Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

"Kobiety starające się o maleństwo" a same mamusie chyba tylko tutaj zaglądają :) Co się dzieje dziewczyny, dlaczego sie nie odzywacie???? Moja mała też siedzi tylko na cycu, nic nie mogę zrobić bo jak ją odkładam to NAGLE głodna jest ;) Nocki mamy spokojnie, 1 karmienie = 1 h bez spania a budzi się ok 23 , 4, 7 , nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram nie mam @ od 3 dni i nie wiem czy to przez odstawienie anty tab. czy przez co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyn te ktore w ciazy sa i te co urodzily mam pytanie odnosnie sluzu i objawow tuz przed wykonaniem testu pozytywnego... jak to u was bylo? z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm3lka
czesc mamusie :) Jakoś się kulamy, wybił nam 30 tydzień :) Zazdroszczę wam że macie już te swoje Maleństwa przy sobie. Moja Zuzia poki co kopie i kopie :) Upały minęły wiec odpoczywamy. Na plusie 9 kg jak na razie :P Szykujemy się do zakupu wózka i reszty wyprawki :) Przed terminem porodu czekaja mnie trzy wesela wiec zabawa na całego :p mam nadzieję ze Zuzia sie nie pospieszy za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_83
Cześć dziewczyny:) No kto by sie spodziewał ze na zwolnieniu nie mam na nic czasu?:) Od poczatku czerwca jestem na zwolnieniu..maluchy zaczynały za bardzo uciskac szyjkę..poza tym ta pogoda zrobiła swoje - do tego wszystkiego doszła anemia - no i tak:) A od wtorku idziemy na obserwacje do szpitala....mam nadzieje, że długo tam nie zabawie:D dzisiaj zaczynamy 27 tydzień...oby jeszcze minimum 9 tyggodni - najlepiej byłoby 11:) a jak tam Mamuśki?jak sobie dziubas dajesz rade?bo niecierpliwa to doświadczona mama...to pewnie idzie jej troszkę łatwiej:) Karmelka a Ty jak się czujesz?:) pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm3lka
Aneta Ty już też tak daleko ?:) Jak tam twoj brzuszek się trzyma przy dwóch malenstwach ?:) Imiona wybrane? Wozek kupiony ? ;) Ja czuję się dobrze tylko mała czesto kopie po żebrach a poza tym wszystko ok :) No i zaczely się klopoty z zawiazywaniem butow, goleniem itp. :p Łapcie link ze zdjęciem mojej Zuzi :) http://www.tinypic.pl/s5i21f0ncta6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Wyszlismy już ze szpiatal:)wszystko ok..moje łobuziaki usadowiły sie już główkami w dół:)uciskają matce szyjkę...więc dużo lezymy:)wypoczywamy:) Wczoraj zaczęłam 29 tydzień...więc jeszce troszkę nam zostało:)przez ten pobyt w szpitalu to z wyprawka jestem w lesie:) Mam wózek, foteliki do samochodu - a no nowy wiekszy samochód:)ubranka jakieś, kilka kosmetyków, termometry...ale żadnych płynów do kąpania, wanienki..dla siebie też nic nie mam do szpitala - zresztą nawet nie wiem gdzie będę rodziła..bo to zależy kiedy Skarby będą chciały wyjść:) Ehhh nie taka prosta sprawa z blixniakami:) Powiedzcie mi w jakim płynie kapiecie maluchy albo zamierzacie kapać - karmelka? Ja trochę poczytałam i w sumie chyba najlepszy bedzie Oilatum...nie trzeba oliwki do tego..krem do pupy to chyba linomag a na odparzenia sudokrem:) Przynajmniej wiem czego szukam..teraz wystarczy kupić:)w tym tygodniu musze to ogarnąć jakoś:) A no i za laktatorem się rozglądam - chyba na medele swing się zdecyduje - przy dwójce potrzebuje czegos dobrego:) Pozdrawiam was i miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm3lka
Anetka ja kosmetyków dla małej jeszcze nie mam, ale też slyszalam dobre opinie o Oilatum aczkolwiek moja mama zaleca po prostu mydło Bambino i oliwkę... Na pewno kupię Sudocrem. A pierwsze pampersy jakie ? Może świeże mamy podpowiedzą?Laktatora też jeszcze nie mam, dla siebie w zasadzie do szpitala też jeszcze nic... a obiecałam sobie że uszykuję już sobie większość- w koncu to juz za chwilę 33 tydzień więc nie ma żartów :P Jutro zamierzam prać ciuszki i poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas 29
ja kąpię w płynie hipp, do pupy uzywam alantan, pieluszki pampers - mala cala noc jest w jednym pampersie i nic nie przecieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas ale jakie konkretnie pampersy ? :p bo tych typów jest ileś z samej firmy Pampers :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja kupiłam kosmetyki Nivea ale położna jak przyjechała to stwierdziła,że mam je odstawić i kupić tylko oliwkę, mydełko i krem bambino. Tak też zrobiliśmy. Do kąpania w pierwszym mc używałam KROCHMAL lub nadmanganian potasu (miała rumień)lub oliwkę. Niczym nie natłuszczałam skóry. Po mc zaczynamy wykorzystywać to co kupiliśmy. Krem bephanten początkowo teraz Nivea i w razie co mam sudocrem. Pieluszki pampers te zielone opakowanie , nie białe, choć ma być bardziej chłonne czy coś. Teraz zakładamy dada ( dostaliśmy) i wiecie co, są też fajne a ile tańsze. synek nie mógł ich mieć bo miał uczulenie po nich. Laktator mam zwykły LAKTA PLUS. mało używany bo chyba z 2 razy.Zuzia sama daje radę:) ŚCISKAMY WAS MAMUŚKI BRZUCHATKI I TE NIE BRZUCHATKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy te w zielono granatowym opakowaniu :) u nas sie okazalo ze amelka jest urodzonym leniem i prawie nie ciagnela z piersi i teraz jest głównie na sztucznym mleku bo ja prawie pokarmu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
hejka :) ja już jestem po PRZEGLĄDZIE :) Gin powiedział,że moge już grzeszyć ;)Zgoda jest więc kto wie??? Od 2 mc ciąży nic więc aż się boje ;) BRZUCHATKI JAK POGODA WPŁYWA NA SAMOPOCZUCIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm3lka
Oj niecierpliwa to poszalejesz teraz :D No pogoda ... ciężko jest :( w ogole w ciągu dnia nie wychodzę z domu na ten skwar, poza tym wymęczona siedzę na kanapie z wielkim brzuchem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, staramy się z moim TŻ o dziecko. Byłam u ginekologa, miałam robione hormony, bo miałam bardzo nieregularne cykle. Dziś miałam kolejną wizytę i usg dopochwowe, wszystko teoretycznie jest ok. Lekarz zapisał mi Duphaston, kazał mi brać 2 razy dziennie przez 10 dni od 16dc, czyli od soboty. Do tego mam brać INOFOLIK po 1 saszetce dziennie i zwykły Folik 0,4 raz dziennie. I to wszystko przez 3 cykle. Czy któraś z Was miała podobne leki na zajście? Udawało się Wam?Jeśli tak to po którym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)jak by tu nie bylo juz kolejnego tematu o rodzeniu czy plodnieniu to co by bylo bo juz nie rozumiem tego tej ilosci 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas 29
jak tam dziewczyny radzicie sobie w te upały? u nas na szczęście już się wszystko normuje z małą, jest teraz urocza jak cukiereczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm3lka
dziubas pochwal się Kruszynką :) no upały są ciężkie- puchną stopy i w ogole człowiek tak umęczony... jeszcze miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat umark smiercia naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziubas 29 - Witam, wiem, że pewnie teraz przy małej cierpisz na brak czasu, ale może znajdziesz kiedyś chwilkę, żeby mi odpisać. Trafiłam przypadkiem na to forum i przeczytałam chyba wszystkie twoje wpisy na ponad stu stronach:) Musisz być fajną kobitką, a teraz i matką:)do rzeczy..... czy mogłabyś mi opisać trochę Twoją chorobę chodzi mi o PCO. Ja też się z tym zmagam, ale moja gin powiedziała ze nie jest źle, że nie mam dużo pęcherzyków na obrazie usg. Teraz zaczynam półroczną kurację na tabletkach anty - Atywia. A Ty jakie leki brałaś? Czemu z powodu tej choroby trafiłaś aż do szpitala? miałaś aż takie złe wyniki czy był inny powód? Ja jeśli chodzi o wyniki hormonów to tylko testosteron mam podwyższony, a u Ciebie jakie były wyniki, pamiętasz jaki miałaś testosteron? Moja gin mówi, ze po tym pół roku najlepiej zacząć próbować starać się o dziecko bo wtedy są największe szanse.... Będę wdzięczna za odpowiedź. Chyba, że mogłybyśmy się kontaktować meilowo?:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj gościu, rzeczywiście przy małej ciągle za malo czasu na cokolwiek, jak przyśnie w ciągu dnia to staram sie chociaż trochę ogarnąć dom ;) więc rzadko siadam do kompa. co do moich wyników to niestety nie pamiętam dokładnie - napewno miałam za mało progesteronu - norma była chyba od 4.0 a ja miałam 0.2. moja gin leczyła mnie różnymi sposobami przez 2 lata [u mnie objawem był okres co 40 dni] i nic to nie dawało - w końcu więc dała mi skierowanie do szpitala gdzie przebadali mnie na chyba wszystkie możliwe sposoby. diagnoza - zespół policystycznych jajników - na szczęscie w miarę łagodnej formie. ponieważ nie straliśmy się wtedy o dziecko to kazali brać przez pół roku jeanine - no to brałam pół roku, potem odczekaliśmy trzy miesiące no i za pierwszym razem udało się spłodzić malucha ;) w razie co mój mail dziubas_29@o2.pl a jak tam nasze ciężarne? urodziły już czy jeszcze dźwigają ogromny brzuch? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas 29
kurcze coś mi szwankuje te nowe forum bo nie mogę się zalogować na swój profil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm3lka
No kochane u mnie jeszcze nic... zero objawów zbliżającego się porodu , tak więc czekam ze swoją uparciuchą na jakieś kroki do przodu :) Aneta jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas 29
karmelka? aneta? jakieś wieści? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×