Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

NO zadziora trafiłaś chyba na najgorsze co może być... mieć męża przy sobie tak rzadko to trudne, ale mam nadzieję że wystarczająco go wykorzystasz przez te 4 dni :) No nie mamy żadnego kryzysu- myślę że ja muszę trochę odpocząć od tych myśli, najchętniej poszłabym na urlop, zamelinowała się daleko :) z dala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina mnie wczoraj powitał mega płodny śluz czyli przezroczysty, rozciągliwy... :> ale staranek nie było, mąż mnie nie obudził w nocy po powrocie z pracy...:( a potem nad ranem dostał małe wyzywanie że czekałam... on mnie nie obudził a ja ...no zasnęłam :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak ostatnio zrobiłam :P potem mi wypominał że zasnęłam przez tydzień. No to nie był płodny bo biały widocznie jakiś wyciek miałam:/ No w każdym razie nie ważne:) Może dziś się wam uda pobrykać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziora84
no jest czasem lepiej czasem gorzej \ takie dodatkowe utruydnienie a propos staran o dziecko... :P a zeby bylo ciekawiej to maz zaproponowal i nalegal juz od dluzszego czasu zeby "machnać drugie" bo nie chce zeby dzieci pamietaly go jako siwiejacego pana .. ot i widzisz karmelko logika facetow no ja juz mu zapowiedzialam przyduszanie :D nie moge sie doczekac. powiem Wam ze nawet jak sie rzadko widujemy to i tak jak przyjedzie zdazymy sie posprzeczac - takie charaktery podłe mamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to jak przyjeżdża to ma bardzo stęsknioną żonkę:) No i dobrze ma chłop rację :)Czy ja wiem czy od charakteru to zależy.. Napewno od tego ze nie ma go cały czas w domu i pewnie jest nieprzyzwyczajony tak samo jak z resztą Ty do tego że w nim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziora84
sabina chyba masz racje. :D a teraz tez zgodzilam sie na drugie dziecko bo bede miala latwiej jak drugie urodzi sie latem 2014 (oby oby) to starszy do przedszkola od wrzesnia idzie wiec jakos ogarne, jednynie czego sie boje to tego ze znow wzrok mi sie pogorszy, przed ciaza mialam wszystko super a po ciazy tragedia, znakow drogowych nie widze, w kinie napisow tez nie malo tego znajomych na ulicy nie pozniaje- pozniej ludzie maja pretensje ze wazna jestem i czesc nie mowie .. jak teraz znow by mi sie pogorszyl to juz zostaja okulary jak Stepien z 13 posterunku heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam ja też slepa jestem. Bez okularów ani rusz :) wszyscy mi mówili żebym do ślubu szła bez okularów ale mówię że się podknę na stopniu :) i powiem Ci że w okularach jest super :)Podobno nie ma takich samych ciąży więc się okaże jak to u Cie be będzie...Trzymamy kciuki za starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Witam Kochaniutkie!!! Widziałam moja Fasolkę!!! Ma 10,5mm więc przez 7dni urosła 8 mm. ;) To chyba za tatusiem. Ja według miesiączki 7 tydzień a według usg 4. Ja mam brać witaminy Siostra i 2 psiapsióły wiedzą o ciąży już bo wiedziały o staraniach. Rodzicom w niedziele powiemy. Synka przygotowuje do tej wiadomości. Wczoraj poszliśmy do parku po kasztany ...i tak po troszeczku mu mówię,że ale fajniutkie są takie maluszki. Powiedział,że on też by chciał dzićkę w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Karm3lka , dziękuje bardzo!!! Szkoda,że taka śpiąca jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje niecierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam nadzieję że niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Sabina dzięki:) Kg schudłam przez tydzień, jeżdżę na rowerku przed tv i oglądam filmy. Fajne są ćwiczenia na youtube dla ciężarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje niecierpliwa :) u mnie jeszcze było za wcześnie na zobaczenie fasolki. a jakie witaminy masz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita10
moze sie tez dolacze zamiast tylko po cichu czytac......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej Agatita!!! Zapraszamy!!! Dziubasku te witaminy to Prenatal Complex, na nudności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy Agatia!Ja jak narazie to tylko kwas foliowy łykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ale ja żadnych nudności nie mam ;) wręcz przeciwnie - cały czas jestem głodna :) wczoraj jak powiedzialam o tym mężowi to mi dzis do pracy naszykował 3 razy więcej jedzenia niż zwykle :O i strzelił focha jak mu próbowałam wytłumaczyć że starczy mi narazie jeden owoc więcej a nie 3 kanapki więcej niż zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa gratulacje fasoleczki:) Dziewczyny czy ten kwas foliowy to gin przypisuje bo ja to nic nie biore a może powinnam;) Witamy agatita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam FOLIK w aptece bez recepty za 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas teraz to musisz się odżywiać za dwoje więc mąż się stara i dba o Ciebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dba dba - wczoraj chciałam sobie przysunąć pufę pod nogi to nakrzyczał na mnie że nie dbam o maleństwo :P i że on mi będzie podsuwał takie ciężkie rzeczy. i że mam nie robić dużych zakupów żeby nie dźwigać :) i już przystawiał ucho do brzucha czy coś słychać :P kochany jest :) kwas foliowy kupuje się bez recepty - ja też dałam kilka zł za opakowanie na 3 m-ce. powinno się zacząc go brać koło 3 miesiące przed planowanym poczęciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lykam kwas foliowey, magnez i wit. B6 w tabletkach rozpuszczalnych coś jak Pluszzz ;) zazdroszczę dziewuchy ale tak szczerze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dzięki Kasiula:) Kurcze już nie pije kawy a tak mi się chce spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas No to bardzo dobrze ze dba i że krzyczy na Ciebie jak coś cieżkiego wykonujesz bo teraz w twoim stanie to nie pozostaje nic innego jak wypoczywać i dbać o siebie i o fasoleczkę, a mąż niech Ci troszkę usługuje i mysle że nie będzie miał nic przeciwko. To ja zaraz po pracy biegne do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×