Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy lubicie wina

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do wszytskich mam: Czy lubicie od czasu wypić lampkę wina? Jeśli tak, to jakie wini preferujecie? Jestem ciekawa waszych opinii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wino. Zwykle przed gra wstepna lampeczka. Ale niestety z powodu ciazy od 9 miesiecy ani lyka nie wypilam. Nie mam ulubionych -aby bylo pol slodkie lub slodkie. Wytrawne odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie wytrawne i półwytrawne, słodkich nie znoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jestem wyjątkiem- ponieważ piwa nie tknę, a za wódką to już w ogóle nie przepadam:) Wino od czasu do czasu wypiję z koleżanką lub z mamą. Bardzo lubię np. czerwoną owocową Tamaya Merlot. Cenowo i smakowo jak najbardziej na plus. Lubię też próbować wielu nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za winkiem :P Żadne jeszcze mi nie podpasowało. Uwielbiam słodkie piwa i najchętniej sięgam po Perłę miodową, bo ma delikatny smak. Nie zaszkodzi od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam:) Mocno wytrawne czerwone z wyrazistym smakiem i taniną; białe-wytrawne lub półsłodkie, lekko wychłodzone-idealne na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, ale tylko konkretne :) Ciężko mi powiedzieć że ogólnie lubię, bo mało które mi naprawdę smakuje tak żeby pić dla przyjemności. Białe półsłodkie i czerwone, też półsłodkie albo półwytrawne. Piwo też lubię, nawet bezalkoholowe, ale wódkę tylko w jednym drinku, z tonikiem i sokiem z limonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na piwo mam rzadko ochotę. Za to wino zawsze chętnie. Lubie polslodkie i polwytrawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele tego jest
nie przepadam za winem, wolę piwo i drinki, wino pije sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ciąża, więc wino i inne alkohole odpadają ale z win najbardziej lubię wina typu Rjoha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typek2310
Moje dwa ulubione to Arizona, Belzebub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna25
Lubię wino od czasu do czasu, najlepiej półsłodkie, półwytrawne. Z win białych raczej musujące. Samo lub do kolacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachlopca
nie bardzo, wole piwo, a jesli juz to czerwone polslodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie wino przed ciaza wypijalismy z narzeczonym jakies 2 buteki tygodniowo jeszcze dzien przed tym jak sie dowiedzialam o ciazy wypilam dwie lampki słodkiego carlo rosi miałam zajawke na to wino wlasnie przed ciaza ale teraz od 4 miesiecy nie mialam wina w ustach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od reklamy korka, w d**e sobie ten korek wsadz ,pisdo spamerska. Dobre wino przed spozyciem musi odpoczac, czyli troszke postac otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×