Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Jak zdobyć serce bruneta

Polecane posty

Gość gość
co z ciebie za kobieta, jak nie wiesz jak poderwać faceta ??? mameja jakaś jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błękitna tę opcję też przewidziałem, dlatego napisałem o pomocy wspólnych znajomych, którzy gdyby fiku nie miała odwagi mogliby wpłynąc jakoś na niego, by sie na tej imprezie pojawił. Wystarczy poszukać pomocy wśród wspólnych znajomych jak się pewności siebie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie chodzi o bruneta lecz o znudzonego paszteta ale zawsze sie znajda pelikany i kafe.pl doradcy na zabicie nudy tej debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo znajomi mnie zawsze olewają. Nawet dziś nie mam z kim wyjść na miasto a ty mi tu jakieś nierealne scenariusze piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak znajomi Cie olewają i nie możesz znaleźć sobie partnera to może z Tobą coś nie tak jest i warto się zastanowić nad tym dlaczego tak jest, a później to naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wmówisz nam, że jesteś konkurencją dla swoich koleżanek, skądinąd wyimaginowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we dwoje to się siedzi w domu. Na miasto wychodzi się do ludzi, ze znajomymi, których się lubi. Masz jeszcze jakieś złudzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test swojej atrakcyjności. Idź na jakąś studencką imprezę. Upij się i zaśnij. Jeśli obudzisz się w ubraniu, to pozostaje Ci tylko skok przez okno. By zwiększyć prawdopodobieństwo obrażeń, najlepiej przez zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się zawzięłaś na bruneta, a bądźmy obiektywni, nawet kibelssawka by Cię olała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racuch
to daj fote ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lustro Ci nie powie- weź skocz. My bardzo chętnie. Nawet Ci pomożemy wybrać okno. Bo ze swoją zdolnością podejmowania decyzji, pewnie i lustro by nie wytrzymało i się odezwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salut nie zalogowany
mnie totalnie juz smieszy,ze sie jeszcze ludzie lapia na bocikowego bruneta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×