Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przedszkola w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie Mamy! Zaczynam się powoli rozglądać za przedszkolem dla synka na przyszły rok. Czy polecacie jakieś szczególne przedszkola w Krakowie na Podgórzu? Mogą być i samorządowe i niepubliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakasia12
Polecam Kasztanowy domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu akurat kasztanowy domek polecasz? jakie to przedszkole, i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakasia12
polecam bo tam chodzi moja córka i jest to dobre przedszkole. Załuje jedynie, że nie jest blizej domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakasia12
aha i to przedszkole jest niepubliczne niestety, a miejsce to ulica nowohucka. Przedszkole ma swoją strone internetową, wiec jeśli ktoś będzie potrzebował więcej informacji to tam je na pewno znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyrafa i tylko tam! Świetne miejsce, kochamy je autentycznie. Nie sądziłam, że znajdę takie przedszkole w Krk (wcześniej mieszkaliśmy w Warszawie i sądziłam, w sumie nie wiem czemu, że tam jest taki duży wybór i nigdzie takiego nie będzie, ale myliłam się). W Żyrafie jest wszystko, na czym nam zależało. Komunikacja zgodnie z koncepcją "Porozumienie bez przemocy", zdrowe jedzonko, duży nacisk na jakieś ekologiczne kwestie. Czesne niezbyt wysokie, w cenie zajęcia dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy Fair Play na Dekerta 24. Syn miał niewielką wadę wymowy, a na standardowych konsultacjach z logopedą udało się wyleczyć. Syn szczególnie jest zadowolony z zajęć technicznych. Robotyka, mali odkrywcy (dodatkowo płatne, ale ceny bardzo niskie). Przedszkole zdecydowanie nowoczesne i o takie nam właśnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn chodzi do przedszkola Fair Play przy ul. Dekerta. Wybraliśmy z żoną po konsultacjach z opiekunkami. Fajna, młoda kadra i naprawdę mało dzieci w grupie, do 13 u nas. Przedszkole wysyła nam, np. informacje na maila odnośnie diet, czy innych rzeczy, więc człowiek jest na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mogę polecić Ci przedszkole http://malutkowo.pl/. Fajnie urządzone i zorganizowane przedszkole. Moja córka tam chodzi i jesteśmy zadowoleni. Panie przedszkolanki mają wspaniałe podejście do tych dzieciaków. Mają ciekawe pomysły na naukę przez zabawę. Po tych kilku miesiącach widzę jak moje dziecko się rozwinęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analizowałem przed zapisaniem syna do przedszkola stosunek czesnego do ilości zajęć dodatkowych. Najlepiej wypadło na tym tle przedszkole Fair Play przy Dekerta 24 w Krakowie. W czesnym jest mnóstwo ciekawych paneli edukacyjnych. Przedszkole ze sporym zapleczem do uprawiania sportu, bo jest nawet sala gimnastyczna na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja NIE polecam przedszkola Dorotka na Pradniku Białym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre zdanie o przedszkolu Malutkowo na Łepkowskiego. Moja córka tam chodzi i jest bardzo zadowolona. Maja świetną kadrę i wszystko jest bardzo fajnie zorganizowane. Dzieci mają ciekawy program i dużo atrakcji. jest szczęśliwa że moja córka trafiła do takiego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jest w grupie przedszkola Fair Play. Jeszcze z nim 12 dzieci dodatkowo. Wychowawca główny jest i pomocnicy. Mnóstwo sportu i ciekawych zajęć. Nie ma sensu żałować, bo przedszkole gwarantuje według mnie udany start, nie tylko w życie szkolne później, ale w odkrywanie talentów. Marka sprawdzona, bo nie tylko w Krakowie mają oddziały, ale też w Rzeszowie, czy Warszawie. W czasie kiedy zapisywałem syna było spore zainteresowanie tym przedszkolem, ale jakoś się udało wcisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kluczborskiej jest fajne przedszkole - Malutkowo. Moje dziecko tam chodzi i bardzo mu się team podoba. Ja tez jestem zadowolona. Panie przedszkolanki miłe i maja świetne podejście d dzieciaków. Spokojnie można tam posłać swoje szkraby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Też mam córcię w Fair Play i jesteśmy bardzo zadowolone. Dziecko wraca do domu pełne entuzjazmu i zawsze przejęte bo tyle się działo. Także polecam. Z tego co się orientuję to otwiera się nowe na Łokietka i są zapisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaa

Mnie zainteresowało publiczne przedszkole Fair Play które mają otworzyć przy swoim prywatny żłobku na Dobrego Pasterza. Akurat niedaleko mieszkam, synek miałby parę kroków...Oferta jest świetna, nie płaci się za podstawowy pakiet, ewentualnie można dokupić dodatkowe zajęcia, ale też nie są to jakieś kosmiczne koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaa

Moje dziecko chodzi do przedszkola http://przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31// i jesteśmy zadowoleni. Bardzo elastyczne opiekunki. Na weekend można zostawić dziecko, jak jest naprawdę pilna sprawa do załatwienia lub nietypowe wydarzenia. Małe grupy i duże skupienie opiekunek na każdym dziecku, co sama widziałam. Mój syn praktycznie z każdym w grupie się obecnie przyjaźni i mamy nadzieję pociągnąć te znajomości dalej, bo super ludzie współpracują z przedszkolem. Uważam, że placówka działa na wysokim poziomie i opłaca się pokryć czesne. Nie ma żalu po prostu, jak się widzi zadowolone dziecko wracające do domu :) Żadnych skarg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Córka chodzi do przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31//. Opiekunki bardzo w porządku i przynajmniej wykształcone konkretnie, a nie tak, jak w niektórych placówkach. Zauważyłam również, że mniejsze grupy tworzą w porównaniu do innych przedszkoli. Według mnie to przekłada się na indywidualny kontakt dziecka z wychowawcą. Do 18:00 córka praktycznie tam spędza czas. Staramy się oczywiście wcześniej odbierać. Zależy, jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi na FB wyskoczyło powiadomienie o przedszkolu Smocza Dolina. Akurat, jak szukałam czegoś dla trzylatka 😉 To jest ich profil facebook.com/Smocza-Dolina-Przedszkole-Niepubliczne-2100530453319867/facebook.com/Smocza-Dolina-Przedszkole-Niepubliczne-2100530453319867/. Pamiętam, że zadałam im jakieś drobne pytanie, a dostałam tak szczegółową odpowiedź, bez żadnego nagabywania. Szczerze się zaskoczyłam. Dobre wrażenie momentalnie. Nie jest to może jakieś gigantyczne przedszkole, ale profesjonalnie zorganizowane, widać duży wkład pracy i doświadczenie kadry. No i bardzo małe grupy, super higiena i wyżywienie. Na te punkty zwracałam mocno uwagę. Ja bym ci ze swojej strony polecała przejść się porozmawiać z dyrektorką. Pytaj o panią Teresę. Super babka, otwarta na różne potrzeby rodziców. Chodzą dzieci z niepełnosprawnością też i przedszkole jest przygotowane do ich opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Polecę nowe przedszkole publiczne na Dobrego Pasterza, chodzi mi o Fair Play. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj zapisać synka bo w sumie otwierają się za miesiąc a ja jeszcze nic nie załatwiałam. Miejscówkę poleca mi bardzo bratowa, zostawiają tutaj swojego młodszego synka w prywatnym żłobku i bardzo z bratem chwalą za opiekę, warunki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

http://www.malutkowo.pl/ - To jest dobre przedszkole. Mój synek tam chodzi już dwa lata i bardzo jesteśmy zadowolenie. Panie bardzo fajnei opiekują się dzieciakami i pomagają wychowywać nasze skarby. Widzę jak wspaniale się rozwija mój dzieciak. Mają super program i infrastrukturę. Spokojnie mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna88

Z doświadczenia mogę polecić www.przedszkolefairplay.pl na Domagały 45 – drugie dziecko już uczęszcza do tego przedszkola i rzeczywiście z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak prowadzone są zajęcia, jaka jest oferta zajęć, cenowo też wygląda to naprawdę sensownie więc możemy polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja sobie bardzo cenie przedszkole Malutkowo. Mój synek tam chodzi i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Zawsze miłą atmosfera,  dobre jedzenie, świetne zabawy dla dzieciaków. Moje dziecko ma tam mnóstwo przyjaciół. Zarówno panie przedszkolanki i rodzice innych dzieci są w  porządku. Bez obaw odprowadzam moje dziecko do tego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kongą. Tera tak naprawdę widzę jak dużo ciężkiej pracy wkładają panie przedszkolanki by odpowiednio przygotować dzieciaki do szkoły. Mój synek chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Podczas kwarantanny przebywam  z nim w domu i mogę obserwować jak ładnie rysuje i ładnie się bawi. Często gęsto tez gramy w wymyślone/przyniesione z przedszkola gry. Bardzo mi się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Dzięki za opinie o Malutkowie. Przeniosłam we wrześniu moje dziecko do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Mają super podejście do dzieciaków. Panie są miłe i kontaktowe. Moje dziecko chętnie tez zjada posiłki, w poprzednim przedszkolu nie chciało jeść. Mój synek dobrze się tam czuje i jest szczęśliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutkowo zasługuje na jak najlepszą opinię a w zasadzie panie tam pracujące. Wszystkie są miłe i z oddaniem opiekują się dzieciakami. Mój synek bardzo lubi to przedszkole i świetnie się tam czuje. Ja tez jestem zadowolona że tam właśnie zapisaliśmy naszego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko tez chodzi do Malutkowa i zgadzam się z poprzedniczkami. Świetne przedszkole. Panie miłe i kontaktowe. Wymyślają wiele ciekawych i rozwijających zabaw dla maluchów. Bardzo dobrze przygotowują do szkoły. Przedszkole jak najbardziej godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje dziecko chodzi do ITSW  w Krakowie. I młodsze też zapiszę, jak tylko osiągnie wiek przedszkolaka. Zależy nam, żeby nasze dzieci biegle posługiwały się przynajmniej jednym językiem obcym. W tym przedszkolu wszystko nam pasuje: i panie przedszkolanki, i podejście do dzieci i dojazd. Synek jest szczęśliwy - to dla nas najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×