Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka1984bc

seks z kobietą

Polecane posty

Gość gość
również miałem problem podczas seksu z kobieta. Od jakiegoś czasu zaopatrzyłem się w to http://www.selectin.pl/. Efekty są natychmiastowe, nie spodziewałem że moje życie erotyczne aż tak się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj nikt nie ma problemów podczas seksu z kobietą tylko dziewczyny chcą go spróbować, ja polecam szczerze, miałam raz przyjemność i jest to coś niesamowitego w porównaniu do seksu z facetem, jesli się dobrze trafi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlalulka
Czytam temat i mam podobnie. Bardzo podobają mi się od pewnego czasu kobiety, jestem mężatką, mam córkę, świetne relacje z mężem, w sypialni raczej zawsze wióry lecą. Nie wiem o co mi chodzi, coraz częściej czuję się winna, bo kochając się z mężem myślę o kobiecie i szybciej mam orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa 8484
W Polsce jest to wciąż temat tabu. Często przebywałam w Hiszpanii i Grecji tam taki seks to nie problem, ludzie w tawernach otwarcie się podrywają, stawiają drinki, czasem plaża, czasem mieszkanie, wszystkiego można spróbować. A u nas każdy święty, aż mam dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5
moja żona trzy lata temu w żartach opowiedziała mi że ma ochote na inną babkę, na początku lekko mnie to zaskoczyło ale przemyślałem temat i z organizowałem jej fajną kobietke normalnie oszalała podczas zbliżenia z nią. po kilku tygodniach bawiliśmy się razem było mega fajnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonimai34
próbowałam z kobietą i niestety nie podobało mi się, ale podejrzewam, że była ona normalną lesbijką. namówiła mnie, a ja chciałam spróbować. facetów miałam kilku, le lepiej jednak jest mi w łóżku z chłopakami. kobieta musi być piękna, chciałabym żeby miała duże piersi i nie byłą chuda, a moja przygoda była nietrafiona kompletnie, drugi raz bym nie spróbowała chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skronma
A z woj swietokrzyskiego jest dziewczyna chetna na spotkanie w wiadomym celu ? mam mieszkanie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skronma
Chciałabym wsadzić głowę w cipkę innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chciała, a jakże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida00
czy ten temat jest jeszcze aktualny .bardzo was rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mygoodies
niedawno zerwałam z chłopakiem. byłam z nim ponad 3 lata. ale od zawsze czułam, że podobają mi się dziewczyny, mimo że nigdy nie byłam w związku z kobietą. chciałabym poznać jakąś fajną dziewczynę, z którą mogłabym pogadać o wszystkim... jednak wiem, że łatwe to nie będzie. gdzie mogę poznać jakąś dziewczynę, z którą mogłabym powymieniać maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlettoch
Cześć mygoodies, skąd jesteś? Ja jestem zainteresowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka 84
A ja już mam pewne doświadczenia z kobietami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość champtar
Bardzo fajny temat intryguje mnie psychika kobiet od tej strony , myślałem że tu może kręci was coś więcej niż tylko chęć zaliczenie babki . ( plan polega na tym by was nieco sprowokować do głębszej analizy ) . Reklamy sugeruję zgłaszać do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×