Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 8 latki

Na jakie zajęcia dodatkowe posyłacie dzieci

Polecane posty

Gość gość
Nasze chodzi na taniec bo kocha tańczyć. Chodzi na balet łączony z tańcem jazzowym do rybnickiego http://cto-taniec.pl/ Uczy się zwinności i gracji, może pójdzie w tym tańcu dalej a może to chwilowa pasja, dla nas ważne że sprawia jej to radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostaje 500+ i nie stać mnie na dodatkowe zajęcia, zastanawiam się czy nie oddać go do domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że trzeba płacić z góry ale ja nigdy tego nie robię! Rozmawiam z organizatorami po to Bóg dał mi mowę. Mówię że to jeszcze dziecko i chcę pragnę jako rodzić pomóc jej poznać to i tamto przetestować a nóż połknie bakcyla. Pytam czy możemy przybyć na pierwsze zajęcia celem przetestowania czy nam się podoba czy to zupełnie nie nasza bajka. Czasami przychodzimy na kilka takich testowych zajęć. A płacę dopiero jak już wiem że to nie jest chwilowe. Nie sięgam od razu po portfel bo to rozpasa tych organizatorów i obniża poziom ich starań, by tym dzieciakom naprawdę się to podobało. Ciężko znaleźć wartościowe zajęcia które nie są robione wyłącznie dla wyciągnięcia od nas hajsu. Wiem to bo mieszkam w centrum Wrocławia i na tysiącach różnych zajęć byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaaa12
Mojej corce zamarzyla sie gra na skrzypcach i postanowilam znalezc dla niej najlepsza szkole, ktora rozwinie jej pasje. Mała dostała sie do Muzofilii, a nauczyciele tam pokazali jej czym jest ciezka praca i walka o pasje. Jestem pod ogromnym wrazeniem poziomu tej szkoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikSonic
Zamęczycie swoje dzieci tymi zajęciami, niech robią to co lubią i to jedną rzecz, a nie dziesięć. Teraz dzieciaki siedzą tylko przy telefonach i komputerach, dlatego warto je wysłać do jakiegoś klubu sportowego, na przykład http://aks.suwalki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka kiedyś chodziła na Angielski i tańce przez rok.Teraz ma prawie 12 lat choMdzi na jazde konno bo chce i to lubi.Nie przymuszam jej.W ogóle ma lekcje do 13,14 plus odrabianie lekcji plus nauka.Mam jeszcze dwie córki ale są za małe mają 4 latka a druga 9 dni.Jak będą chciały to je zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio posłałam córkę na dodatkowe zajęcia dla dzieci w http://www.akademianaukirzeszow.pl/ . Fachowcy z tym co robią, dodatkowo placówka zajmuje się organizacją urodziny czy kolonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Mój syn chodzi po trochu na wszystko, co go interesuje.Nauczył się w ten sposób pływać i grać w szachy.Należał też do szkółki piłkarskiej, a potem kolarskiej.Najdłużej, bo już dwa lata, uczęszcza na brazylijskie jiu-jitsu i na język francuski.Zobaczymy, co wybierze w tym roku.:) Córeczka ma zajęcia taneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi na ściankę wspinaczkową i dodatkowy angielski do Helen Doron :) Chciałabym ją jeszcze na coś zapisać, ale to już zależy od niej czy w ogóle będzie chciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek chodzi na specjalne kursy naukowe oferowane przez www.superiq.pl Wpływa to pozytywnie na jego rozwój i sprawia, że jest ciekawy świata. Polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelaa
Córka chodzi na tańce, zajęcia odbywają się w szkole, także nie muszę jej nigdzie wozic. Zdecydowaliśmy się na szkołę prywatnaszkola.pl/index.php w Legnicy, bardzo dobrą kadrę mają, nauczyciele mają dobre podejście do dzieci, to jedna z najstarszych szkół prywatnych w mieście. Poza tym kładą duży nacisk na języki obce, dla nas ważne było to, żeby córka uczyła się angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Żebyście się nie skichali z tymi dodatkowymi zajęciami.Widziałam jaki to był zapał u niektórych w klasie mojej wnuczki, po dwóch miesiącach wszystko siadło i dupa blada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam posłałam moją córeczkę na zajęcia dodatkowe w http://www.akademianaukirzeszow.pl/ i jak na razie jestem zadowolona. Kursy z zakresu szybkiego czytania, czy nowatorski program fizyka dla smyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 8 latka chodzi w szkole na basen, tenis, angielski, kurs gotowania i tańce. Ma dobra szkole i w trakcie świetlicy codziennie sa są jakieś zajęcia. A poza szkołą ma też ognisko muzyczne. Wszystkie zajęcia to raczej zabawa. Jednak patrząc na starsza córkę to uważam ze warto by dzieci próbowały jak najwięcej zajęć nawet gdyby to miał być krótki epizod. Wszystko jakoś zostaje i wzbogaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDMIŁŁA
A o jakichś sportowych zajęciach myślicie? Ja zastanawiam się nad koszykówką, tutaj http://skyholiday.com.pl/ czytałam fajny artykuł na jej temat i myślę że warto się z nim zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi na kreatywne zajęcia, które organizuje www.superiq.pl w Lublinie. Prowadzą zajęcia z robotyki, które pozytywnie wpływają na rozwój mojego dziecka. Polecam ich wam jeżeli jesteście z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko (8 lat) chodziło na taniec, śpiew, zajęcia sportowe. Teraz zostały już tylko sportowe, ze względu na konieczność (krzywy kręgosłup). Z wszystkiego zrezygnowałam, gdy okazało się że stały się przykrym obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sportowe zajęcia to basen raz w tygodniu i aikido raz w tygodniu. Trochę to mało ale na więcej i tak nie ma czasu. Poza tym moje dziecko gra na instrumencie muzycznym ale to już w ramach szkoły (prawdziwej, nie prywatnego tworu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara1093
u nas tylko syn chodzi na piłkę nożną do szkoły prywatnej bo tam właśnie chciał. Kocha football i nawet wiąże z tym swoją przyszłość. Zdecydowaliśmy się na szkołę sportową gdyż ma najlepsze referencj****ardzo fajne udogodnienia np https://sportbm.pl/ aplikacja do porozumiewania się uczniów z nauczycielami i rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka tańczy hip-hop w szkole tańca www.esdanceacademy.pl i mam naoczny dowód na to że moje dziecko się rozwija w dobrym kierunku. Jest szczęśliwa i radosna bo jej energię konsumuje taniec, który jest też jej pasją. Nie ma piękniejszego widoku niż spełnione dziecko <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza ma już 17 lat wiec zupełnie sama wybiera co chce robić i ogólnie czas spędza na szyciu, malowaniu i robienie zdjęć. Nie chodzi na zajęcia bo pokonczyla Kursy a teraz korzysta z tego. Młodsza ma na szkole muzyczna 3 razy w tygodniu, basen w szkole, tańce 2 razy w tygodniu i starsza uczy ja angielskiego ( ok 2 razy w tygodniu - place za to starszej część kieszonkowego i obie chetne). W tym wszystkim tylko my rodzice gorzej bo trzeba dowieźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek chodzi na treningi piłki nożnej do www.akademiamp.eu i jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek chodzi na zajęcia dla maluchów do Gravitana.. Ja w tym czasie czasami robię zakupy, albo sama idę poćwiczyć na siłownie :) Tak juz się u nas przyjęło, bo wszyscy lubimy dużo ruchu i chodzimy :) Synek jest zadowolony i zawsze opowiada co robili na zajęciach, z tego co słyszałam to aż byłam zaskoczona, że tak fajnie można dzieciakom zorganizować ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam syna na Judo do Akademii Walki na Kinowej w Warszawie, bardzo dobra szkoła walki. Mały uczy się dyscypliny i samoobrony, bardzo mu się spodobały zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje dzieci posyłam zawsze na zajęcia organizowane przez MOS Wschód :) W tym roku córkę zapisuję na taniec a syna na piłkę nożna :) świetnie organizują tam te zajęcia- dzieciaki wracają zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn bardzo polubił sztuki walki dlatego zapisałam go do Akademii Walki na Kinowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 8 letniego Adasia
ja mojego Młodego puszczam na zajęcia , które go interesują, nic na siłę, kocha piłke nożną, więc znaleźliśmy mu fajną szkółkę na Zoliborzu, i raz w tygodniu chodzi tez na fantastyczne zajęcia plastyczne do Aż Po Sufit https://web.facebook.com/azposufit2/ mogę śmiało polecić i z tego to jestem najbardziej zadowolona, bo tak się rozwinął , super ... mam nadzieję ze kiedyś może zostanie architektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciom teraz trzeba pomóc w zorganizowaniu zajęć, to nie te czasy, że po szkole szły na podwórko i bawiły się do wieczora, a rodzice spokojnie im na to pozwalali. Czasy się zmieniły i czas spędzany na zajęciach rekreacyjnych również! Im większe miasto jak na przykład mój Kraków, tym ofert więcej i naprawde jest w czym wybierać. Zwłaszcza ruchu dzieciom nigdy za wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie sztuki-plywanie I taniec raz w tyg. Teakwondo dwa razy oboje,plus starszy pianino raz w tyg. mama taksowka wieczorami ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×