Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 8 latki

Na jakie zajęcia dodatkowe posyłacie dzieci

Polecane posty

Gość gość
aha, ma 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 latka- chodzi bo chce: na basen, balet, próbowała skrzypce- nie spodobały sie Ja zapisałam na gimnastykę- chodzi bo chodzi ale czasem narzeka- uważam ze potrzebuje, Niestety z koordynacja wdala sie we mnie- ja z tych osób ktore wejdą we framuge mimo otwartych na oścież drzwi:-) widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 8 latek chodzi na dodatkowy angielski i jest zuchem ma też tenis ziemny i basen. Pierwsze dwa bezpłatne bo z unii w szkole, trzecie tez w szkole ale za śmieszne pieniądze, basen sami płacimy, to już większy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika830219
Bezpłatne zajęcia próbne to dobry pomysł, by sprawdzić zapał dziecka ;-) Bo czasami dziecko bardzo chce, bo koleżanki czy koledzy chodzą. U nas z dodatkowych zajęć jest angielski (młoda ma ewidentny dryg do nauki języków obcych, ale nie wprowadzamy drugiego, bo chcemy, żeby nauczyła się komunikatywnie jednego) oraz rytmika jako wstęp do gimnastyki artystycznej. Jeśli szukacie zajęć dla dzieci to spójrzcie na darmową wyszukiwarkę zajęć dodatkowych pozaszkolne.pl, w bazie jest bardzo wiele ciekawych zajęć poukładanych miastami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 6 lat. Chodzi tylko na wspinaczke 1-2 razy w tygodniu. W zimie do szkolki narciarskiej. W lecie sama ucze ja plywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam jakiś czas temu z synkiem na zajęciach w http://www.babyclubcafe.pl dzieciaki grały na instrumentach, było wesoło:) myślę, że chyba częściej będę synka zabierać na takie zajęcia, bo widzę, że mu to dużo frajdy daję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiasia2001
Najważniejsze to nie przedobrzyć. Ja posyłam synka od nowego roku do podstawówki, gdzie zajęcia dodatkowe są już na miejscu i będzie sobie sam mógł wybrać http://www.szkolapromyk.szczecin.pl. Będę go wspierać, ale nic na siłę. Ma talent plastyczny więc spodziewam się, że pójdzie w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do podstawówki tu http://www.maturamiedzynarodowa.pl/ i chodzi na zajęcia oferowane w ramach normalnej oferty edukacyjnej. Przeróżnych zajęć jest tak wiele, że nie ma konieczności żeby posyłać ją jeszcze na korepetycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, na planuję wysłać swojego synka na warsztaty z języka angielskiego, ma 6 lat. Nie za wcześnie? W Lublinie całkiem fajny mają program warsztaty organizowane przez Family Cafe. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko ma dopiero trzy lata i od niedawna jest zapisany na pływanie, a poza tym od września chodzi na j. angielski i na zajęcia plastyczne, ale to u siebie w przedszkolu. Generalnie szkoda nam czasu na to żeby go wszędzie zawozić, zresztą jak będzie większy pewnie sam sobie wybierze jeszcze dość zajęć zgodnych ze swoimi zainteresowaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek chodzi na kółka zainteresowań, które są organizowane w szkole, na inne dodatkowe zajęcia go nie zapisałam bo nie widzę na razie potrzeby. Natomiast jeśli w okolicy dzieje się coś ciekawego dla dzieciaków to chętnie chodzimy. W ten weekend wybieramy się całą rodziną na święto kulinarne do Blue City, na którym jest wiele atrakcji warsztatów dla dzieci z gotowania, dekorowania jedzenia, eksperymentowania i poznawania smaków z innych stron świata. Mój szkrab lubi pomagać mi w kuchni, więc to idealna impreza dla niego :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to jest wyscig szczurow...jak mozna male dziecko,ktore chodzi do szkoly,posylac na 3-4 rozne zajecia pozalekcyjne.pomyleni jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mała chodzi na tańce i angielski. Ostatnio byłam tez z Martusią na zajęciach z gotowania w oycowiznie. I jest zachwycona, więc chyba będzie trzeba kolejne zajęcia dorzucić do listy :D Kto by pomyślał, ze takie szkraby naprawdę lubią gotować ;) i co najwazniejsze, wychodzi im to naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to jest wyscig szczurow...jak mozna male dziecko,ktore chodzi do szkoly,posylac na 3-4 rozne zajecia pozalekcyjne.pomyleni jestescie? xxxx jaki wyścig szczurów? Wiesz, co oznacza to pojęcie? Lepiej, żeby dziecko chodziło popołudniami kopać piłkę niż siedziało przed telewizorem czy komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaRiki
Hm to moze ja się wypowiem i doradze coś autorce. Moja corka (10 lat ) chodzi od 5 lat na angielski co myślę że było to świetną rzeczą. Kiedy miała 8 lat zapisalam ją bo chciała na lekcję śpiewu ( w prywatnej szkole muzycznej) jak mówi zajecia są świetne no ale trzeba było dużo zapłacić. W wieku 9 lat chciała iść na francuski bo pani która uczy francuskiego w szkole powiedzila że ma świetną wymowę i super pójdzie jej francuski. No ale corce się nie spodobało i nie chodzi już (a chodziła tylko miesiac) Tak też od tego września zapusalam ja na siatkowke (organizowane w szkole). I tak to chodzi na trzy zajęcia pozalelcyjne. Ah zapomnialam dodać ze razem że swoje przyjaciolka jeździ na oboz konny w wakacje (zaczelo się w wieku 8 lat). Wiadomo wydatki są. Nie to że się chwale czy coś ale pieniedzy mamy dość więc naszej córce (jedynaczce ) spokojnie możemy to zapewnic. Ważne żeby robila to co kocha i się rozwijała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaRiki
Hm to moze ja się wypowiem i doradze coś autorce. Moja corka (10 lat ) chodzi od 5 lat na angielski co myślę że było to świetną rzeczą. Kiedy miała 8 lat zapisalam ją bo chciała na lekcję śpiewu ( w prywatnej szkole muzycznej) jak mówi zajecia są świetne no ale trzeba było dużo zapłacić. W wieku 9 lat chciała iść na francuski bo pani która uczy francuskiego w szkole powiedzila że ma świetną wymowę i super pójdzie jej francuski. No ale corce się nie spodobało i nie chodzi już (a chodziła tylko miesiac) Tak też od tego września zapusalam ja na siatkowke (organizowane w szkole). I tak to chodzi na trzy zajęcia pozalelcyjne. Ah zapomnialam dodać ze razem że swoje przyjaciolka jeździ na oboz konny w wakacje (zaczelo się w wieku 8 lat). Wiadomo wydatki są. Nie to że się chwale czy coś ale pieniedzy mamy dość więc naszej córce (jedynaczce ) spokojnie możemy to zapewnic. Ważne żeby robila to co kocha i się rozwijała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do podstawówki tu http://www.maturamiedzynarodowa.pl/ nie zapisywałam ją na żadne zajęcia dodatkowe poza szkołą. Mają bardzo dużo godzin angielskiego na czym najbardziej mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielski i tyle. hiszpański to mało przydatny jezyk . postaw na angielski lub francuski . popularny jest tez niemiecki . jakbym miała blisko jakiś basen czy np. tenis to bym poslala a na wsi to wszędzie daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie juz od jakies 10 miesiecy syn chodzi na gitare. Sprzet dostal na urodziny od dziadkow, my tylko dokupilismy futeral http://www.az-cases.pl/ a nauczyciel jest wlasciwie po drugiej stronie ulicy wiec nie kosztuje nas to obby duzo czasu i pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja cora chodzi na kurs rysunku do http://www.malowanakuznia.pl/ i na angielski. Nie widze sensu wysylania jej na wiecej zajec. W koncu musi miec kiedy odpoczac, spotkac sie z kolezankami, poczytac ksiazke czy obejrzec jakis film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 8-latka posłałabym na maks. jedne. I to najlepiej wybrane przez niego, o ile nie byłoby to coś szkodliwego. Jestem pedagogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2343
Witam Zapisałam swoje dziecko na zajęcia Kung-Fu w szkole podstawowej nr 321 w Warszawie. Bardzo miła atmosfera, super nauczyciele! Obejrzałam przypadkowo film Ip Man i znalazłam szkołę nauczającą tego kung-fu, które ćwiczył również słynny Bruce Lee. Moje dziecko ma 8 lat, ale z tego co wiem grupa przyjmuje dzieci od 6 do 11 lat. Później jest grupa dla młodzieży i dorosłych. Wejdźcie na stronę: www.ipmankungfu.pl i ewentualnie możecie zapisać się na próbny, bezpłatny trening. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam swoją córkę na jazdę konną. Od kilku lat uwielbia konie, ciągle chciałą jeździć do stadniny, więc w tym roku zdecydowaliśmy się ją posłać na lekcje. Patrzyłam w internecie i znalazłam ciekawą klub jeździecki http://www.ekwador-robson.pl/ na Mazurach, jakby jej pasja się rozwinęła to moglibyśmy tam jechać na wakacje w przyszłym roku, bo okolica wygląda na urokliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to wygladaja jak wiesniacy na ogol 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to jest wyscig szczurow...jak mozna male dziecko,ktore chodzi do szkoly,posylac na 3-4 rozne zajecia pozalekcyjne.pomyleni jestescie? x no niestety to jest wyscig szczurów,ale nie bądź ignorantka bo Twoje dziecko zginie w tłumie jak dorośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlinnna
mam 3 corki, dwie strasze (prawie 7 i 5 lat) chodza na arabski, i na tance...nie zapisuje, je na wiecej, bo starsza ma w szkole duzo zajec, jak hip-hop, teatr, zajecia plastyczne.itp...a po za tym nie mam czasu ich wozic....najmlodsza ma 2 lata i na razie ma dosyc zajec w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×