Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woman 30

Czego On we mnie szuka

Polecane posty

Gość woman 30

Poznalismy się, mamy 30 + , jestesmy po dlugich zwiazkach, zaiskrzylo, zabawa, flirt i szybki skok do lozka na trzecim widzeniu. Zakladalam, ze to "odskocznia od szarej rzeczywistosc"i i juz się nie zobaczymy. On wciąż dzwoni i pisze, rozmawiamy o wszystkim. Nalega na spotkanie, mowi o zyciu, jak bysmy sobie razem radzili...Czy mnie podpuszcza, czy chce wejsc w zwiazek z taka kobieta co szybko wskoczyla do lozka czy On chce mnie po prostu do łóżka??jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajac go niewiesz tego a pytasz nas? A skad my koorwa mamy wiedziec? Moze bys go poprostu spytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kluczyki od auta gdzieś posiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może niczego nie szuka napatoczyłaś się i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to r****cz pospolity gatunek powszechnie rozpleniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że faceci po 30ce to już nie nastolatki, które zaliczają na ilość. Jeśli mu dobrze z Tobą w łóżku, to może chce Cię zatrzymać w nim na dłużej :) Nie wiem, czy dla facetów w tym wieku ma to takie ogromne znaczenie, czy wskoczyłaś do tego łózka na 3 czy na 6 randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś facet
moim zdaniem nie chodzi tylko o łóżko , chyba przypadłaś mu do gustu - jak gość jest ok to go łap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno faceci nie przywiązują wagi do tego czy to 1,10 czy 100 randka ;) przynajmniej tak pisano w czerwcowym bodajże Cosmopolitan spytaj jego a nie forumowiczów powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatarzktak
r****cz pospolity a ty to niby taka cnotliwa , co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman 30
Tak, tak... wiem, ze poszlam szybko do lozka bo na trzecim spotkaniu ale My teraz prowadzimy znajomosc telefoniczna, smsowa przez ponad miesiac i wydzwania od 8 rana do 2 w nocy, jakby mnie pilnowal, wciaz smsuje i prosi zebym nikomu nie ulegala :) więc nie wiem w co On gra a ja chcę zeby sam z siebie konkretnie wypowiedzial co moze mi zaoferowac a co oczekuje ode mnie. Tak wiec utrzymuje z Nim taki kontakt, ze zawsze jak moge odpowiem na wiadomosci i tyle a sama dalej zyje swoim trybem zycia:praca, znajomi i nawet randki z jednym dosc interesujacym mezczyzna. z tym, ze czuje, ze wiekszy kontakt juz nawet emocjonalny , pomijajac ten fizyczny pociag mam do tego pierwszego.A z nowym jest bardzo staroswiecko...kino, dobra kolacja, pocalunek na 4 randce i tak bez polotu...nie wiem czy nie wplatuje sie po malu na dwa fronty, jesli obu zakrece i na koniec nie bede umiala wybrnac co do wyboru to zostane oczywiscie sama..jestem tego swiadoma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×