Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość winkielek
Mirabelko ale to od Ciebie zależy jak dzieciaki przyjmą ten fakt. To, że on postąpił tak a nie inaczej nie powinno odbić się na nich. Wiesz, że musisz jak najszybciej się pozbierać i im to wyjaśnić ? Współczuję Ci ze względu na przyjaciółkę. To jakby dostać cios w brzuch razy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falbannka
Ja zaczynam od piwka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
piwko z lodem ? hmmm :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Dzieciaczki moje to 3 (niedługo 4) i 5 latek :) a nasze rozstanie to był koniec kwietnia/początek maja. Fajna muzyczke tu nam puszczacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Winkielek wiem o tym. Ode mnie nigdy nic złego na jego temat nie usłyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bede mial dzieciaczki kiedys , to bede najszczesliwszy na swiecie i zrobie wszystko , aby byly szczesliwe ......Nie pozwole , aby im czegokolwiek brakowalo chodzbym mial gryzc beton...http://youtu.be/B8UeeIAJ0a0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Jesteś mądrą kobietą Mirabelko :) A Twojemu byłemu wszystkiego sprawiedliwego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Tęsknią, pytają, jak to dzieci. Na początku ja sie naprawdę zalamalam i moja mama je wzięła do siebie. Wtedy tez dużo pilam :/ byłam sama jak palec nie było przy mnie nikogo kto by mnie poskladal z powrotem. Było tak beznadziejnie aż mi cieżko w ogóle o tym pisac.... gdyby nie ta myśl w głowie "stan na nogi dla maluchów" to nie poszlabym na terapie a jak bym nie poszła to moze teraz bym juz dzieci nie miała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Seba a ile Ty masz lat, że jeszcze na dzieci czekasz ? Puszczasz kawałki jakbyś miał ze sto :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Dziękuje ale do madrej to mi daleko :D a teraz moze wy troche opowiedzcie o swoich miłosnych porażkach i sukcesach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Ale pozbierałaś się. Powiedz, kto by się nie załamał w takim momencie? Każdy przeżywa to na swój sposób. Jedni piją inni zamykają się w sobie. Poradziłaś sobie i tylko to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Seba guffniarz ;) haha Mira a Ty ile masz lat ? Trzydziestka czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Cały czas chodzę na terapie pracuje jeszcze nad sobą. Dzieciaki są najważniejsze chce być dla nich najlepsza mama na świecie :) a Tobie Seba życzę całej gromadki hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falbannka
Z lodem to było do waszych propozycji ;) Piwko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Pracuj Mirabelko ale nie tylko o dzieci walczysz. Dzieci kiedyś dorosną i to będzie moment ;) Nie zapominaj o swoich potrzebach. Wiem to jeszcze potrwa ale życzę Ci, żebyś umiała żyć też dla siebie. :) A Sebie czworaczków - raz a dobrze haah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Piwko raz dla Pani ;) Seba a co Ty z tą Julią tak kolejny wieczór z rzędu ? :D Marzy Ci się taka miłość ? Jak z filmy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
hahah ja stawiałam na aktorkę :D:D idę sobie dolać bo ciężko jarzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaa , jestem chyba jakis dziwny , aleeee Roxette jest moim ulubionym zespolem.No dobra , filmowa mlilosc tez moze byc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Dziękuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
No a odpiszcie mi jak tam wasze życie miłosne :P napewno macie kogoś takiego co macie jakiś sentyment :) albo największe niewypaly wpadki itp :D dawać posmiejemy sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam zbyt sie czym chwalic , jako iz nie preferuje krotkotrtwalych zwiazkow czy jak zwal romansow czy przygodnych......2 dziewczyny i tyle w temacie ;) A wspomnienia , zawsze bede.......Ale jestem taki , ze nie ogladam sie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×