Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość winkielek
Dobra :classic_cool: Seba jesteś dziwny :P haahh Żartowałam. Nie bij . Zostaw tę poduszkę hah :D Słucham Roxette ale wolę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falbannka
Dooobree to piwko.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Masz 28 lat i byłeś tylko z dwoma dziewczynami? Szacun :) aaaa zapomnialamwyzej odpisać ze jeszcze przed 30stka ;) A seba, no nie gadaj ze nigdy nie zaliczyles żadnej kompromitujacej wpadki np na randce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falbannka
Eurythmics tak :) Lubię Annie Lennox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem cos zrobilem , ale wzialem z zaskocza ta Pania ze tak to ujme :P Szkoda gadac.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Ja nie miewałam przygód. Dwóch facetów w dwóch długich związkach w tym jedno małżeństwo. Nie dogadywaliśmy się. :) Po kilku burzach i rozstaniach w końcu sobie kogoś znalazł co z początku potraktowałam jako porażkę, chociaż cały czas do tego dążyłam podświadomie. Zawiódł mnie tyle razy, że nie byłam w stanie mu wybaczyć. Przykro mi nie mam żadnych sensacyjnych historii do opowiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Opowiadaj my chętnie posluchamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowionka dla fanow BMW :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Jeżu to dwóch to źle ? Po cholerę się odzywałam haha :D Też lubię bardzo Eurythmics :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Jakie BMW ? Erratę poproszę ;) Seba opowiadaj a ja zagram pod to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalem wiele lat temu dziewczyne , znalem ja krotko ale zauryczala mnie soba.....Bylem wtedy kolo 20 ;) Pewnego razu powiedzialem sobie , ze musi dowiedziec sie o mych uczuciach i po kilku piffkach ;) ruszylem pod jej blok.......Rozpadala sie straszna ulewa , bylo kolo 23 , stanalem posrod 3 blokow 11 piwtrowych po srodku i zaczalem wolac w nieboglosy czy mnie pamieta.......Wyznalem jej swe uczucia , ze ja kocham i nie potrafie przestac o niej myslec , stalem tak i mokry jak po maratonie kilometrowym wolalem ja , aby choc spojrzala na mnie przez swe okno .........Dobrze , ze wtedy ludzie nie miali tak neta i nie znali youtiba :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Winkielku no to w sumie tez tak nieciekawie u ciebie było. Seba powiedz nam lepiej gdzie można spotkać takich facetów jak ty :P a dwóch to moim zdaniem ok, normalnie. Zle jesli sie miało z 20stu :D ja sama miałam tylko jednego - tego palanta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Seba hihihihihi poprawiłes mi humor 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkielek
Seba a dostałeś czymś w głowę ? :D:D Spojrzała przez to okno w końcu ? Mirabelko to na pohybel palantom bez charakteru i honoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to buzka dla kociaka ...o ile zyje jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
TAK JEST Winkielek :) Nooo Seba, chyba musisz zgadywac kto cie tu odwiedza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie poddalem sie :classic_cool: Nie odpuszczam , pare dni pozniej podechalem samochodem aby sprobowac zagadac.Stoje i.......Nagle z samochodu przede mna wychodzi dziewczyna z facetem , po czym czule sie caluja , ona odchodzi , on odjezdza....Ja ostaje z mym sercem lezacym gdzies w okolicach pedalu sprzgla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostalem w leb z okna , a szkoda :D Gosciu drogi , kociak ma sie swietnie :P No powiedz kim jestes , bo znamy sie skoro jestes z tematu BMW:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie ta kurrvva mycha tu przylazla :o a tak fajnie sie was czytało nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna inwigilacja :D ..przpyadkiem zauwazylam znajomy nik :P buzka od Marty ;) kicie tez usciskaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem Mycha!! bez obaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Nie rozumiem po co tu ktos wchodzi ze swoim chamstwem my tu nikogo takiego nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj , koooope lat ;) Zapraszam usialala , teraz tu siedzimy :classic_cool: Gdzie reszta uciekla Dam ? ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×