Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakich sklepach robicie zakupy aby wyszło tanio

Polecane posty

Gość gość
wędlina to w każdym na wagę jest ohydna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez w Biedronie teraz jest szal na promocje-co poniedzialek i czwartek wybrany asortyment -20, -30 %, codziennie tani produkt dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś robiłam zakupy w kauflandzie, ale tam ze wszystkich możliwych sklepów oszukują na promocjach. Np pisze,że coś w promocji za bardzo małe pieniądze (stosunkowo) a przy kasie niespodzianka, potem wmawiają,że klient przestawił produkty i nigdy nie ma mocy,żeby zmusić ich do sprzedaży po cenie z półki z towarem. Teraz jak wpadam po coś do kauflanda i widzę promocję a przy kasie mnie oszukują, to w zanadrzu mam zdjęcie zrobione na półce i zgłaszam do PIH, bo wkurza mnie to oszustwo. Każdemu może się zdarzyć czasem pomyłka,ale tam to się dzieje non stop :O Np wielkie słoje do kiszenia ogórków po 8,99 przy kasie się okazało,że są po 24,99, pościel z motywem dla dzieci za 24,99 przy kasie wychodzi 84,99...można wymieniać w nieskończoność, a ja mam telegraficzną pamięć i mąż się śmieje,że jak babka nabija na kasę to ja patrzę na czytnik i zawsze wyłapuję od razu i mówię STOP ;p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronka tak tańszy produkt ale z mniejszą zawartością bo wyprodukowane dla biedronka,( napój tymbark, delma extra itd.) po za tym parówki berlinki z biedronki nie do jedzenia nie zawsze to co mniej kosztuje jest dobrej jakości. Część produktów spożywczych kupuję w biedronce, lidlu, mięso w sklepie polskim, chemia w małej drogerii. apteka alba. pampersy z biedronki albo rossmanowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej jeździmy z mężem do Biedronki lub intermarche. Netto mam pod nosem czasami tam zachodze ale na większą skalę nie potrafię zrobić tam zakupów. W lidlu byliśmy kilka razy i rzeczywiście jest tanio ale też ciężko mi się tam odnaleźć . W biedronce znajduje wszystko czego chce tak samo jak i w intermarche. Kiedyś jeździłam do tesco ale wydaje mi się iż tam prawie nic nie kupuje a płace jak za zboże . Cholernie tam drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudi33
Hej. Ja kupuję najczęściej w Polo Markecie. Mają niezłe ceny. Z większych? Raczej unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex556
Mały market? Może być Polo. Często są promocje, mają niezłe ceny ogólne. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia778
No w sumie Polo mi odpowiada, ceny się bronią. Warto czasem na gazetkę zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milek22
Cześć. Ja mogę powiedzieć że w Polo Markecie jest tanio i świeże produkty mają. Kupuję tam dość często i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka223
Wędliny? Zależy jak się trafi. Ja kupuję w marketach, na przykład w Polo i nie narzekam. Ale to pewnie zależy od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham Lidla :). Ale mam też świetnie zaopatrzony lokalny sklepik, nie sieciówkę, gdzie mogę dostać dobre i świeże wędliny. Czasem zamawiam w Almie z dowozem, mieszkam daleko od centrum, to te zaoszczędzone 15 zł na benzynie potrafi zrekompensować wyższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal, że tyle ludzi chodzi do bidronki. toż to Kaczyński miał rację, że to sklep dla ubogich. Również dla głupich! Tam wcale nie jest tanio, mniejsza gramatura opakowań a cena jak gdzie indziej! Opamiętajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w lidlu i kauflandzie. w biedronce kupuje tylko Bebiko,bo najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim w Lidlu i Biedronce. Wolę Lidla za ciekawszy asortyment i rewelacyjnej jakości produkty w niskich cenach. Niestety na razie mam do niego ograniczony dostęp. Ale Biedra też jest ok, mam tam swoje ulubione produkty, które zawsze kupuję. Unikam małych osiedlowych sklepików, chyba że akurat czegoś na szybko potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupuję większość rzeczy w biedronce, proszki do prania mają w fajnych promocjach. Wędlinę za to kupuję w małych sklepach firmowych różnych zakładów mięsnych - większy wybór, fajne ceny, różnorodny asortyment i też mają promocje a smak inny niz tej wędliny z marketów. Ale trzeba popróbować bo nie wszystkie te wędliny są takie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można kupować w bidronce, to wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wstyd w Biedronce? Bo Kaczyński tak powiedział??Pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że w biedronce wcale nie jest najtaniej-spójrzcie na wagę produktów i inne rzeczy, w innych sklepach jest ciut taniej-przyzwyczaili was do tego sklepu i tyle, a lidzie jak barany idą na rzeź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:41 i do wszysktich, ktorzy wypowiedzieli sie w podobnym tonie - czy kupowanie chemii, slodyczy, alkoholu, ktore sa identyczne w innych sklepach, ale w duzo nizszych cenach, jest oszustwem ze strony sklepu? sorry, ale gabke do mycia, paste do zebow, warzywa czy mleko moge kupic w biedronce, bo niczym te produkty nie roznia sie od tych w innch sklepach. za to lidla nie lubie, kiepski asortyment i wcale nie jest tanio! mam lidla kolo pracy i zawsze jak chce isc po cos do jedzenia mam problem - serki, te gowniane Pilos - obrzydlistwo, sztocznosc i spulchniacze, pieczywo twarde ze zeby wygina (jem tylko ciemne) warzywa i owoce drogie, a bez rewelacji. czesto brak towaru, szczegolnie tego przecenionego. i w przeciwienstwie do biedronki nie ma fajnych "gadzetow" czy akcesoriów. a jak zaopatrze sie w potrzebne produkty w biedronce, to reszte kupuje w realu, bo lubie ten hipermarket, duzy wybor i czysto, schludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do carrefoura
carrefour zawsze byl drogi, tylko nie wiem na jakiej podstawie. najbardziej smieszy mnie jedna rzecz. kiedys jako nastolatka w lo dorabialam sobie na promocjach jako hostessa marketowa, wiec mialam dostep na zaplecze wielu sklepow w duzym miescie (łódź). powiem wam, ze tak, jak za przeproszeniem ****** za magazynem (i w magazynie tez) carrefoura, to nigdy nigdzie sie nie spotkalam z wiekszym smrodem. kolorowe scieki plynely za sklepem, woklol bezdomen wychudzione koty, smrod niemilosierny rozkladajacych sie produktow, nigdy nie zapomne tego smrodu. i my, hostessy musialysmy w pantofelkach (koniecznie na zmiane nam kazi miec, zebysmy czasem nie wnosily nblotka do jadalni i na hale - smiech) chodzic po materialy promocyjne (standy, czesto jedzenie!) na ten syf. zbieralo sie na wymoty. nie wiem, ile oni placili sanepidowi, zeby przez wiele wiele lat przymykal na to oko. w dalszym ciagu jak sie przechodzi kolo wejscia do magazynu w carrefourze czuc ten marketowy smrodek. nie chce wrzucac tylko na carrefoury, bo w tesco, w mniejszych spozywczakach tez sie rozkladaly produkty na magazynie, ale nie w takim stopniu! jedyny market, ktory mial czysciutki magazyn, to byl real i delikatesy alma. chociaz ostatnio to sie zmienilo, bo jak przechodzilam kolo wejscia magazynowego w jednym realu, czulam ten swoisty smrod. zatem - nie wiem, za co, za jaka jakosc carrefour tak sie ceni. nigdy tam nie bede kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dobrym jedzeniu nie da sie oszczedzac no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidl i Biedronka. Mam to gdzieś że ktoś może myśleć ze to sklepy dla ubogich... a co mnie to obchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najwygodniej jest robić w sklepach Topaz. Raz, że mam to zaraz pod blokiem, dwa - na swojej stronie internetowej mają aktualną ofertę dla każdego marketu - świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też korzystam ze sklepów Topaz, bo mam go pod domem, a po kilku godzinach w pracy średnio chce mi się zachodzić do wielkich zagranicznych molochów i stać wieki w kolejce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jakiś mały targ w centrum, ale ostatnio najczęściej w Topazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×