Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo zły

Czy to dobry pomysl

Polecane posty

Gość bardzo zły

Witam, ostatnio poklocilem sie z dziewczyna dosc powaznie, powiedziala ze potrzebuje czasu parde dni, dalem jej to o co prosila i wpadlem teraz na pomysl by wyslac jej zdjecie. Mojego psa ktorego uwielbia ma dopiero 5 miesiecy z karteczka ''tęsknimy'' myslicie ze to dobry pomysl? :) Dodam ze jestem z nia 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńcia
dobry i mily:) mnie by rozczulił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie po 12 lat?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz na psa ją zwabić ? to może karteczka: "ten pies padnie, jeśli nie wrócisz" oklepane, ale bardziej chwyta za gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest szansa na jej powrot i jezeli uwazasz, ze to, o co sie poklociliscie uleglo zmianie, to kazdy pomysl jest dobry, a ten jest slodki ;) z tym, ze byc moze on po prostu nie chce z toba byc, ale nie potrafila zerwac tak od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć. Z jednej strony zapewne czeka na ruch z twoejj strony. Z drugiej jeżeli pokłóciliście sie z twojej winy (nie wiem czy tak jest, ale tak wnoszę po tym, że to ona chciała odpocząć od ciebie), to wypadałoby przeprosić a n,eei wysyłać jakieś infantylne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zdecydowanie moja wina, ostatnio zrobilem niespodziewana wizyty i wzialem ja na piknik i widac bylo ze ja to ruszylo, a teraz chce jej wyslac takie cos i zobaczyc jak zareguje, mam zrobione 2 zdjecia 1 z napisem tesknimy 2 z napisem poglaskaj mnie. Rasa gończy polski okolo 5 miesiecy jeszcze malutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zły
ahh przeprosilem juz kilkakrotnie, mysle ze dotartlo i zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×