Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

aa no i jeszcze w razie co zrób sobie też hormony męskie - ja np te wszystkie które tu wypisałaś mam w normie natomiast testosteronu mam o wiele za dużo - no może teraz przez ciąże już się to unormuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, głupia mogłam zapłacić te 25 zł i zrobić za jednym razem dzisiaj...;/ ale nie wiem w którym dniu cyklu powinno się pójść ... Muszę poczytać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jutro lekarz ci powie :) tak wogóle to pamiętam że jak ja robiłam te hormony co ty teraz to musiałabym być w okreslonym dniu cyklu i robiło się je 2 razy w miesiącu. a ty poszłaś tak sama z siebie czy ci gin powiedział co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no gin mi powiedziała że po 17 dc. co prawda dzisiaj już jest później no ale... W sumie babka w recepcji mi powiedziała że estradiol w 5dc się robi ale nie ma problemu oni jakoś to oznaczą czy coś tam. No a ja jutro nie idę do gin. tylko po odbiór wyników bo byłam tylko w laboratorium żeby mi pobrali krew. A do gin. się zapiszę albo na koniec tyg. albo po @ żeby ogarnęła. Bo o ile spodziewam się @ to właśnie na koniec tyg. Oby nie przyszła:(( --- mogę iść do gin ale. z pozytywnym testem :) O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam opiszę wam moją historię, żeby dać wam nadzieje na przetrwanie najtrudniejszych chwil. Nieregularne miesiączki miałam od zawsze, ale leczyć zaczęłam się dopiero po roku nie udanych prób zajścia w ciąże(miałam 25l.). Poszłam do lekarza z sugestią, że to może być pcos, a on oczywiście zbulwersował się, że skoro wiem co mi jest to po co do niego przychodzę. Po badaniach, które zlecił diagnoza pcos i niedoczyność tarczycy. Później 1,5 roku eksperymentów z różnymi lekami i jedna owulacja. I tu ostrzeżenie kiedy zaczęłam się odchudzać i przestałam jeść jakiekolwiek węglowodany było jeszcze gorzej, nie dostawałam @ nawet po lekach. Później poszłam do dietetyczki (2 wizyty), schudłam bardzo szybko i utrzymałam wagę i @ po lekach regularne. Ale muszę zaznaczyć, że jednocześnie brałam tabletki na insulinoodp***ość przepisane przez gina. Lepiej odchudzać się zgodnie z poradami eksperta. Poszłam do innego ginekologa, lekarz po pierwszym nieudanym cyklu z clo skierował mnie na laparo. W drugim cyklu po laparo. owulacja i ciąża, którą cieszyłam się zaledwie 2 tygodnie. Po 4 kolejnych miesiącach nieudanych prób pojechaliśmy z mężem do Częstochowy poprosić o cud. I nasze modlitwy zostały wysłuchane. W tym samym cyklu zaszłam w ciąże (28 lat) bez tabletek, których nie mogłam brać ze względu na torbiel na jajniku. Poszłam do lekarza, żeby sprawdzić czy torbiel się wchłania, a okazało się, że mam owulacje a po kilku tygodniach 2 wymarzone kreski na teście:) Wiara czyni cuda... teraz nasz mały cud ma 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja gratuluję malństwa :) historia wzruszająca karmelka ja też czekam do końca tego tygodnia chociaż przeczucie mówi mi ze jednak @ dostanę... Ale pożyjemy zobaczymy Ja na tarczycę robiłam badania FH i TSHDziubas ja też miałam problem z testosteronem... Nie zapomnę mojego pierwszego wyniku gdzie był podwyższony ponad normę 20 razy:/ teraz utrzymuję się w miarę w normie. badania robię raz na 3 miesiące mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia faktycznie podnosi na duchu- ale też ile trzeba przejść żeby doczekać się Fasolki.. Masakra ... Sabina to już któraś dziewczyna z kolei mi mowi ze czeka do weekendu i test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie :D będziemy wszystkie testować. Może w takim przypadku będzie więcej kresek :)Według moich poprzednich cykli powinnam mieć od 10 do 13...Więc w niedzielę testuję jeśli nie przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też najprędzej w weekend bo ostatni cykl miał 39 dni...No ale Sabina nie nakręcamy się- powolutku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja historia wzruszająca aż się łezka w oku kręci:) gratuluje maleństwa:) Dziewczyny i ja też zamierzam testować w tym tygodniu myśle koło piątku o ile oczywiście @ nie przyjdzie bo to bedzie 41dc także zobaczymy ale narazie sie nie nakręcam i daje sobie troche luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nakręcnie poszło spać:/ jakaś znieczulona jestem i czuję, że jednak to nie w tym cyklu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddaję się! iskierkę nadziei mam:) kupiłam też na allegro testy owulacyjne a w nich są ciążowe więc planuję z nich skorzystać w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam te gratisowe ale chyba poświęce te parę złotych i kupię takie "normalne"w aptece :P - stosowałam te owulacyjne i powiem Ci że wskazywały poprawnie :) Tylko czemu po owulce nie rośnie nic ta temp. :(( buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będą miały 2 kreski pokazać to pokażą:) na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina dokładnie:) Karmelka a z ta temp. to może coś termometr szwankuje bo masz strasznie niską:P chociaż ja za bardzo sie na tym nie znam:P ja zaczełam mierzyć jakoś dopiero od 20 dc i u mnie teraz średnio utrzymuje sie na poziomie 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee dziubas też taką miała przed testem :D ... Powiem tak, mój pies mi ostatnio dopadł mój termometr... sonda trochę ucierpiała :P no ale coż... no muszę kupić nowy noooo :P Ale w weekend nie mogłam nigdzie dostać...:| nawet w aptece ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie tak mi sie kojarzy ale narazie luz nie nakrecam sie:) a to wszystko jasne z tym termometrem i trzeba nowy kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki:) Ehhh to ja pierwsza do testowania...środa...28 dzień cyklu:) Byłam dzisiaj u dermatolożki z tymi moimi włosami..powiedziała, że mam się relaksować...nie denerwować.. i najlepiej pojechac na urlop:) Tiaaa. Przepisała mi witaminke B6 w zastrzykach - no ale kazała poczekać z wykupowaniem do czasu aż będę wiedziała czy się udało:) nie pisze o objawach...bo się nie chce nakręcać.... wczoraj tylko mi się sniło, że dostałam @...przebudziłam sie i jak zasnęłam drugi raz to śniło mi się, że test pokazał dwie krechy:DDDD czyli jednak w głowie gdzieś to siedzi bo ja staram sie o tym w ogóle nie myśleć:) Trzymajcie się zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się kupić nowy termometr :D Ale radocha :P heh jedyne 9,90 :P Dopiero w czwartej aptece... :\ no i oczywiście pokazuje inaczej niż ten dotychczas o 0,3 różnicy- czyli sporo. Zobaczymy jak rano po przebudzeniu zmierzy... Ja jedynie mnóstwo jem-pochłaniam wszystko co możliwe(ale przed @ też tak mam ). Jutro wyniki hormonów, do testu jeszcze co najmniej 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to dobrze ze sie udało zakupić to od jutra już pomiary na pewno będą właściwe:) a co tak u was w aptekach termometrów brakuje?masakra jakaś :P to daj znać jutro jak tam wyniki:P Aneta a ty po zrobieniu testu też daj znać czy jest fasolka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no mieszkam w dużym mieście i nie sądziłam ze będzie taki kłopot... jutro Aneta czekamy na miłą wiadomość z samego rana... :) Zobaczymy co rano mi zmierzy ohh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta dopiero w środę:) jutro zakupię test..zobaczymy..no jest trochę stresior:) Dziewczyny..a powiedzcie..to sa jakieś specjalne termometry? i gdzie mierzycie temperaturę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myslalysmy ze już jutro :p tzn ja mam tzw. owulacyjny z dwoma miejscami po prZecinku. ale dopiero 2 cykl to obserwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekamy i do środy:)Ja kupiłam taki zwykły coś koło 13 zł zapłaciłam za niego i przeznaczyłam go głównie dla siebie żeby nikt nie korzystał z niego. Słyszałam o jakiś specjalnych ale takiego nie kupowałam, ogólnie dopiero zaczełam mierzyć od połowy tego cyklu tak dla swojej wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam przepowiadam ci fasolke:) dziubasowi ostatnio po takich temp. też wyszlo pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nigdy nie mierzyłam...zawsze mam normalnie 36,6 a teraz dwa dni przed @ 36,9..ale jakoś nie biorę tego bardzo pod uwagę:)bo nie mierzyłam cały cykl.. Od jakiś 3 dni...mam takie uczucie gorąca...jakby stan podgorączkowy..duszno mi...rozbieram się z piżamy w nocy..wiecznie mi gorąco..menopauza!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahah głupoll :P jaka menopauza :D Kobbietto tu okres rozrodczy a nie :P Ładnie mi proszę zatestować pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×