Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy szybki marsz na biezni 7km na godzine odchudza

Polecane posty

Gość gość

Czy tylko bieganie/rowerek z aerobow? Biegac nie moge - lekarz zabronil ze wzgledu na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, w czasie takiego marszu spalasz kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam zakaz biegania że względu na napady duszności i szczerze to przy szybkim marszu szybciej Schudlam niż biegając ale ja w ciągu godziny robilam jakieś 9-10km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik11
udchudza, ale wolno,trzeba by codziennie, jeśli potrzebujesz jakiegoś podkręcenia metabolizmu i spalania tkanki tłuszczowej to sobie spróbuj figury extraslim to suplement o naturalnym składzie, sama go brałam i bardzo pomaga zrzucić parę kilko, warto też w miarę zdrowo się odżywiać, odrzucić słodycze i jeść wartościowe posiłki co 3-4h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marsz czy tez jakakolwiek aktywność fizyczna odchudza,z tym że efekty będą różne w zależności do naszego metabolizmu,przemiany materii. Pozdrawiam WagaStop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannajoannnna
ważne jest tętno, sprawdzaj i wazne zeby było między 130 a 140, wtedy spalasz tłuszcz najefektowniej, dobrze ktoś mowil o termogenikach wyżej, figura extraslim albo nawet lkarnityna przypieszy ten proces, bardziej sie pocisz bo zwieksza sie cieplota ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84wwaa
marsz na bieżni nic Ci nie da, spróbuj orbitreka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj bzdur, zawsze lepiej maszerować niż siedzieć na kanapie i wpieprzać chipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaEdR
każda aktywność fizyczna odchudza :) Tylko jest to bardzo indywidualna cecha, zależy od wagi ćwiczącego, samej aktywności, sposobu przeprowadzania aktywności, sposobu odżywiania itp. Ja kupiłam taki rowerek spiningowy: http://sportowybazar.pl/rower-spiningowy-hs-2065r-gravity-hop-sport-p627.html dzięki dużej wadze koła zamachowego mam możliwość bardzo płynnej regulacji obciążenia, może nie wygląda jak rowerki w obudowie ale to jest profesjonalny rowerek pozwalający na profesonalny trening. Dodatkowo taki rowerek nie obciąża bardzo stawów i bardzo dobrze wpływa na układ krążenia oraz kostny. Do tego dieta - jem wszystko tylko w mniejszych ilościach i od kwietnia straciłam 13 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×