Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BSA

Czy w nadchodzących wyborach będziecie głosować na Nową Prawicę

Polecane posty

Bo ja tak, jak każdy inteligentny i zaradny gość. Sondaże są obiecujące, w końcu prawica będzie w sejmie, bo jak na razie to sami lewacy tam zasiadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek, ciebie się nie pytam, wiem że jesteś leniwy na pracę i wolisz jak inni by na ciebie pracowali, dlatego też pewnie zagłosujesz na komunistę, czyli Kaczyńskiego, który wywodzi się z rodziny komunistycznej, jego brat pisał nawet pracę doktorską z tej dziedziny, gdzie wychwalał Marksizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka__prawda
nie wiem, nie mam pojecia jaka partia wystawi jakiego kandydata w moim okręgu. Na pewno nie zagłosuje na kogoś kto jest zawodowym działaczem i politykierem bez żadnego doświadczenia:o stawia sie krzyżyk obok konkretnego nazwiska dlatego nie zagłosuje na kogoś kto nie wzbudzi mojego zaufania bez wzgledu na to z jakiej jest partii🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bsa skoro nie uważasz się za polaka, to dlaczego chcesz głosować w wyborach do polskiego sejmu? Zagłosuj na npd w wyborach do bundestagu . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka__prawda-Głosując na partię, to powinno głosować się na ideologię a nie na człowieka. Dany polityk może być uczciwy i honorowy, ale co z tego jak będzie debilem, który nie będzie rozumiał gospodarki i mechanizmu dobrobytu kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-Bo mieszkam na terenie pl i nie zamierzam się stąd wyprowadzać. Oznacza to że moja wolność na mojej ziemi zależy od polityka w Warszawie a nie w Berlinie. Nowa prawica daje mi wolność zarówno gospodarczą, jak i narodowościową, więcej mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja glosuje na ruch (nazwa nie znana) jedyna partia ktora zrobi porzadek z kryzami i z pisiorami raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasiaaaaaaaaaacz
Nie, ja głosuję zwykle na lewicowe partie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palikot nie ma szans w najblizszych wyborach. Ośmieszył sie i tyle. Obiecał młodym ludziom duzo i co zrobilo ? Gówno. Zadnego pomysłu na gospodarke tak jak SLD. Ile mozna gadac o krzyżach? Gowno mnie one obchodzą tak jak i caly kler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek B-Skoro dla ciebie partia, która w swoim programie gospodarczym ma marksizm i ty partię, która chce wprowadzać marksizm do gospodarki, nazywasz partią prawicową, to znaczy że nie masz pojęcia o tym, co to jest lewica i prawica. Karol Marks był lewicowcem, głosił lewicowość i oparł na niej swoją ideologię. Dziś tą ideologię głosi Kaczyński i jego partia, wiec jaki cudem Marks był 100 % lewicowcem a Kaczyński który głosi to samo co Marks, jest twoim zdaniem prawicowcem. Co twoim zdaniem niby różni Kaczyńskiego od Marksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawicę na pewno nie zagłosuję. Mam już dość hasła: "Bóg, honor, Ojczyzna", nad głowami zaszalikowanych chuliganów :O Poza tym jako kobieta chcę równouprawnienia, a prawica to patriarchat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy też jest to Maćku, że taki komunista jak Piotr Duda, świetnie się dogaduje z Kaczyńskim, a przecież związki zawodowe i związkowcy są lewicowi, bo przecież historia związków zawodowych to przecież ideologia marksizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka__prawda
czasami nawet jak ideologia i program jakiejś partii są słuszne to tym którzy je głoszą brakuje wiedzy i mądrych ludzi żeby wdrożyć swoje pomysły, dlatego jednak wole stawiać bardziej na ludzi niż partie. Ludzi którzy, moim zdaniem, swoim osobistym życiem i doświadczeniem pokazują że są w stanie coś zdziałać. Dużo łatwiej gadać jakie sie ma wspaniałe idee niż później je przełożyć na czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- A nie interesuje cię bardziej gospodarka od haseł? Myślisz że feministki dają ci dobrobyt? Kiedyś kobieta pracowała sobie w domu, dziś jest niewolnikiem pracodawcy, bo feministki kobietą taki los zgotowały, że muszą służyć pracodawcy a potem harować jeszcze w domu.Mimo że charują, to kobiety i tak zarabiają grosze, są biedniejsi od naszych babć, które sobie siedziały w domu i spokojnie gotowały sobie obiadki i wychowywały w spokoju swoje dzieci, ten spokój nie podobał się feministką i teraz kobiety mają przewalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek B- To czemu program PISu opiera się na marksizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek B-Twoim zdaniem współpraca z komunistami jest dobra dla Polski? Czy wiesz o tym, że za niedługo ślonskie kopalnie zostaną zlikwidowane, właśnie przez takich komunistów jak Duda. Kopalnie może uratować jedynie prywatyzacja, bo obecnie kopalnie państwowe nie są już wyplacalne, na zwałach mają 9 milionów ton, nie mają zbytu, wiec jak rzekomo partia prawicowa może współpracować z komunistami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawica i kościół katolicki szkodzą Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl58
trzeba głosować pis oni chcieli zlikwidować korupcję ale zile się zabrali i mieli złych koalicjantów .jak zlikwidują korupcję to nie potrzeba prywatyzować kopalni..prywaciarz chce się dorobić kosztem biednych ludzi wyzyskać ich do ostatniej krwi....czy to sprawiedliwe że jedni zarabiają w miljonach miesięcznie a inni 1200 ...czy tan kto zarabja miliony wyda je na swoje potrzeby ? nie a żeby komu dał ------pom€g bezinteresownie anonimowo nie ....jest za duża różnica w placach i dlatego musi to wszystko paść tak jak w rosi za lenina.wydaje mi się że pis jest w stanie przywrócić prawość ale z młodymi którzy będą sprawiedliwi biedacy i nie szukającymi zwady (rozliczenia się z rosia za smoleńsk ) prawda sama powoli wyjdzie a ten na górze sam się rozliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie zagłosuję na prawicę, przykro mi ale polska prawica mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl58
może kościół troszkę usiądzie za tego papierza a tacy jak palikot zejdą z polityki nimi rządzi szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl58
popełnili błędy ale i tak są mniejsze od tych co tusk nawyrabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Korwina Mikkego??? Chyba oszalałeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl58
muszą być tacy co władza im do głowy nie uderzy jak wałęsie pycha jak wypowiadał się to tylko mowa jego to (ja to ja tamto zrobiłem ) anie zrobiliśmy....pycha zarozumiałość go zgubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ! Głos na nich to stracony głos, gdyż ta partia tylko odbiera głosy innym a wygrywac nie zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl58
kogo uczciwie i nie wrogo nastawionemu przeciw kościołowi zagłosować? nie jestem zwolennikiem kościoła bo tam też chcą nachapać się majątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
BSA - a gdzie Ty sie podziewales przez tyle czasu ? Zniknales i slad wszelki zaginal. Gminna kafe wiesc niosla ze siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie zuziu, zwiedzałem Aryjską ziemię, czyli byłem w podróży, a siedzieć to i siedziałem, ale na tyłku, tak jak teraz :D Jestem za inteligentny aby iść siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balze bub
Śmieszni są ludzie którzy twierdzą, że PIS to prawica. Maszerowanie z pochodniami i ze sztandarem Bóg Honor Ojczyzna niczego nie dowodzi. Na dokładkę slogan ten jest wymyślony przez zdrajców w purpurowych czapeczkach. Jedno głosili a z drugiej handlowali ojczyzną na wszelkie możliwe strony. Zycie za ojczyznę oddawali jedynie pomniejsi księża i mnisi, których też teraz się stawia za przykład ukrywając kompromitujące fakty z życia biskupów. Zresztą księża ci nie ginęli za boga a w imię honoru i dal obrony Ojczyzny. Nie wiem jak można się takim durnym i przekręconym hasłem posługiwać. Używanie tego sloganu stało się przyczyna wielu nieszczęść w historii. Powinno się raczej wołać Ojczyzna i Honor i nic więcej. Bóg jest indywidualna sprawą i nie może być wynoszony ponad Ojczyznę i Honor. To jest zwykłe obrażanie nas Polaków. Ale trzeba to rozumieć. W Polsce prawica jest ale z całą szkodą tylko w bardzo szczątkowej postaci. Ludzie w ogóle nie rozumieją co to oznacza. Jak ktoś spędza więcej czasu w kościele na klęczeniu to nie znaczy, ze jest prawicowy. Może być czerwieńszy od reklamy Coca Coli. I tak mamy w przypadku PIS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na aryjskiej ziemi to twoja stopa nie stanęła i wątpliwe, że stanie. I jakim trzeba być analfabetą, żeby pisać przymiotniki z wielkiej litery?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×