Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zanetka201235

Biała długa sukienka dla gościa weselnego

Polecane posty

Gość zanetka201235

Witam, za tydzień mam wesele brata, nie mam pieniędzy by kupić nową sukienkę. Mam biała długą bardzo ładną. Na biuście jest koronka, ma halkę do kolan na którą narzucony jest prześwitujący materiał, co o tym myślicie? Podobno nie chodzi się w białych na wesele ale widziałam tak nie jednego gościa tyle że były to krótkie sukienki.Ale w sumie to takie gadanie tylko... Może jakieś dodatki i było by dobrze co??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka biała jeszcze ujdzie, ale długa biała już nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdjęcie, ocenimy, ale wydaje mi się, że długa biała się nie nadaje, zwłaszcza z elementami koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biały kolor jest zarezerwowany dla Pani Młodej. Jeżeli szanujesz Młodą, to nie będziesz starała się sprawić jej przykrości tą swoją sukienką. To jest jeden, jedyny dzień dla Młodych i mogą mieć takie właśnie życzenie. Jeśli naprawdę nie masz żadnej sukienki, choć sądzę że teraz na wyprzedażach uda Ci się kupić coś ładnego w rozsądnej cenie, to może pożycz od koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci ze ja osobiscie nigdy nie mialam problemu z tym, ze ktos przychodzi w bialej sukience. I na moim weselu byly dziewczyny w takich kieckach, nie zrobily mi tym zadnej przykrosci. Ale dostalo im sie i tak po tylku. Absolutnie nie ode mnie jako pani mlodej. Ale inni goscie obgadali je rowno. Bo istnieje przeswiadczenie, ze bialy kolor tylko dla mlodej. I w spoleczenstwie jest to podtrzymywane. Ja dlatego nie ubiore sie w biala na czyjes wesele bo nie chcialabym byc wytykana palcami. Lepiej wmieszac sie w tlum:) ale mnie bys nie zrobila przykrosci idac w niej. Jednak radze sie zastanowic bo jak mowie ludzie nie odpuszcza na pewno i beda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem ...gdzie jest napisane ,że biały tylko dla młodej pani,miej to w nosie nałóż to co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest napisane, że na pogrzeb idzie się na czarno? Jak ci matka umrze to idź w różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnij ,i zrób mini i będzie dobrze a z tego co zostanie będzie szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz iśc w tej kiecce, ale dobierz dodatki w jakimś intensywnym kolorze - czerwonym, morskim czy coś takiego - np paseczek w sukience albo wystrzałowa broszka, szpilki i będzie dobrze ale prześlij linka jaką masz tą kiecke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
długa biała sukienka to już przegięcie. A o weselu brata nie dowiedziałaś się wczoraj przynajmniej z 6 m-cy temu. Były letnie wyprzedaże, gdzie kieckę można było kupić za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetbox
A idź, będziesz pośmiewiskiem imprezy. Wszyscy pomyślą, że pozazdrościłaś Młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka z dodatkami innego koloru jeszcze mogłaby być ale długa biała odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie nie czuła komfortowo jako gośc ubrana w dlugą białą suknię. ale jesli Tobie to nie przeszkadza to idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa1234
kultura nakazuje zostawic biel dla młodej, zwłaszcza, że jako bliska osoba pewnie będziesz niedaleko siedziała... zależy od młodej ale np mi byłoby przykro jakby ktoś założył długą białą suknię na mój ślub, zwłaszcza jeśli np ja jako młoda miałabym skromną suknię. tak zwyczajnie nie wypada, już lepiej kup bylejaką za 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa "nie rozumiem ...gdzie jest napisane ,że biały tylko dla młodej pani,miej to w nosie nałóż to co masz" Jest to napisane w książkach, do których z braku zdolności intelektualnych Ty nigdy nie dotrzesz, bo brak Ci wychowania i obycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też za[powiedziałem że nie życzę sobie ciemnych garniaków i białych koszul u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
W życiu nie zdecydowałabym się na białą sukienkę na wesele. A na długą to już w ogóle. Nawet z bardzo kolorowymi dodatkami, przecież teraz panny młode często mają dodatki w jakimś wyrazistym kolorze... Będziesz wyglądać kretyńsko w długiej białej kiecce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Free Bird
Zastanawia mnie jakim cudem taka kiecka znalazła się w ogole w Twojej szafie. Na jaką okazję ona niby pasowala, że ją kupiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała na wesle (jako gość) - NIE, NIE, NIE! Bardzo źle będzie to świadczyło o gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie biala i jeszcze dluga...............no nie bedzie to o Tobie dobrze swiadczylo.To tak jakbys chciala na siebie koniecznie zwrocic uwage,konkurujac z pania mloda. Bylam na roznych weselach,ale nie widzialam,zeby ktos byl tak ubrany.Nie ubiera sie tez na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililililil
Nawet się nie wygłupiaj autorko, i nie rób obciachu bratu. Jak nie masz, to pożycz, ale nie idź w białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób siary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartujesz sobie? w długiej białej sukni na ślub chcesz iść jako gość? Jaja chyba sobie robisz. Ja pierdzielę, jest tyle kolorów przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu! nigdy w bialej sukni/sukience na wesele jako gosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie nie wyobrażam jak można mieć w szafie tylko jedną kieckę i do tego białą do ziemi z koronki- nie wiem z jakiej okazji można się tak wystrychnąć.. jak nie masz kasy, to kupuj bardziej praktyczne rzeczy. ośmieszysz się takim strojem. jak jesteś osobą co nie zna obciachu i leje na konwenanse i np na premierze w filharmonii czułabyś się swobodnie ubrana w dres ortalionowy, to możesz śmiało iść. ja bym się jednak czuła jak stara sfiksowana wariatka z powieści Dickensa, która nosiła na co dzień suknię ślubną, w której została wystawiona do wiatru przez narzeczonego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×