Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koniec szostego miesiaca bardzo maly brzuch czy tez tak mialyscie

Polecane posty

Gość gość
a przed ciąża miałas wagę w normie czy niedowagę? ja jestem szczupła, jestem w 4 m-c i mam brzuch jak w szóstym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 179 cm i wazylam 64 kg ,teraz waze 69 i mam bardzo maly brzuch, moge spokojnie go ukryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ciesz sie;D ja w 41tc mialam maly brzuszek, wszyscy mi mowili ze 6-gora 7 miesiac i nie chcieli wierzyc ze ja juz po terminie. moja kuzynka z kolei w 22tc miala taki brzuchol jakby miala zaraz trafic na porodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokłądnie. brzuchy są rózne. ja mam już taki duży że mi mówią że to 6 miesiac a zaczął sie 4. już mnie boli kręgosłup, a co bedzie potem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja do 6go tez mogłam ukryć spokojnie brzuszek, a w 7 ruszyło...:) teraz jestem w 9.nie jest jakiś wielki ale teraz wszyscy juz wiedzą ze to nie wzdęcie tylko dzidzia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki miałam do końca ciąży.:D Jak ubrałam luźną bluzę to wogóle go nie było widać. Jak w 39tc poszłam do szpitala na ktg to Polozna pytała po co o badanie na tak wczesnym etapie ciąży. Na porodówce lekarz spytał bo ja tam robię bo wyglądam dopiero na połowę ciąży. W 40tc ważyłam 66kg Przy 175cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×