Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 8 latki

Na jakie zajęcia dodatkowe posyłacie dzieci

Polecane posty

Gość Nauka tańca dla dzieci Gdańsk
Formacja taneczna dla dzieci Jeśli Twoje dziecko lubi tańczyć, ma ogromne nakłady energii, a muzyka sprawia mu przyjemność… nie czekaj, zgłoś się z nim do Naszej szkoły So!Salsa. Taniec jest Naszą pasją, a nauka czystą przyjemnością! Formacja taneczna dla dzieci to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy Serdecznie na casting do nowo powstałej formacji dziecięcej. Ilość miejsc ograniczona ! http://sosalsa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauka tańca dla dzieci Gdańsk
Formacja taneczna dla dzieci Jeśli Twoje dziecko lubi tańczyć, ma ogromne nakłady energii, a muzyka sprawia mu przyjemność… nie czekaj, zgłoś się z nim do Naszej szkoły So!Salsa. Taniec jest Naszą pasją, a nauka czystą przyjemnością! Formacja taneczna dla dzieci to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy Serdecznie na casting do nowo powstałej formacji dziecięcej. Ilość miejsc ograniczona ! http://sosalsa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajęcia historyczne i łacina na Dziecięcym Uniwersytecie Ciekawej Historii. Dla moich dzieci są super! duch.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwóch synów. Wysłałam ich na zajęcia organizowane przez www.fortecadzieciecegospeca.pl Obecnie chodzą na zajęcia związane z programowaniem oraz przedsiębiorczością. Placówka ta organizuje wiele ciekawych zajęć dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn chodzi na piłkę nożną do MOS Wschód w Krakowie, jest bardzo zadowolony z zajęć i chętnie na nie chodzi, super zorganizowane, polecam każdemu kto szuka jakiegoś ośrodka sportowego dla dziecka w Krakowie, zdecydowanie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJanka

Ja mojego syna wysyłam na piłkę nożną, Janek bardzo lubi sport i aktywność a z tych zajęć jest po prostu zachwycony. Zapisałam go do MOS Wschód, świetnie prowadzą tam zajęcia i mają bardzo fajne podejście do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenakarycka

Moja córka tańczy w szkole  www.esdanceacademy.pl i widzę, że jej to pomaga w życiu codziennym. Przez taniec stała się bardziej otwarta i komunikatywna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na żadne - dzieci w wieku przedszkolnym.

W przyszłości zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelinkaaa

Angielski i piłka nożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisałem młodego na lekcje koszykówki. Spodobało mu się w szkole, więc stwierdziliśmy z żoną, że trzeba korzystać póki ma "zajawkę". W końcu lepiej że spędza czas w ten sposób, niż siedząc po szkole przed komputerem. Zapisaliśmy go do http://www.basketarena.pl/ . Do domu wraca zadowolony i wymęczony, więc już nawet żadne głupoty mu nie w głowie. Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buńczuczka

Mała Akademia Komputerowa w szkole Step IT w wawie. Wybór był duży, ale już w połowie kursu mogę powiedzieć, że to był stał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłopaki chodzą na piłkę,dziewczynka na gimnastykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazda
Dnia 29.07.2019 o 10:51, Gość Buńczuczka napisał:

Mała Akademia Komputerowa w szkole Step IT w wawie. Wybór był duży, ale już w połowie kursu mogę powiedzieć, że to był stał w 10.

Mam do Ciebie pytanie - czy sądzisz że 9-latkę powinnam posłać raczej do Małej Akademii Komputerowej czy do Kid's Club? Nie wiem na jaki wariant się zdecydować. Zajęcia odbywają się przy rondzie Daszyńskiego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

a jakie macie zdanie na temat uczęszczania do laboratorium dla dzieci z 5-latkiem? Zna ktoś może www.fulleren.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×