Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
o nie, jedna bedzie czekac na druga, ktorejs sie w koncu uda;). Czasem mnie długo nie ma, ale zawsze wracam na te forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
ja jestem caly czas i trzymam kciuki za te ciezarne i za te starajace sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jeśli chodzi o te ciuszki dla maleństwa to zwróćcie uwagę czy jest zapięcie na ranieniu koło szyjki bo te są lepsze. Te bez zatrzasków to takie jednorazowe, po praniu się rozciągają, wiem z doświadczenia. Dziubas ale szybka jesteś jak już chcesz coś kupić:) Z mężem jesteśmy na etapie oglądania aut, Chcemy nasze dwa sprzedać a kupić jedno rodzinne, ja teraz bardzo mało jeżdżę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie szwagierka odłożyła 4 pudła ciuszków. Mówi że wyglądam na dziewczynkę więc nie będę miała problemu z jej ubraniem bo jest ich od groma. Wypatrzyłam ostatnio wózek i łóżeczko w dobrej cenie bo 300 zł za łóżeczko materac pościel to nie dużo. My z mężem kupiliśmy przed weselem duże kombi więc aut na szczęście nie musimy zmieniać:) Ja jakoś boję się jeszcze czegokolwiek kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, no musze przyznać że w końcu minął mi w miarę nie-mdłościowy dzień ;) w końcu jakoś ogarnęłam dom i zjadłam w końcu czekoladę :) tylko mąż na to konto musial mi humor popsuć... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie dziubas jak wreszcie bez mdłości:) A czemuż to mąż Cię wnerwił?Ja ostatnio zauważyłam że jak się położę na prawym boku to mnie bardzo często mdli, a jak tylko się przewrócę mdłości ustępują...Poza tym jak tam weekend Wam minał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie temp. spadła i pokornie czekam na @ :) Niestety tym razem też się nie udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko ale to i tak chyba dobre wieści że szybko miałaś owulację :) sabina mdłosci mam już zdecydowanie mniejsze ale za to od wczoraj mam kaszel :( zjadłam więc kanapkę z czosnkiem wieczorem i znów mi było niedobrze :O a kaszel dziś jest nadal :( i może poszłabym na zwolnienie ale znów się szykuje okres wytężonej pracy i siedzenie po godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i najważniejsze - dziś wieczorem mamy pierwsze wspólne usg z mężem :) nie możemy się doczekać :D wczoraj jak przyłożył ucho do mojego brzucha to stwierdził że już slyszy ze małe sie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas owulacji w ogóle nie było... :| Tylko czeka mnie pewnie wizyta u gin. bo męcza mnie brązowe plamienia...i nie jest to zbyt fajne tym bardziej przy męczeniu M. Ajj tam, po prostu uświadomiłam sobie że starania o Zuzię nie będą takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny, ja narazie czekam dalej. Karmelka-przykro mi, a skąd wiesz że nie miałaś owulki??Ja w sumie nie wiem czy mam czy nie, niby wszystko wskazuje na to że chyba tak. Ale nigdy nie wiem kiedy. Nic mnie nie boli, żadnych objawów to pewnie przyjdzie@;/. Zacznę mierzyć temp od przyszłego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wynika z pomiarów, poza tym żadnego bólu owulacyjnego a mój wykres temp. wygląda jak nie powiem co...pare dni w górę, i parę dni w dół... Plamienia raczej nie są owulacyjne... nie utrzymywałyby się tak długo- bardziej skłaniałabym się albo ku jakiejś infekcji , albo przez duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Witam!!! Karm3lko jeszcze nic straconego, nie dołuj się!!! Dziewczyny ja już zaczynam powolutku zapominać o mdłościach:) Strasznie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa a w którym ty jesteś dokładnie tygodniu? ja właśnie zaczynam 13 i mdłości bez wątpienia mniejsze :) szefowa jak usłyszała mój kaszel to od razu kazała mi iść do lekarza i do domu do łózka, więc dokończę co ma zrobić i idę leżeć. a jutro rano jak nadal będe kaszleć to do lekarza spróbuje sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Mnie zaczeły boleć piersi i podbrzusze, jak to zwykle przed @. Pewnie przylezie, troche byłam przeziębiona ostatnio,pewnie owulaja się poprzestawiała przez to. Ale cóż,zostało mi czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja jestem w 15tygodniu. Ja płukałam gardło wodą z solą i dwiema łyżkami wody utlenionej oraz szałwią. Kupiłam w aptece syrop dla kobiet w ciąży i piłam herbatkę z miodem. Minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzieliśmy nasze malenstwo :D widzieliśmy obie rączki, 5 paluszków u nich, obydwie nóżki, nosek, jak łykało wody płodowe, jak macha rączkami, jak się przekręca wokół własnej osi, jak rusza główką, jak robi piąstki :) ❤️ coś pięknego :) i jak strasznie się wierci po moim kaszlu - więc jutro ide się zapisać do internisty. no i mamy wielkoluda - 6,7 cm!! az pani doktor była zdziwiona że na ten "wiek" już jest takie duże to nasze małe ;) no i termin z usg wyszedł trochę wcześniej bo na 25 maja. ech :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
dziubas to na 3D byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zwykłym ale tak się ruszal że wszystko było widać :) i badanie trwało dobre 20 minut także mieliśmy czas wszystkiemu się przyjrzeć dokładnie :) a za tydzień mam usg w przychodni na nfz- zobaczymy ile jeszcze urośnie nasz wielkolud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świetnie jak wszystko jest w porządku:) Mąż się pewnie napatrzył solidnie na maleństwo:) To Ty już za niedługo będziesz płeć znać:DMój mąż się nie może doczekać 30. Wtedy mamy USG pierwsze razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj napatrzyliśmy się obydwoje :) za to rano byłam u internisty - mam wirusa w krtani i zwolnienie do poniedziałku. i mam jak najmniej mówić żeby oszczędzać krtań... najgorsze jest to że w domu zimno jak cholera, siedzę w swetrze, szlafroku i owinięta kocem i wcale nie jest mi ciepło :( będe musiała sobie rozpalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbaj o siebie koniecznie! Ja w tamtym roku pracowałam z chorą krtanią i przerzuciło mi się na oskrzela;( tydzień wyjęty z życiorysu. Także biegaj do pieca i grzej sobie domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipa jest taka że w sumie taki sam wirus w krtani mam co roku na jesień - i nigdy żaden lek nie pomagał :O zawsze kasłałam jakieś 3-4 tygodnie i nagle z dnia na dzień mijało. teraz postaram się bardziej o siebie dbać to mam nadzieję że szybciej minie bo wczoraj widziałam jak ten mój kaszel przeszkadzał maleństwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziewczyny uważajcie na siebie bo teraz o choróbsko nie trudno:( Ja jutro jade na badania prenatalne, boję się na maxa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny, co tam?jak samopoczucia?ja dziś 26 dzień cyklu i czekam, w niedziele powinnam dostać;/bola mnie jajniki, ale to jest znajomy ból. Tak więc się nie nakręcam. Zaraz lecę po mojego ukochanego synunia do przedszkola, a jeszcze ta pogoda, spać się chce. Dziś mi sie sniło, ze syn był taki malutki w śpioszkach,tak pragnę drugiego dziecka;/. Miłego wieczorku dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hejjjjjjjjjjjj! Byłam dziś na tych prenatalnych. Jejciu jak ja sie ciesze, wszystko oki, widziałam moje maleństwo w 4D, masakra jak dokładnie, za 2 mc mam przyjechać na wizytę kontrolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×