Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka1984bc

seks z kobietą

Polecane posty

Gość stokrotka1984bc

jestem mężatką. z mężem w seksie jest super od samego początku, mąż jest dla mnie atrakcyjny i uwielbiam się z Nim kochać. jednak fantazjuje na temat seksu z kobietami. czy ktoś tak ma? albo zdradził męża z kobietą? wydaje mi się, że jestem biseksualna, zaczynam oglądać się za dziewczynami. stało się to po porodzie, jakby zmieniła mi się orientacja. jestem też wciąż nienasycona w łóżku. nie wiem skąd to, bo życie erotyczne mam bogate i satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z Rewala
nie wiem, preferuje seks z mezczyznami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne to nie jest :o ja bym prędzej zwymiotowała niż poszła do łóżka z kobietą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984bc
lubię facetów. naprawdę nie wiem, co się ze mną dzieje. faktycznie, normalne to nie jest na pewno. wcześniej nie miałam takich myśli, ale teraz bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0909
Rzadko, ale czasem podobają mi się kobiety. Jednak seks z facetami jest super (choć z kobietą nie próbowałam, nie wiem). Penis w środku to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo! Poruszyłaś bardzo ciekawy i zarazem dość trudny temat. Sama dość często zastanawiam się nad swoją orientacją seksualną,podobnie jak ty jestem mężatką jednak moje pożycie seksualne raczej do udanych nie należy,brak czułości,udawane orgazmy,zero satysfakcji,nie podnieca mnie, przed mężem udaję że wszystko jest w porządku,a nie jest. Nie najlepiej z tym się czuję ,być może jest w tym dużo mojej winy.Coraz częściej zastanawiam się jak to jest z kobietą? Czuję że podnieca mnie bliska obecność koleżanek w pracy w łażni,w szatni i powstrzymuję się aby ich nie dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam podobnie. Jestem mężatką, mamy dziecko, seks nie jest zły. Miałam kilku partnerów wczesniej, ale zawsze również pociągały mnie kobiety. Też uważam, że jestem biseksualna, choć nie wiem, czy można tak powiedzieć, bo seksu z kobietą nie miałam okazji zaznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984ab
nie pisałam tego tematu po to, żeby umawiać się z lesbijkami na seks. jeżeli będę chciała seksu z kobietą, to sobie takową panią znajdę, nie musicie tu zostawiać swoich maili. to żenujące. chodzi mi o to, czy ktoś ma takie odczucia jak ja? jest biseksualny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ja. a nawet na pewno. Ale jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2majka29
Ja na studiach znalazłam się po imprezie w łóżku z koleżanką i jej chłopakiem. Kochał się z nią a później zaczęli mnie pieścić i stało się.Kiedy wchodził we mnie ona pieściła mi łechtaczkę. To był mój pierwszy orgazm w zyciu choć miałam już 2 chłopaków wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981weronika
ty 2majka29 dałaś d.py po alkoholu. Czy tego później nie żałowałaś? Wątpię, orgazm to nie wszystko. A ciąża ktora groziła bo pewnie bez gumki cię przeleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2majka29
Nie byłam i nie jestem puszczalska. A chłopak miał wytrysk na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weronika masz kompleksy? nie atakuj majki. zazdrościsz jej? proste, prymitywne myślenie. miałam kilku facetów, a z kobietą byłam 3 razy, pierwszy raz żenada, porażka, zniechęciło mnie to na długo, to było fatalne doświadczenie, drugi raz cudny, uwiodła mnie, trzeci raz też fajnie. ale nie umiem sie zdecydować, męska siła też mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman33
stokrotko ja tez to niedawno w sobie odkrylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia27krak
Kobiety mogą się wzajemnie pieścić jeśli mają orgazm łechtaczkowy. Ja potrzebuję od pewnego momentu podczas seksu mocnych pchnięć w pochwie i tu kobieta odpada musi być dla mnie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem osoby biseksualne wyczuwają się. lesbijki i geje również. mam kolegę, jest żonaty i biseksualny, nie jest gejem. często o tym rozmawiamy, bo i ja jestem takowa z pewnością. kontakt z kobietą miałam na wczasach (ostatnio) i jako nastolatka - pierwszy seks z kobietą. no i teraz był niezły klops, bo spotkałam tą dziewczynę w empiku - pracuje tam. minęło już 10 lat... i jest piękna. chętnie bym znów się z Nią kochała. jestem mężatką, mam córkę. miałam sporo partnerów seksualnych. z kobietami jest inaczej, może pod pewnymi względami lepiej, ale faceci również bardzo mnie podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda że kobiety mają w sobie ukryte k*****stwo. Kobieta jest tak budowana że kiedy już zdecyduje oddać się mężczyźnie to robi się bezwładna troszkę i mokra tam. Ale to fizjologia i raczej to powinno mężczyzn satysfakcjonować niż powodować takie myślenie że kobiety to ku..wy .A zresztą wszyscy moi faceci rajcowali się tym jeśli taka w łóżku byłam czyli bezwstydna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwa_Majka24
miałam 9 partnerów, jestem mężatką. Mąż nieraz namawia mnie tak chodząc opłotkami że może by zaprosić do łózka moją samotną przyjaciółkę i on by nas obie .... Wiem że mu się podoba ale po moim trupie. Sama miewam erotyczne sny jak w trójkę kochamy się i ale real odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziecie chciały spróbować seksu z kobietą to mogę Wam polecić żeby szukać kandydatki na mynago, bo znajdziecie tam dużo chętnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan wpaja złe myśli i czyny w dusze wystarczająco słabe, by odsłoniły się dla jego zaborczej mocy. Ludzie tacy mają wspólne cechy. Są egocentryczni, opętani ziemskimi ambicjami i bogactwem, i są uzależnieni od seksualnych zboczeń i siły. Wszyscy znajdą się w piekle, jeśli nadal kontynuować będą wielbienie antychrysta, który właśnie ma się dać poznać całemu światu. Wielu nieświadomych ludzi nie wierzy w szatana, antychrysta lub w ogóle w Boga, Wszechmogącego Ojca. Przymykają więc oko. Mimo to, zastanawiają się dlaczego upadło całe społeczeństwo, w którym żyją. Nie rozumieją zatrważającej prędkości rozpadu tradycyjnej rodziny. Kładą to na karb bolączek współczesnego społeczeństwa. Czego nie wiedzą, to fakt, że rodzina jest priorytetowym celem szatana. Jest tak, ponieważ wie on, że jeśli rozpada się rodzina, wówczas upada także społeczeństwo. Wielu wie o tym, ponieważ staje się to coraz bardziej oczywiste w dzisiejszym świecie. Spójrzcie zatem na seksualną niemoralność. Zastanawiacie się, jak strasznie społeczeństwo zaatakowane zostało przez deprawację. Kolejny raz nie zdajecie sobie sprawy z tego, że to szatan odpowiedzialny jest za każdy akt obscenicznej niemoralności na świecie. Podczas, gdy ci z was, uwikłani w świat rozwiązłości, zboczenia seksualnego i znęcania się nad innymi, będą twierdzić, że czyny te są źródłem rozrywki i w niektórych przypadkach formą dochodu – wy musicie wiedzieć, że będą one waszym paszportem do wiecznego ognia Piekła. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre z was fajne doświadczenia maja:) może ktoś jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka 1991
Ja miałam z innej strony doświadczenie. Moja koleżanka namówiła mnie na seks w 3 z jej chłopakiem. Ona mnie pieściła a on mnie przeleciał a pieska. Miałam orgazm. Ale do dziś głupio mi jak spotykam tego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę razy kochałam się we 3. raz z 2 babeczkami. teraz mam faceta, ale to nie to samo niestety. choć nie uważam, że wolę kobiety, to seks z nimi był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się oglądam za kobietami, mam męża, 41 lat. Może z nudów choć nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka 67
mam męża od 17 lat 2 dzieci dość udane życie erotyczne .a pragnę też kobiety nie mam w tym żadnego doświadczenia sama zastananawiam sie jak by to było mam przyjaciółke z kturą chciała bym sprubować lecz niemam odwagi a boje sie że się wygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37Jj
krysia mam tak samo.Skąd jestes Ja Bielsko Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37Jj
krysia mam tak samo.Skąd jestes Ja Bielsko Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka 67
ja z wielkopolski fajnie jest poznać kogoś kto czuje to samo szkoda że dzieli nas tyle kilometrów fajnie byłoby się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37Jj
masz może maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×