studia i chcę iść na następne. Mam dobrą pracę, zarabiam na siebie bez problemu. Mam wielu znajomych i bliskich przyjaciół. Nie ulegam żadnym nałogom. Wzrost ponad 190 cm. Dbam o siebie, lubię być elegancki. Nie potrafię spotkać kogoś z kim chciałbym dzielić moje życie. Mam co prawda jakieś kryteria co do wyglądu jak każdy, ale schodzą one na drugi plan gdy dziewczyna oczaruje mnie osobowością. Niestety, najczęściej rozczarowują mnie swoją niedojrzałością, brakiem szczerości, tępotą gdy same sobie utrudniają życie a potem płacz. Gdy kobieta nie pociąga mnie intelektualnie, traci w mych oczach również na urodzie fizyczniej; podoba mi się mniej. Trafiałem na takie, które mnie powaliły na kolana charakterem,cechami, pogodą ducha, z którymi świetnie sie rozmawiało na każdy temat, lecz nie dane bylo nam byc razem. Gdzie jesteś moja księżniczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w takiej samej sytuacji co Ty. pół roku później poznałam świetnego faceta. nasz związek rozwinął się błyskawicznie. wczoraj mieliśmy 10 rocznice naszego związku. jesteśmy już po ślubie mamy dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroht
Najlepsze życzenia z okazji rocznicy :-) 10 lat to już jest kilka obrotów na Rolexie ;-) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astaroht jesli mówi prawde to jest kawał fajnego chłopa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroht
Miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroht
Autorka jest młoda, wszystko przed nią, ale już widac, że coś sobą prezentuje i na pewno upoluje kogoś, kogo szuka gdyż najlepsze lata właśnie przed nią; w tym studia, kolebka nowych, ciekawych znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×