Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka888888888

złamał mi serce nie chce mi się żyć

Polecane posty

Gość taka888888888

5 lat razem.......nie jakieś 5 dni czy 5 miesięcy.....ale 5 lat . Mówił że mnie kocha że chce ze mną być że ma ze mną plany na przyszłość... Nie wylogował się z FB zobaczyłam wiadomość do jego byłej o 5 nad ranem, że jedna tylko kobieta pozostawia ślad w sercu ( ona), że żałuje że pozwolił jej odejść i że żałuje że dopiero teraz jej to pisze.......... kur....rozpieprzył mi serce aż trzęsą mi się ręce z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuje naprawdę Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska do łozka niemca nazakupy
dziewczyno, o chłopa takiw wielki hallooo!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka888888888
nawet nie wiesz jak mnie to zabolało, nie napisał tego do mnie tylko do niej. pieprzony cios w serce, to gorsze niż zdrada fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje. Tez kiedys cierpialam gdy po 5 latach cos sie nagle skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak, to są konsekwencje ciągnięcia pały facetowi innej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się tymi palantami wyżej. mogę z toba porozmawiac kochanie... ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieliście poważne plany na przyszłość, to lepiej, że dowiedziałaś się prawdy teraz, a nie po piętnastu latach. Wyobraź sobie, że miałabyś dzielić życie z kimś, kto nie jest z Tobą szczery i nie kocha Cię naprawdę. Wiem, że to ból nie do zniesienia, ale przynajmniej nie zdążył Ci go zrujnować o tyle, byś nie mogła go stworzyć z kimś innym, nowym. Czego Ci z całego serca życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Cię bardzoo
:( biedna....nawet sobie nie wyobrażam gdybym to ja zobaczyła cos takiego w swojego mężczyzny..:( powiedziałas mu o tym? jak zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rruski
Niedawno mialem podobnie... Tylko u mnie żona tak postapila, dlatego wiem jak sie teraz czujesz doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka888888888
Zaczął się wymigiwać że był pijany i nieświadomy tego co robi... Ale nie był na tyle pijany żeby wziąć komputer poszukać jej na fb i napisać do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś palantem, co cie obchodzą lata? Akurat gość od konsekwencji ma absolutną rację :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Cię bardzoo
podobno pijany mówi prawdę... odejdź od niego..i tak nie umiałabyś z nim być..ciągle będziesz pamiętać i mu nigdy nie zaufasz to Cię zniszczy jak z nim zostaniesz.. Nie rób scen..odejdź z klasą... a on po stracie zrozumie co stracił, jeżeli teraz mu wybaczasz to przegrasz siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest idealny moment zebys wyjela dume z kieszeni, zalozyla ja na siebie, wstala i poszla przed siebie i nigdy, przenigdy nie spojrzała wstecz. uświadom sobie, że on kocha ją, nie ciebie. pijany=szczery. z toba byl z zdrowego rozsadku, niestety wodka ten rozsadek zabiera. i wychodzi prawda na jaw. masz sile w sobie kobieto, wyplacz oceany ale nie watp w milosc, nawet jesli wydaje ci sie ze wlasnie ja utracilas na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rruski
Wiem, że to nie jest tak prosto, ale wiedz rowniez, ze cos takiego moglo sie przytrafic Ci po slubie, kiedy sa dzieci. U mnie sie przytrafilo po slubie, co prawda dzieci nie ma, ale najchetniej rozszedlbym sie z ta osoba i trzymal sie od niej najdalej jak sie da... Tak postepuja ludzie bez zasad - jak Twoj chlopak, czy moja zona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rruski
Po czasie uczucia i tak Ci mina, a koles nie jest wart Ciebie - jesli tylko sama takich rzeczy nie robisz... Wiem, ze czytasz to i wydaje Ci sie to wszystko kosmosem, ale jak sobie ulozysz zycie, tak bedziesz je prowadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka888888888
Serce pęka bo on dalej kłamie i zapewnia mnie że to mnie kocha a nie ją, że nie był świadomy co do niej pisz że był pijany że przez 8 lat się do niej nie odzywał i nawet nie pamięta co do niej napisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie możesz patrzeć wstecz. koleś nie jest ciebie wart. ten związek juz powinien byc przeszłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie możesz patrzeć wstecz. koleś nie jest ciebie wart. ten związek juz powinien byc przeszłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka888888888
Tymbardziej czuje się oszukana bo ja nigdy czegoś takiego bym nie zrobiła. Nawet gdy spotykałam mojego byłego na ulicy to tylko wymieniliśmy się słowami cześć-cześć nigdy bym się po nim czegoś takiego nie spodziewałą ,że jest do tego zdolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Cię bardzoo
wybacz ale jeżeli mu w to uwierzysz to będziesz bardzo naiwna.. a jednak napisał...to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rruski
Skad ja znam takie klamstwa... Zycie nie jest latwe, ale to sztuka wyborow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierz facetowi, boi sie, ze zostanie sam, bo tamta go pewnie nie chce. pokaz, ze masz dume. chcesz z nim zyc, ze swiadomoscia, ze on kocha tamta bardziej od ciebie? i w ogole pomysl co tamta dziewczyna teraz o tobie mysli..kopnij go w jajca i odejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rruski
Mieliscie kryzys, kiedy to napisal? Faktycznie byl mocno nagrzany nad ranem? Te pytania i tak nie maja znaczenia w tej sytuacji, ale tak z ciekawosci pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz co gdybac dziewczyno! zamilknij, tu nie potrzeba slow, a napewno juz nie jego slow. nie dopuszczaj tych klamstw do uszu- zobojetnij do szpiku kosci, tak bedzie Ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan lamentowac nad soba, wez sie w garsc, takie smecenie tylko pogarsza wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka888888888
Twierdzi że był tak nagrzany że nie wiedział co czyni ?! (...) A jednak napisał....i jakbym tego nie zobaczyła ( coś jednak nade mną czuwa ) to by się nigdy do tego nie przyznał Ona w tym roku za mąż wychodzi jest zaręczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rruski
Do postepowania w takich sytuacjach trzeba sie urodzic twardzielem, ale dalsze zycie wtedy ma szanse byc lepsze. W takim razie, skoro tak glupieje po alkoholu, to przerznie jakas laske i powie, ze byl nagrzany. Ja tez bylem wiele razy w zyciu nagrzany, ale zasady mam jasne i niezmienne rowniez po wypiciu - poza chodzeniem w pionie rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba jasne, ze jak wychodzi za maz, to chcial jeszcze zdazyc i sprobowac, zanim straci szanse. dziewczyno, to boli, ale zostaw go. on cie nie kocha, nie rozumiesz tego? chcesz byc z facetem, ktory mysli o bylej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorzy postów mają rację!!!! Ja sama byłam z osobą dla której byłam tylko "rakiem-rybą na bezrybiu". To jest ogromne upokorzenie dla kobiety i bardzo niszczy poczucie wartości! Posłuchaj dobrych rad. Odetnij się od niego! Mężczyzna zazwyczaj kocha raz w życiu. Tak się zdarzyło, że to nie TY jesteś jego miłością. ZAWSZE będziesz dodatkiem, namiastką! Jeżeli z nim zostaniesz to skończysz w rozsypce psychicznej Dziewczyno! Nie rób awantur i histerii tylko powiedz, że nie chcesz być z kimś kto Ciebie nie kocha. KONIEC! Zero dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×