Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Korekta uszu u dr Żukowskiej

Polecane posty

Gość gość
tak, zdecydowalam, mam wyznaczony termin. troche sie boje ale widziałam uszy sasiadki po operacji u żukowskiej i ......chciałabym takie mieć też :) marzenie od kilku lat . a teraz jak zobaczyłam efekt na własne oczy a nie tylko na zdjeciach i jak pamietam jakie ta sasiadka miala przed operacją to tego samego dnia sie umówiłam na wizyte. motywacja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaraza
Moim zdaniem oczerniając lekarza każda z Pań powinna podpisać się imieniem i nazwiskiem, dać kontakt do siebie , wtedy będzie wiarygodna i co za tym idzie pomocna.A tak można sądzić iż konkurencja ..a pozytywy na temat rzeczonej Pani plastyk ona sama i jej znajomi , rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentkahanka
Ja uwazam że jak sama szukam opinii o lekarzu to tez jestem jakos tam zobowiazana zeby napisac czy mi odpowiadało czy nie, czy byłam zadowolona czy nie. Wiadomo że najłatwiej jest skrytykowac i to robi kazdy jak mu sie coś nie spodoba ( a konkurencja to już pewnie w ogóle) a jak ktos jest zadowolony to nie zawsze mu sie chce napisać. Wiedze to po zakupach własnych na allegro. Jak cos żle to pisze a jak dobrze to nigdy nie ma czasuwystawić pozytywnej opinii. Więc pewnie zadowolonych klientek jest o wiele wiecej zawsze niż niezadowolonych tylko nie chce im sie nic napisac. Ja za to pisze bo jak sama szukałam to cieszyłam się ze pozytywne moge przeczytac. I tylko je tez moge potwierdzić że dr Żukowska jest bardzo dobrym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu ta właśnie Żukowska zniszczyła mi cale życie operacją uszu!! Wolalbym gdyby mnie zabiła niż to co zrobiła z moimi uszami!!! NIENAWIDZE JEJ!!!! Życze jej żeby zdechła za te krzywdy jakie mi wyrządziła!!!! Jest podła, glupia i zakłamana do potęgi. Uszy mierzyła suwmiarką ślusarską, nie umie nawet skóry zszyć, blizny mam tak brzydkie i grube jakby to ktoś ślepy szył, były w sum może trzy szwy, a powinno być 30, ale najgorsze jest to co ona robi z chrząstką - wycina ją, to wszystko co nadaje uchu okrąglość, te wszystkie grobelki, tego nie ma bo wycieła nie informując mnie o tym. W miejscu gdzie były naturalne uformowane chrząstki teraz mam grubą zbitą opuchliznę która sie zrosla wygląda jak pognieciona, boli mnie to od lat, swędzi cały czas, najgorzej jest gdy zmienia sie pogoda na deszcz wtedy wszysko mi sie przypomina ten koszmar który trwa od lat. Jeździłem do róznych chirurgó najlepszych i NIKT nie chce mi tego poprawić ponieważ po takiej operacji nie wolno tego ruszać bo bedzie jeszcze gorzej, Wszyscy chirurdzy odsyłają mnie do zukowskiej - prosze pojść tak gdzie był zabieg do zukowskiej bo my tego nei będziemy ruszać bo cała wina spada zawsze na tego kto ostatni operuje, a operowanie tego to ogromne ryzyko ponieważ rany wewnetrzne są bardzo duże gdyż wycięto chrząstke. Żukowska nie chciał mi wydać dukumentacji medycznej ani fotograficznej, dtraszyła mnie sądem że sprawa już jest w sądzie. Chciała mnie dobić abym dał sobie spokój!! NIE NAWIDZE JEJ!! Abyś zdechał wstrętna kur***** za to co mi zrobiłaś!!!!! Razem z tą pielegniarką zaklamaną H. Miśkiewicz która robi takżę w szpitalu im. Barlickiego, wiem że ona była ttam przed laty oddziałową - wspólczuje ludziom którzy mieli z nią cokolwiek do czynienia!! Zwykłe bydle nie czlowiek. najgorsze miejsce na zabieg to Dermed w Łodzi gdzie przyjmuje ten partacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jej nie polecam Żukowskiej. Miałam przez nią załamanie nerwowe, zabieg mi schrzaniła totanie. Piersi okaleczyła, skrzywiła je i jedną opuściła na dół bo źle wszyła implanty, na dodatek miały być lepsze wstawione a wstawiła tanie i tandetne. Musiałam brać kredyt na operacje poprawkową u kogoś innego w Warszawie i czekać długo w kolejce. Wogóle trudno jest uzyskać pomoc chirurgów ponieważ oni niechętnie operują po konowałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam poprawkę u dr Żukowskiej po innym lekarzu bo jedno ucho mi odskoczyło i były nierówne. Idealnie je wyrównała. Bez problemu zdecydowała się żeby mi pomóc i zrobić poprawke po kims innym, widziała jaka jestem załamana. Teraz mam po operacji u dr Zukowskiej ładne uszka i równe. Super lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle złosci i jadu to wcale sie nie dziwię że lekarz sadem straszy. Jak ktos by mnie tak oczerniał w miejscu publicznym tez bym tak zrobiła. Tak nie wolno! To całkowity brak kultury. I jakoś mało wiarygodna ta historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żukowska robi uszy dobrze i tanio to jej zazdroszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra operowała się u tej lekarki i bardzo zadowolona a efekt bardzo dobry. Rodzice byli przeciwni ale postawiła na swoim i teraz cieszy sie z łądnych uszek i ślicznie wygląda. I własnie dr Żukowska tak dobrze ją zoperowała w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam polecam dr Żukowską, mnie zrobiła idealnie uszy, ma wielu klientów i to jak widziałam zadowolonych, terminy też o czymś świadcza przeciez...ja tam polecam Panią dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolona z korekty nosa , własnie u pani Dr Doroty Żukowskiej w klinice Dermed, godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×