Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakich sklepach robicie zakupy aby wyszło tanio

Polecane posty

Gość marika33
Ja pod nosem mam Kaufland, ostatnio go nawet bardzo rozbudowali. Przegadam ich gazetki https://www.gazetkonosz.pl/jysk/ i tam właśnie najczęściej robię najtańsze zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo kupujemy w Empiku. Kiedyś mi się kojarzyli z drogim sklepem, ale aktualnie - czasami ciężko uwierzyć w to, jakie odpalają ceny. Kupuję u nich dużo DVD. I nowości i starocie. Np. cała seria Rockiego kosztowała o ponad połowę mniej niż na Allegro. To samo z ostatnią częścią X-man. Ale tak samo sytuacja wygląda z wieloma innymi produktami np. z klockami Lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio już nawet Empik potrzebuje marketingu szeptanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannira52
Ja jestem trochę "starszą" użytkowniczką komputera i internetu a jednak udalo mi sie znalezc strone http://rabatseniora.pl/ na ktorej jak sie okazalo wszystkie rabaty dla seniorow sa w jednym miejscu mozna zobaczyc tutaj w jakich sklepach internetowych warto robic zakupy w jakich restauracjach jesc w dobrych cenach i tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_nauczycielka
Mój mąż robi zakupy 2x tydzień w Lidlu. Jedynie pieczywo i mięso mamy pod blokiem to kupujemy na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat idealny jak na nasze współczesne czasy, powiem szczerze, że no ja najczęściej kupuję w Auchanie, tam są dobre ceny a ostatnio odkryłam tam całkiem fajne kosmetyki: https://www.miyomakeup.com/pl/ jakościowo bardzo fajne no i idealnie dostosowana do mnie i do moich możliwości płatniczych. Generalnie powracam do nich bo są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka342
Ostatnio zaczęłam częściej robić zakupy w Kaufland. Kiedyś robiłam tam zakupy sporadycznie, bo nie bardzo mi tam było po drodze. Odkąd mają Payback zaczęłam częściej zaglądać i przeglądać ich gazetkę - https://www.gazetkonosz.pl/kaufland/ mają tanio wiele artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa, owoce, nabial , kasze, wino, kwiaty ciete Lidl i Biedronka, wedliny i mieso w sklepach Siec 34, roznosci w Auchan, kosmetyki w Rossmanie, rzeczy do domu w Ikei i Jysku, pieczywo w lokalnej sparwdzonej piekarni. Co jakis czas jezdze na rynek . Netto i Kaufland mi jakos nie leżą, chyba wystroj nie taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej netto i biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o sprzęt rtv/agd to moim zdaniem zdecydowanie media expert, bardzo często mają promocje i ogólnie ceny są na każdą kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertkoles
w porządnych cenach w media expert są xiaomi - polecam - mam i juz wiem,,ze nie bede przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne fony tez maja w spoko cenach, bo jakies promki ostatnio byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ostatnio. Tam zwykle coś na spoko promce wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co związane z elektronikką w media ekspert, cała kuchnia i salon, a nawet telefony i komputer stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... portal jest nowy więc ogłoszenie nie ląduje na 124 stronie gdzie już nikt nie zagląda, tylko jest widoczne... ja pozbyłam się w ten sposób zbędnych już rzeczy i mam pieniążki na to co aktualnie jest mi potrzebne... mała rośnie, a ja na szczęście zaczynam chudnąć :-) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez elektronike me glownie, bo pod samym domem mamXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farciarz:P ja czekam az w wawie wiecej otworza, bo narazie to z 10 przystankow ode mnie najblizszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Ponoc maja otwierac, tak znajomy mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Ja w biedronce przestałam robić duże zakupy, bo zauważyłam że mają mniejsze gramatury produktów za Niby mniejsza cenę. A wychodzi i tak tak samo jak gdzieś indziej. Ja kupuje w Tesco bo jest dużo produktów i częste promocje np kupując 2 masz taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwik

jak ktoś na święta z rodziny chciał elektronikę to kupowałem w media expert, bo sporo promocji na święta i zniżki z google pay więc naprawdę tanio wyszło tak jak ludzie wyżej pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rons
Dnia 17.12.2018 o 22:51, Gość Ludwik napisał:

jak ktoś na święta z rodziny chciał elektronikę to kupowałem w media expert, bo sporo promocji na święta i zniżki z google pay więc naprawdę tanio wyszło tak jak ludzie wyżej pisali

i raty spoko maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość also
Dnia 17.02.2019 o 13:30, Gość rons napisał:

i raty spoko maja

0%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×