Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

no sabina nie ma lekko - dziś już piekę tort... strasznie ci współczuje pracy w weekendy :( - na betę nie trzeba mieć skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
wiem wiem, że nie trzeba ale ze skierowaniem może będzie za darmo:) dosyć, że lekarz kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się w to wkopuję:( robimy remonty i będziemy sobie kończyć sobie górę i każdy grosz się przyda. A jak była w ciąży to nie dam rady już dorabiać dlatego kuję żelazo póki gorące :)Ale powiem Wam że jak w pracy jestem to nie czuję że weekend jest najgorzej jak grafik zobaczę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie będzie za darmo nawet ze skierowaniem. Chyba to tak jest jak w przypadku hormonów że musisz płacić indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
ło .... to chyba pójdę sama:) i będę wiedziała już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziwię się sabina że chcesz dorobić póki możesz :) u mnie też jak będzie możliwość dorabiania po godzinach to będę dorabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robię to dla własnego dobrego samopoczucia. Zawsze mogę sobie jakąś szmatkę kupić fajną za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
czy to ciąża - ja miałam skierowanie na betę i nic nie płaciłam, u gina mi zrobiły piguły. Dziubas ja to boję się cokolwiek zjeść,te mdłości mnie wykończą. Kolejne 0,5 kg schudłam. Mam dzisiaj dzień zarezerwowany w kuchni, męża imieninki jutro wyprawiamy. Odtrąca mnie na samą myśl o zapachach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
to jednak poczekam, może da mi skierowanie a myślicie że jest jeszcze szansa, że mogę być w ciąży jeżeli testy 2 wyszły negatywnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa to ja mam tak że przez godzinę mnie mdli jak nie wiem i juz sobie myślę że nic nie przełknę i raptem robię się taka głodna że muszę coś zjeść. boję się wejść na wagę bo przez ten miesiąc już mi przybyło :O jedyne pociesznei jest w tym że odpycha mnie od słodyczy więc wcinam tylko pożywną żywność ;) chyba karmelka się rozłożyła do końca, może właśnie jest u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak, bo nic się nie odzywa od rana;/A może ma nawał roboty..Ja też już wieki nie byłam na zakupach ale w niedziele za tydzień mój małżonek wybiera się po opony do samochodu więc paluję upiec 2 pieczenie na jednym ogniu i wyciągnąć go na sklepy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja tylko na chwilkę dosłownie - miłego dnia Wam życzyć:)bo cholernie dużo pracy:) spokojnie jeszcze kilka dni i wyjdę z zaległości..będę na bieżąco to tez będzie inaczej:) Ehhh a ja chyba teraz w weekend na zakupy jadę:)ostatni raz w sierpniu z przyjaciółką szalałyśmy:) A co tam Mamuśki?:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję żyję :) Spokojnie :-) Martwicie się o mnie widzę :) Katar mija, więc wracam do świata zdrowych. Wczoraj padłam już o . :P a miałam się przytulić do M. Ale jutro wolne więc dzisiaj będę mogła dłużej posiedzieć. Dzisiaj 27dc nie czuję żadnych zmian u siebie więc się nie nakręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie muli cały dzień :O jakby mi wszystkiego było mało to dziś do mojego biura przyszło tak dwóch śmierdzących klientów że mi WSZYTKO podeszło do gardła :O potem wietrzyłyśmy ponad godzinę a smród nadal było czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
witam, byłam u ginekologa nic nie widział na usg, kazał mi jechać do szpitala i zrobić badanie krwi beta hcg, żeby było mało atrakcji właśnie zauważyłam czerwone plamki krwi na bieliźnie czyżby zaczyna mi się miesiączka? a co z moim wynikiem? około godz. 21,30 będę miała wynik :( martwię się że to jednak nie ciąża- test był pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
niestety test kłamał wynik krwi to zaledwie 1,2 mlu brak ciąży dzisiaj dostałam już @ a lekarz nie widział wczoraj że dostane? jak to możliwe? załamana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdyby lekarz wczoraj widział to by ci przecież powiedział :( Przykro mi kochana, ale zaczynasz nowy cykl i trzymam za ciebie kciuki :( Pewnie dużo przeszłaś wczoraj.. współczuję, a miało być już tak pięknie ... ehh nie dołuj się tylko zacznij męczyć M. zaraz po @ . Na pewno się uda, ehh i kto to mówi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
hej wczoraj cały czas płakałam jutro idę umówić się na zabieg drożności jajowodów, teraz nie możemy się z mężem kochać aż do samego zabiegu więc mam nadzieję że się nam uda :) pewnie będę mieć go w piątek jak będę po napiszę napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bardzo mi przykro że ta nieszczesna @ przyszła, ale trzeba próbować dalej i nie ma co sie załamywać, a wogóle to długo już sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
ło 9 miesięcy:( teraz ten zabieg mnie czeka, a jak nie da rady to nie wiem co dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "czy to ciąża" - napewno w końcu się uda, jest chyba jeszcze sporo innych zabiegów, a przede wszystkim lekarstw wspomagających zajście :) trzeba być dobrej myśli :* - dobry wieczór dziewczęta :D jestem po bardzo udanym wieczorze panieńskim, dziś młoda do mnie zadzwoniła że to był najlepszy panieński na jakim była i nawet nie śniła o takim :D także się spisałam :D niestety okupuję to dziś bardzo złym stanem zdrowia - o 17 dopiero zwlekłam się z łózka, głowa mi pękała a brzuch tak bolał że nie mogłam się ułożyć :O kurde jakbym to ja całą noc piła z nimi wszystkimi - one zero kaca a u mnie kurcze wszystkie ich bóle się chyba skumulowały :P ale cieszę się że to już za mną, będe mogła już się tylko oddawać moim mdłościom ciążowym ;) jutro usg po pracy, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejjj dziewczynki:) Ja dziś w ekstra świetnym humorze :) mąż mnie pomęczył wieczorem i rano więc na twarzy mam uśmiech od ucha do ucha :DDziubas no to nie fajnie jak tak odchorowałaś. A jak dziś się czujesz? A USG zazdrościemy :) daj znać jak było?A jak pozostałym weekend minał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry [tyle że nie dla mnie :( ] tak mnie mdli od rana że ledwo wcisnęłam w siebie tylko pół śniadania, aż mi się płakać chce przez te nudności :( :( :( zastanawiam się czy jakbym się zmusiła do wymiotów to czy by mi to cokolwiek pomogło :O już nie wiem co ma ze sobą zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że to nic nie pomoże. A próbowałaś pić jakieś herbaty, nie wiem, może miętowe gorzkie albom owocowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowych nie lubię, piję tylko czarną ale bardzo słabą. muszę chyba spróbowac z miętą, ale obawiam się że ona może naprawdę spowodować wymioty :O nie mogę tu wysiedzieć po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zawsze pomagała na mdłości nudności itd tylko nie wiem jak z ciążą bo nigdy nie byłam. Może spróbuj najwyżej zwymiotujesz. Koleżanka mówiła że jej to pomagało. :) i trzymaj się jakoś :) już nie dużo tych mdłości Ci zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Biedna jesteś dziubas z tymi nudnościami...:( Ja dzisiaj byłam w końcu na badaniach hormonów. Od każdego hormonu 25zł. Ja byłam na prolaktynę progesteron i estradiol więc skasowali mnie 75 zł ( jeszcze do przeżycia).Wyniki jutro do odbioru. Coś mi się to nie podoba, bo cały czas mam niskie w miarę temp. ciała... niby po owulacji a tu raptem 36,2 . Dziewczyny mi doradziły też żebym zrobiła TSH na tarczycę, bo może też tu być kłopot... Jutro odbiorę wyniki, i najwyżej udam się do ginekolog na wizytę. Dziś 30dc. do weekendu zaczekam z jakimkolwiek testem, ale na nic kompletnie się nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko jak będą w porządku te hormony to koniecznie zrób te związane z tarczycą - jak byłam w szpitalu z moimi hormonami to bardzo dużo dziewczyn miało problem z hormonami właśnie przez tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×