Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość autorka tematu123

prywatna opieka czy przedszkole

Polecane posty

Gość autorka tematu123

w skrócie - wybór mam pomiedzy prywatną opieką, dwia panie na obecny moment z piątka maluchów mają organizwac im czas i sprawowac opieke. Opieka w prywatnym mieszkaniu, blisko domu, inndywidulane podejście do dziecka tylko że punnkt zaczął działać od wczoraj....Lub przedszkole, prywatne oczywiście, większość dzieci w grupie to wiadomo 3 latki. Przedszkole w lokalu ale takze bez własnego podwórka. Co lepsze dla 2,5 letniego szkraba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu123
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wypadku wg mnie wybór między dżumą a tyfusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny wybór poszukaj jakiegos przedszkola normalnego, a nie kicimentu bez ogodu i normalnych pomieszczen a jak nie to wez nianę po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana

Moim zdaniem dziecko powinno mieć kontakt z innymi dziećmi i dla tego przedszkole  jest jak najbardziej wskazane.  Moja córka chodzi do przedszkola na Ujeścisko 10 do Wielkiej Przygody od 2 lat i poszła jak miała 3 latka i  super się rozwija i chętnie chodzi do przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.09.2013 o 12:29, Gość gość napisał:

beznadziejny wybór poszukaj jakiegos przedszkola normalnego, a nie kicimentu bez ogodu i normalnych pomieszczen a jak nie to wez nianę po prostu

placić niani za "siedzenie z dzieckiem"?! Nie może być...tak za nic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalne przedszkole publiczne. A jak się nie dostanie to prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Przedszkole to najlepsza opcja, starszy syn chodził do Fair Play w Krakowie, a teraz po przeprowadzce zapisuje młodego do tej samej placówki w Tarnowie. Maluchy zadowolone a i rodzice mogą być spokojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka Stefańska

Również stawiam na przedszkole, i też polecam placówki Fair Play. Ta nowa w Tarnowskich Mościcach zapowiada się obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Przedszkole to zdecydowanie fajna sprawa, mój synek na początku był pod opieką niani, jednak gdy skończył 2,5 roczku poszedł do przedszkola i był zachwycony. Kwestią jest podejście dziecka. Drugiego synka również posyłam do przedszkola od września i stawiam póki co na Fair Play w Tarnowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Przedszkole bez dwóch zdań - i również zapisujemy się do Fair Play w Tarnowie! Do zobaczyska 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henia

Moja koleżanka zapisuje dziecko do przedszkola Fair Play w Tarnowie, bo nie wyobraża sobie zostawiać o w domu "pod kloszem". W przedszkolu będzie miał super zajęcia, dużo ruchu, sportu, naukę języków i nie tylko, a dodatkowo kontakt z maluchami takimi jak on - myślę, że to najlepsza alternatywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosinka
Dnia 7.08.2019 o 11:40, Gość Henia napisał:

Moja koleżanka zapisuje dziecko do przedszkola Fair Play w Tarnowie, bo nie wyobraża sobie zostawiać o w domu "pod kloszem". W przedszkolu będzie miał super zajęcia, dużo ruchu, sportu, naukę języków i nie tylko, a dodatkowo kontakt z maluchami takimi jak on - myślę, że to najlepsza alternatywa. 

A to przedszkole nazywa się obecnie Fun&Play? Też rozważam tam żłobek i ogólnie słyszałam bardzo dobre opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałam w innym wątku przedszkole to lepszy wybór. My chodzimy do Pomarańczowej Ciuchci w Jabłonnie. Przedszkole jest naprawdę atrakcyjne i przystępne cenowo. Na pewno nie zamieniłabym się na nianię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie, napisz o tym jeszcze w kolejnych 10 wątkach spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×