Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
O kurde! u mnie tak nie ma więc się dziwię:P ja na czesanie na ślub się umawiałam 2 tyg wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się karmelko, ja na swoje leczenie w szpitalu czekałam prawie rok... więc cieszę się że pomyślała o tym gin wystarczająco wcześnie. już poprosiłam koleżankę żeby zadzwoniła do swojej przyjaciółki która jest fryzjerką i ją spytała ale wątpię zeby miała czas. u mnie są co prawda jeszcze inne fryzjerki w mieście ale wszystkie nie czeszą zbyt super... a z tą już się napewno nigdy nie umówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej kobitki!!! U mnie delikatnie mniejsze mdłości:( Zaczynam więcej jeść!!! Mam padakę bo zamówiłam mamie na allegro tel komórkowy i nie doczytała mamuska a termin to 60 dni roboczych(to było w lipcu). Wczoraj dostałam maila,że kasa na konto wróci a dziś jak małego zawoziłam do przedszkola to jakiś gościu zadzwonił,że paczkę przejął urząd celny, dostałam godz temu z U.C. jakiś list polecony z którego nic nie kumam. Maaaassssaaakkkrrraaa!! trzymam kciuki za wasze teścioryyyyy:) Buziaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zamotałaś'niecierpliwa' :)) powolutku powolutku :) widzę dziewczyny że sporo na głowie, a w brzuszku Fasolka :)) No nigdy bym nie przypuszczała że mogę mieć problem z hormonami...;/ a tu bach ! Stąd pewnie te cykle 40 dniowe a czasem 45 dni... Możnaby rzec- zaczynamy walkę-jutro się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Karm3lko ta paczka szła z Chin, temu tak długo i ten urząd celny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa to dobrze że chociaz kasę oddadzą. ja dużo zamawiam na allegro więc wiem że trzeba dokładnie wszystko czytać ;) karmelko właśnie problemy z hormonami objawiają sie różną długością cyklu, ale mam nadzieję że u ciebie nie jest tak źle, uszy do góry :) mnie cąły czas mdli na zmianę z wilczymi napadami głodu... w pracy jem 3 razy więcej niż przed ciążą... ale narazie jeszcze nie przytyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Lepiej , pewnie,ze tak. Ale jak pisałam, mama przyszła do mnie w lipcu i pokazała jaki tel chce i go zamówiłam. Wczoraj gościu napisał maila,że odda kasę, wysłałam mu nr rachunku a dziś rano zadzwonił,że paczka odnalazła się w urzędzie celnym i mam się teraz do nich zwrócić po nią. Popołudniu listonosz przyniósł list polecony,że muszę opłacić 23% podatku i kolejna opłata pocztowa za paczkę z urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas ja przeciętnie 2 razy w tygodniu zamawiam. Raz miałam problem ze sprzedającym bo łóżko do małego w terminie nie przyszło ale poza tym to ponad 150 rzeczy bez zarzutu. Ten jeden raz takie cyrki wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa to strasznie lipnie cię z tym urządzili :/ to znaczy że poza tym co zapłaciłaś sprzedającemu i za przesyłkę jeszcze dodatkowo musisz ten podatek zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Tak, kurcze,że też ja tego nie przeczytałam. Ta co wszystko czyta tak dała się w konia zrobić ale cóż drugi raz ta się nie dam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to napewno będziesz miała nauczkę ;) a ja dziś jestem w dżinsach w pracy i cały dzień mam rozpięty guzik :P mam luźny sweter wiec nic nie widać ;) ale dziwne że to dopiero połowa drugiego miesiaca a mi już tak brzuch wywaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja wieczorem to mam olbrzymi brzuch, nie ukryję ciąży a rano płaściutki:) Mam wzdęcia coraz częstrze i pojawiła się zgaga. Mijają "powolutku" mdłości i senność:) Kochaniutkie czekam na kolejne dwie kreseczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh..sama nie wiem czy nie poczekać do czwartku... test leży w torebce - jest na nim napisane kindertest - a mój M ooo będziesz miała dla mnie kinder niespodziankę?:))) temp 36,9 szyjka miękka zamknięta.. Kurna..Aneta nie nakręcaj się:) Czymcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta ja dałam radę wytrzymać do 34 dnia cyklu to ty dasz rade poczekać do czwartku :) ale i tak nie mogę się też już doczekać wyniku ;) mój mąż dziś stwierdził że mi się tyłek zaokrąglił :P i że już nie może się doczekać żeby go pomęczyć :D już mi go szkoda że tyle musi czekać, no ale siła wyższa... do tego ja cały czas fatalnie się czuję :( piję miętę - albo w końcu zwymiotuję albo mi przejdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj dziubas to ja Ci współczuję jak się mąż do Ciebie dorwie :)Pij pij powinno chociaż trochę Ci pomóc:)Anetka najlepiej poczekaj do niedzieli będziemy wszystkie testowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh powiem wam że chyba poczekam do soboty...jak do tej pory @ nie przyjdzie to na spokojne w sobote rano zrobię test:)Meżu stwierdził, że tak bedzie lepiej....no i ma chłopak racje:) karmelka trzymam kciuki jutro...dobrze będzie:) dziubas...spróbuj imbirku...to podobno pomaga w ciązy na mdłości..tak słyszałam..znajoma bardzo sobie chwaliła..podobno w aptece można dostać takie specjalne hebaty z imbirem..albo cukierki.. nic idę spać...nie robię jutro testu:)postanowiłam:) Buziaki!!! spokojnej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czekamy w takim razie :) miejmy nadzieję że to będzie weekend KINDER niespodzianek i 2 kresek. Karmelka czekamy na relację z wizyty. Nie stresuj się tak bardzo będzie dobrze:)trzymamy za wyniki kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Sabina, będzie co ma być, dobrze że to teraz wyniknelo, prędzej będzie szansa na Fasolke :) weekend Kinder niespodzianek ha ha _ no oby :-* ja,w tym tyg sama, bo m. na nockach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Powstrzymałam się:)Przepraszam, że tak nakręciłam..ehhh:) Karmelka o której do gin idziesz?daj znać po wizycie co tam:) Kurcze muszę dzisiaj zadzwonić do mojej gin - bo mam mieć wyniki cytologi... całą noc przespałam a tak mi się oczy kleją..matko...aż wstyd..bo ziewam i ziewam:)Kawy sobie zrobię:) A u nas dzisiaj zaczynają się dni kultury żydowskiej - bedzie kilka fajnych wykładów - pójdę - przestanę myśleć o teście:) Trzymajcie się ciepło - bo u mnie dzisiaj z rana na termometrze -3:)) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, Już miałam nadzieje że jak wejde na forum to będzie dobra wiadomość od Anety no ale cóż poczekamy do weekendu:P U mnie dziś kiepski nastrój zrobiłam sobie test co dostałam w gratisie do testów owu i niestety jedna kreska, druga bardzo cienka i mało widoczna:( w sumie tak przeczuwałam:( ale nie poddaje sie i zakupie test w aptece poczekam może do soboty ze zrobieniem ale moja nadzieja już powoli gaśnie żeby udało się w tym cyklu :( i stwierdzam że internet to zguba ludzkości i same złoo bo im wiecej czytam tym jestem bardziej głupsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta myślę że dobrze robisz czekając do soboty :) kasiula a u ciebie który dzień cyklu? może po prostu jest za wcześnie i też powinnaś poczekać do soboty :) lekarz tez mi mówił o tym imbirze na mdłości, musze kupić. u mnie tragicznego samopoczucia ciąg dalszy... już mam serdecznie dość i chce mi się płakac od tych mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas bardzo mi Ciebie szkoda i współczuje tych mdłości:( U mnie dziś 39 dc może i za wczesnie poczekam do weekendu i wtedy zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiula pewnie poczekaj:) Anetka z resztą też..Ja pasuję zaraz dostanę @. Siedzę podminowana i tylko zerkam na majtki:/ brzuch boli:( a dziś jeszcze wieczorem do pracy...Dzwonię dziś i umawiam się do lekarza, jak karmelka posprawdzam sobie hormony i wszystko inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina ale przeciez pisałaś że co jakiś czas robisz sobie badania hormonalne. lipa tez jest taka że nie moge nic w pracy powiedzieć i męczę się przeraźliwie a muszę udawać że wszystko jest ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin. dopiero wieczorem o 19 -oczywiście dam znać co mi tam nawymyślała... Powoli zmierzamy ku końcowi w tym cyklu - temp.36.1 więc czekamy na @ i zaczynamy starania numer III (niby do trzech razy sztuka tak się mówi ) :) Ojj Aneta nakręciłaś nas swoim testem ale zaczekamy do weekendu aż posypią tu się wspaniałe wieści :) Kasiula co to za podłamka...eeee testujemy dopiero w weekend:) Ja tak do towarzystwa bo znam już wynik, a wam mocno dopinguje za drugą krechę:) Widzę że też masz dość długie cykle ... Nie czytaj tych głupot w necie-choć ciężko się powstrzymać-wiem :) --- Dziubas minie to na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie badałam testosteron, kompleksowych badań czyli prolaktyny, na tarczycę i innych nie robiłam z 4 lata. No minie na pewno dziubas i będzie dobrze :) musisz jeszcze zacisnąć zęby. Dlaczego w pracy nie możesz nic powiedzieć? Kończy Ci się umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×