Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wypiety tyleczek

Polecane posty

Gość gość

moj facet kocha lizac mi c*pke jak jestem wypieta. tyle ze nos ma wtedy centralnie w moim tylku. dbam o higiene bardzo bardzo, zawsze biore prysznic przed takimi zabawami, ale zastanawiam sie czy nie czuc jednak tego tyleczka skoro nos jest centralnie na nim i czy ten zapach przeszkadza podnieca czy co? osobiscie nie mialam przyjemnosci trzymania nosa w takich miejscach pytanie jest calkiem serio, nie chce postow typu "smierdzi z d**y" bo nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale wiem ze masz fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Tak serio to trudno powiedzieć nie próbując i nie widząc twojej du-peń-ki,Ale wiesz co twój chłopak na pewno wie co robi i co jest dobre w tej kwestii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też to kocha, a i nawet o ten tyłeczek językiem zahaczy mnie to jakoś super nie kręci, ale jego strasznie. o higienę dbać dbam, nawet bardzo, więc myślę, że jeśli Ty też to tyłeczek pachnie spoko :) choć na początku też zastanawiałam się czy on nie czuje sie dziwnie z nosem w pupci, ale skoro dla niego jestem cała apetyczna to nic tylko sie cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RealDevil
ja jestem facetem i bardzo lubie lizac 2 dziurki od tylu a jeszcze bardziej jak nie umyty jest to bardzo mie podnieca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RealDevil
oczywiscie mialem na mysli dziurki od nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pupa dobrze umyta to nie ma prawa smierdziec. ja uwielbiam lizac obydwie dziurki swojej dziewczynie i nigdy nie mialem problemow z nieprzyjemnym zapachem. Z moimi wczesniejszymi dziewczynami tez problemu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miales jakies dziewczyny wogule hahahahahh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój zahacza mi o hemoroidy o to boli ,nie lube tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to są hemoroidy? to takie guzki kuleczki w pupie? mam cos takiego ale nie wiem czy to hemoridy czy cos innego, są ze trzy takie kulki, wystają ale da sie je włozyć palcem do środka? ma ktoś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A miales jakies dziewczyny wogule hahahahahh usmiech.gif" Tak mialem wiele dziewczyn I pisze sie "w ogóle" a nie "wogole" kolejny zazdrosnik do tego idiota. Co za zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja homoroidy juz wyleczylam i teraz tylko dziurke kakaowa posmaruje i jazda na calego i na golego bo tam mnie nie zaplodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dupcia zdrowa to anal mozna uprawiac. Bez gumki i na ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak wyleczyłaś? sama? czym sie to leczy to znika całkowicie? przeciez to trzy guzki wielkosci ziarnka grochu od tak nie znikną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej z hemoroidami isc do lekarza ? Lekarz przepisze kremy, masci itp i po paru tygodniach problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies silniejsze maści? a z apteki nie wystraczą? jakis tam proktohemolan czy cos? ale tam mówią ze to na ból a mnie to nic nie swędzi nie piecze nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam u lekarza zbadal mnie i przepisal mi masc***** tygodniu znow mnie w obydwie dziurki walil jak zwariowany a ja mu jeszcze wypinalam ile tylko dalam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy z pracy polecił mi erofreak.com. Można tam zarobić na swoich zdjęciach i filmach. Znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośle o c**kach umiesz pisać, ale w ogóle to się pisze jak ja napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są wyleczone hemoroidy, tylko zaleczone. Jak będziesz uprawiać anal to znowu się powiększą. Trzeba było się zapytać o to proktologa jak byłaś. Nie wolno, bo będziesz mieć większe problemy. Co najwyżej palcem możesz sobie rozciągać, a nie seks analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam wypinac moj piekny tyleczek jak mnie od tylu wali bo wtedy mam go dalej w mojej szparce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypięty. .....to jednak zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba28
może jest pani która też by chciała aby ją pieścić i zadowalać jej dziurki ? z pewnością i zapałem potrafię zadowolić Kobiece potrzeby, proszę o kontakt na pocztę panią zainteresowaną tym tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lobie lizać c**kę są chętne 603467938 pom - kuj pom - zachodnio pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×