Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankagb

podwojna penetracja

Polecane posty

Gość gość
Nie kazda, nie kazda jest taka w******** szmata , sa tez kobiety ktore sie szanuja i szanuja swoje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na wyjezdzie bylam za miasto z kolegami z ktorymi uprawiamy taki sex wynajelismy sobie pokuj w hotelu umylismy sie ladnie i zaczelam im ssac pierw jeszcze jak byly male lubie czuc jak mi zaczynaja stawac w ustach lizania jajeczek mocne bo lubie je troche podraznic :P potem oni powoli paluszkami obie dziurki kupilam krem z fajnym lejkiem wiec oni juz go uzyli wlali go wemnie prawie calego zebym miala dobrze mokro wszedzie pierw jeden z tylu drugi do ust a potem juz na kanapke , cipka i w tylek juz dawno nie czulam sie tak wypelniona mmm pierw powoli fajnie a potem juz walili mnie mocno bo chcialam dojsc kilka razy bo bylam tez napalona wiec potem juz tak z calej sily a wiadomo ze przy szybkiej penetracji chlopaki maja za dobrze i w koncu wystrzelili ladunki :P potem sie musialam podmyc z spermy bo by mi na majtki wyciekala i do domu super uczucie po tez , niestety majtki i tak zaspermione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 06.24 Kolego: Albo jesteś jeszcze na kacu ,spowodowanym wypiciem jednego piwa we trzech z kolegami z gimnazjum albo totalnym analfabetą. Więc daj sobie spokój z fantazjami a jeśli już musisz pitolić to zadbaj o gramatykę i ortografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole sie łudzić ze napisała to jakas głupia nastolatka chociaż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zaliczyli tak - gziliśmy się w dwie pary, nie po raz pierwszy zresztą, w swoich parach ale na krótko z wymianami również. Któregoś razu pierwszy raz doszło do penetracji analnych, było więcej alkoholu i tak jakoś wyszło. Mój leżał na łóżku, na brzegu tak że nogi na podłodze, ja na nim na jeźdźca. Tamci z drugiej strony łóżka, ale przerwali i zaczęli się nam przyglądać. Ona siadła na łóżku obok mnie zaczęła bawić się moimi piersiami. Jej facet najpierw stanął za mną i pieścił mi plecy, szyję w końcu razem z jej rękami moje piersi. Było to niesamowicie ekscytujące jak ona prowadziła jego palce po moich sutkach itd. Poczułam że jego penis zaczyna błądzić mi po plecach, coraz niżej, ślizga się w rowku, ona polała nas oliwką. Byłam dobrze ustawiona - wypięta z rozszerzonymi pośladkami, parę ruchów i zaczął otwierać moją drugą dziurkę. Tego dnia nie miałam jeszcze analu dlatego musiał działać pomału ale stanął na wysokości zadania - był skuteczny i jednocześnie nie za szybki żeby dać mi przyjemność a nie ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy podobnie lecz w innej sytuacji z inną parą. Podczas pierwszego mnie wzięcia w obie dziurki nie miałam przyjemności bo mnie kochanek brał za ostro tylko miałam ból oni mieli oboje za mężem przyjemności bo się podniecili moimi jekami myśleli ze szczytuje. Miałam ból i nic więcej. Powtórzyło my to po roku i wtedy było wspaniale lecz była wtedy inna para kochanek bardzo delikatny. Miałam niezły odjazd i rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam szczęście - pierwszy czworokąt i jednocześnie pierwszy mój anal był z dużo od nas starszą, doświadczoną parą. Wszystko bez pośpiechu, starannie przeprowadzane i przygotowane, w dodatku w luksusowych warunkach. Spotkaliśmy się w ich domu z prywatnym spa. W naturalny sposób - jak by to było zwykłą czynnością toaletową na początku korzystania ze spa - tamta wzięła mnie do saloniku toaletowego przy jacuzzi gdzie przygotowane były dwa zestawy do wlewów. Bez zdejmowania stroju zręcznie wśliznęła sobie błyszczącą dość dużą końcówkę długiej rurki od pojemnika z żółtawym płynem. Stałyśmy przy lustrach i umywalkach na drobne poprawianie fryzur. Nie wiedziałam zupełnie o co chodzi, ale powyżej luster wisiały dwa pojemniki i z brzegu mojej umywalki leżała również końcówka nie pozostawiająca wątpliwości do czego służy. Wszystko było ubrane w tak naturalną formę, że sięgnęłam ręką po końcówkę. Ale nawet nie pooglądałam, jak nie masz wprawy to ci pomogę. I już zostałam lekko pochylona na umywalkę, już strój został lekko odsunięty z tyłeczka, już poczułam śliski palec ż żelem między pośladkami, celujący i znajdujący drogę dla stalowej rakiety. Kilka prób ustalających drogę dla grubej części rakiety. Obezwładniająco delikatnie i zawstydzająco i nałe zdecydowane pchnięcie. Pisnęłam, wspięłam na palce żeby uciec, ale było już po, końcówka utkwiła we mnie. Piszę o tym przygotowaniu bo to zdecydowało o całej reszcie. Tak jak uległam tam we dwie przy lustrze tak pozostałam miękka i oddana w pełnym zaufaniu całej pozostałej trójce. Potem zaczęliśmy w parach ale bardzo blisko z pełnym kontaktem w dotyku. Ale wszystko odbywało się stopniowo - najpierw dotyk i pieszczenie piersi nawzajem przez panie. Wszystko bardzo naturalne i miękko się temu poddawałam i sama robiłam. Moment zawahania i zatrzymania nastąpił jak wypełniona analnie przez mojego faceta między otwartymi nóżkami po minetce tamten się wyprostował i dał mi czas na ostateczną decyzję. Jeszcze nawet po tym wszystkim zesztywniałam, ale parę mocnych pchnięć analnych mojego miało zdecydowane działanie dyscyplinujące i opadłam, nóżki z powrotem się otworzyły szeroko, oczy zamknęły i pierwszy obcy k***s i jednocześnie pierwsze podwójne wypełnienie stały się faktem. Niesamowite uczucie, oczywiście po odpowiednim przygotowaniu. Niestety potem zdarzało się porównanie jaką przykrością może być anal jak nie zapewni się delikatności, przygotowania i nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z piecioma
A czy u was w domu wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Ja miałam, dwa reazy jak do tej pory, drugiego wzięliśmy ze swingers clubu, specjalnie po to się tam wybraliśmy. Była najpierw rozmowa jak to ma wyglądać i oczywiście trochę alkoholu. Wszystko się wzięło stad, że opowiedziałam swojemu chłopakowi, że mam fantazję o dwóch członkach w cipce. Zaczęliśmy eksperymentować z zabawkami, aż w końcu doszło do tego trójkąta. Było nie fajnie, powiem zajebiście. W życiu nie miałam takiego odlotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.11.2015 o 10:22, Gość gość napisał:

ja miałam szczęście - pierwszy czworokąt i jednocześnie pierwszy mój anal był z dużo od nas starszą, doświadczoną parą. Wszystko bez pośpiechu, starannie przeprowadzane i przygotowane, w dodatku w luksusowych warunkach. Spotkaliśmy się w ich domu z prywatnym spa. W naturalny sposób - jak by to było zwykłą czynnością toaletową na początku korzystania ze spa - tamta wzięła mnie do saloniku toaletowego przy jacuzzi gdzie przygotowane były dwa zestawy do wlewów. Bez zdejmowania stroju zręcznie wśliznęła sobie błyszczącą dość dużą końcówkę długiej rurki od pojemnika z żółtawym płynem. Stałyśmy przy lustrach i umywalkach na drobne poprawianie fryzur. Nie wiedziałam zupełnie o co chodzi, ale powyżej luster wisiały dwa pojemniki i z brzegu mojej umywalki leżała również końcówka nie pozostawiająca wątpliwości do czego służy. Wszystko było ubrane w tak naturalną formę, że sięgnęłam ręką po końcówkę. Ale nawet nie pooglądałam, jak nie masz wprawy to ci pomogę. I już zostałam lekko pochylona na umywalkę, już strój został lekko odsunięty z tyłeczka, już poczułam śliski palec ż żelem między pośladkami, celujący i znajdujący drogę dla stalowej rakiety. Kilka prób ustalających drogę dla grubej części rakiety. Obezwładniająco delikatnie i zawstydzająco i nałe zdecydowane pchnięcie. Pisnęłam, wspięłam na palce żeby uciec, ale było już po, końcówka utkwiła we mnie. Piszę o tym przygotowaniu bo to zdecydowało o całej reszcie. Tak jak uległam tam we dwie przy lustrze tak pozostałam miękka i oddana w pełnym zaufaniu całej pozostałej trójce. Potem zaczęliśmy w parach ale bardzo blisko z pełnym kontaktem w dotyku. Ale wszystko odbywało się stopniowo - najpierw dotyk i pieszczenie piersi nawzajem przez panie. Wszystko bardzo naturalne i miękko się temu poddawałam i sama robiłam. Moment zawahania i zatrzymania nastąpił jak wypełniona analnie przez mojego faceta między otwartymi nóżkami po minetce tamten się wyprostował i dał mi czas na ostateczną decyzję. Jeszcze nawet po tym wszystkim zesztywniałam, ale parę mocnych pchnięć analnych mojego miało zdecydowane działanie dyscyplinujące i opadłam, nóżki z powrotem się otworzyły szeroko, oczy zamknęły i pierwszy obcy k***s i jednocześnie pierwsze podwójne wypełnienie stały się faktem. Niesamowite uczucie, oczywiście po odpowiednim przygotowaniu. Niestety potem zdarzało się porównanie jaką przykrością może być anal jak nie zapewni się delikatności, przygotowania i nawilżenia.

Jest to temat zawsze aktualny również pierwszy raz mieliśmy z parą kilka lat straszą od nas z chłopakiem. Obie zrobiliśmy lewatywe później jej facet wchodził analnie a mój w cipkę. Również zdecydowanie nabrał żel i wsadził dwa palce a po chwili gdy wchodził dość dużym ...em odruchowo chciałam się cofnąć lecz również zdecydowanie przytrzymaj moje pośladki i wbił do końca poczułam troszkę się dziwnie i lekki ból ale po chwili dość szybko zaskoczyła i miałam silny orgazm. Dość ważne jest zdecydowanie i przytrzymać pośladki bo to mnie bardzo nawet podnieciło. Oboje z chłopakiem mieli wytrysk środku. Po ponad godzinie miała tamta starsza dziewczyna ale ona podczas seksu krzyczała bo oboje nie mogli dojść do wytrysku i trwało to gdzieś pół godziny a chciała by doszli w niej. Mamy raz w miesiącu ale już z młodszą parą i bardziej delikatnie się to odbywa tym bardziej ze tamtą dziewczyną jest bardzo drobnej budowy ciała i nie wchodzą do końca analnie  ani mój chłopak ani jej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×