Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pies w łóżku dziecka

Polecane posty

Gość gość
"Przynajmniej jak dziecko śpi z psem czy kotem , ma kolo siebie futrzaka, to nie urządza nocnych wędrówek do rodziców betów jak tu większości dzieci mam na kafe co z tego wyczytałam " No twoje nie chodzą bo nie pozwalasz im wchodzić do sypialni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpadłaś na to ze dzieci nie mają takiej potrzeby spacerowania z lóżka do lóżka ? nie wpadłaś, a ja nie mam już checi i mozolnej cierpliwości ci tłumaczyć dlaczego takiej potrzeby nie mają pakować się do nas Spią wtulone w siersciuchy,ktore o wele solidniej sa zadbane niż jedene przeciętniak idący spac z brudnymi girami i nieumytym w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towarzystwo psa uodparnia na choroby-nie chce mi sie opisywac jak, byly naukowe artykuly na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez oczywiście ze uodparnia na choroby, organizm wytwarza przeciwciała które skutecznie walczą z innymi bakteriami nie powodując osłabienia organizmu tak jak to bywa u ludzi wychuchanych, trzymanych w sterylnych sanepidowych warunkach od zawsze b mamcia chornica od każdego zarazka ..a później to w przyszłości wpierdziela medykamenty uodparniające jak tiktaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pitbullka
smierdzi psem bo jest stara wiec częściej ja kapie plus suchy szampon, śmierdzi jej tez z paszczy wiec psikam jej deodentem zębiska i jest dobrze, i spi w lozku, nie zyga na pościel nie sra i co wy tam wypisujecie. Dobrze ze wy nie smierdzicie jak sie napięcie raz w tygodniu później w autobusie mozna sie zagazowac jadąc z takimi "higienicznymi"... Moj pies przynajmniej myje sobie d*pe 5 razy dziennie a nie jak wy raz na tydzień. I rak nie myjecue po korzystaniu z toalety brudasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleee psy sa fajne,ale nie w lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość mój dziadek (lekarz) jadł ze swoim psem z jednego talerza przez wiele lat. I co jeszcze z nim robił ? :O :O :O Pytanie retoryczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
kurczę nawet dla dobrego człowieka często odbija, więc jak za zwierzę ręczyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak pies śpi w łóżku to co ile zmieniacie pościel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tu pisalam wczesniej
pościel zmieniam dziecku co kilka dni:)zresztą pies tylko z synkiem zasypia potem schodzi z łozka i spi obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małego dziecka nie położyłabym z psem, chyba że obserwowałabym całą noc co robi (pies), ale sama spię z moimi kotami w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie spryskanie psa perfumami albo deo do pyska powoduje, ze jest czystszy :D! ja mojego tez pryskam, ale z nim nie spie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z psem spałam, więc dziecku też pozwolę. Mały ma dopiero 7 mcy, ale pies to jego najlepszy przyjaciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczna z ciekawości ile masz zwierząt w domu? bo wnioskuję, że tylko psy i koty, ale nazywasz je "zwierzyńcem" wiec ile sztuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka mieszańca yorka
Nasz pies śpi w nocy i z nami i z dzieckiem. Kursuje od nas do dziecka :) Nie przeszkadza mi to,może gdyby to był duży pies,to może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spałam z psem odkąd pamiętam. Z kotem później też. Hodowałam szczury, świnki morskie, chomiki, królika. Nie miałam przeciwciał. Mam nadzieję, że synek będzie miał hopla na punkcie zwierząt jak ja :) Dla mnie każde zwierzę to członek rodziny, co do lizania narządów płciowych to Wam przeszkadza, ale jak liżecie mężom narządy płciowe, a potem całujecie dzieci to już zupełnie co innego?? Co do tego, że myjecie zęby-psu też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już widzę jak twoj pies lize sobie jaja a ty biegniesz za nim z szczoteczka i myjesz mu zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mamy tylko psów i kotów, pisałam ze one śpią z dziećmi, ale to nie wszystko Również mamy świnkę morską ,fretkę, rybki.(rybki to głównie męża i syna ) Żółw lądowy prawie rok temu nam papatki zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa no to faktycznie, zwierzyniec niezły, musi być z tym zachodu :D a ile tych psów i kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co pies lize jajka
A ty huja w ręku miałas podczas stosunku, i dzieci dotykasz(myślisz że zmyjesz)? A martwisz się o psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam tylko tytul watku i mam ciarki :) fuuuuj fuuuj fujjjjjj oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
istnieje takie coś jak woda i mydło którymi człowiek jest w stanie zmyć brud, jeżeli tego nie potrafisz to współczuję jak np. robisz komuś jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam boksera i poki mieszkalam u rodzicow to spal ze mna... po mojej przeprowadzce zostal u rodzicow:( mam 14 miesieczne dziecko i nie pozwolila bym zeby dziecko spalo z psem bo pies jest za wielki i niechcacy moze krzywde zrobic:P ale jak dziecko podrosnie to czemu nie:) Wiecie jak cieplutko jest od takiego psiaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie 2 koty i 4 psy ( w tym 2 bysiory ,a 2 małe kurd*ple ) Z kotów to tylko tylko jeden lubi pieszczotki, ciumkanie, wtulać się we wszystkich swoich i obcych i tak całą noc z kim może przespać bez kręcenia się, drugi to taki bandziorek adehadowiec co ciągle miejsca sobie zmienia ,albo w nocy nie śpi zaczepiając do zabaw,(większości dnia odsypia za to) lubii rządzić despota mała-typowy koci temperament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoo matko 6 dzieci ,4 psy,2 koty ...już widzę jak u ciebie śmierdzi w dimu bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spałam z psem jak bylam mala i jestem zdrowa piekna i bogata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam maleńkich dzieci w odstępie rok po roku- przeciwnie. Oprocz przedszkolnej reszt już szkolne . Recze ze każde z nich odpowiednio i sumiennie przykłada się do obowiązków nad zwierzyńcem ( a tego trochę jest), z tym nigdy problemów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psy śmierdzą bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno ladniej pachna niz ty wyzej gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pies śpi ze mną i z moim mężem, ale ludzie litości ! Jak pies jest w domu i śpi z właścicielami to musi być zadbany, wykąpany,odrobaczany, odpchlany, szczepiony itp..nikt do domu nie bierze psa siedzącego 5 lat na łańcuchu nagle do domu..mój pies jest zadbany, ma dłuższą sierść więc jest jak przytulanka w łóżku heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×