Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o związku 20 letniej dzieczyny i 27 mężczyzny

Polecane posty

Gość gość

czy ma szansę się udać, czy to już inne pokolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jedno z nich szuka wiekowej porady na forum to wątpię :D Chyba, że oboje to robią to wtedy poziom zbliżony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? a czemu by nie szukać rady u jakże wszechwiedzącej, doświadczonej,obytej, inteligentnej i mądrej społeczności internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to też mam pytania. Sądzisz, że Tolkien jest odpowiedni dla 23latki czy jednak nie? Uważasz, że kurs prawa jazdy może robić osoba 30letnia? Która matka będzie lepsza ta co urodziła jak miała 22 czy ta co miała 28 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO PIERWSZE PRIMO JAK MASZ PYTANIA TO ZAKŁADAJ SWÓJ TOPIC I NIE WCINAJ SIĘ DO MOJEGO!!!! 2, tolkien nie jest odpowiedni dla 23 latki bo nie żyje od 40 lat 3 kurs prawa jazdy w wieku 30 lat może robić tylko facet, kobieta jest już na to za stara 4. ta która urodziła w wieku 22 lat bo ma mleko zdrowsze dla dziecka, .. do 27 lat najlepiej rodzić wg, specjalistycznych czasopism...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od charakteru i stylu życia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale autorko glupia jestes jak but, te twoje 4 odp. sa idiotyczne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GŁUPIE PYTANIA-GŁUPIE ODPOWIEDZI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zablokuj mi pisanie na swoim ambitnym topiku:D BTW, co ma mleko do bycia lepszą matką, skoro część kobiet niezależnie od wieku daje modyfikowane?:D I wiesz co to np. nekrofilia? Ale koniec ironii. Twoje pytanie było równie głupkowate. I coś mi się wydaje (ba, nawet to wiem z doświadczenia), że 27latek jest dojrzalszy od 20latki która ma problem z samodzielnym myśleniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
John Ronald Reuel Tolkien (wym. ; ur. 3 stycznia 1892 w Bloemfontein w Oranii, obecnie na terytorium RPA, zm. 2 września 1973 w Bournemouth w Anglii) kurs prawa jazdy w wieku 30 lat może robić tylko facet, kobieta jest już na to za stara-MOJE SUBIEKTYWNE ZDANIE ta która urodziła w wieku 22 lat bo ma mleko zdrowsze dla dziecka, .. do 27 lat najlepiej rodzić wg, specjalistycznych czasopism... -WYCZYTANE , biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypuszczam, że wątpię...poza tym wszechwiedząca od razu stwierdzasz, że jestem kobietą... kobiety są takie głupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś uznałam, że 20latka może być jeszcze taka głupiutka, ale kolejnego dorosłego faceta o piszczenie na forum dla bab nie podejrzewałam. O wiele lepiej teraz to wygląda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wchodzić na kafeterię i zasięgać opini kobiet? zostanie się tylko zbluzganym :/ DOBRZE MÓWIĄ ŻE KAFETARIANKI TO WARIATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, no i teraz spać nie będę mogła. Wariatka niby ze mnie :( ­ I gdzie bluzgałam? Zaznaczałam jedynie, że pytanie idiotyczne. A jak chwilę się zastanowisz to może nawet dojdziesz do tego skąd taka opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbluzgałaś mnie gdy myślałaś, że jestem dziewczyną.... nagle jesteś skruszona bo jestem mężczyzną!! WARIATKI I DESPERATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WCHODZĘ, NIE PYTAM,NIE CZYTAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×