Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rodzice nie wiedzą że wychodzę za rozwodnika

Polecane posty

Gość gość

Witam chciałam zapytać Was o opinie. Wychodzę za rozwodnika, nie ma dzieci z poprzednich związków, rozwiódł się 7 lat temu i nie ma żadnych kontaktów ze swoją eks żoną. Jest cudownym mężczyzną i jestem z nim bardzo szczęśliwa. Jedyny problem jest taki że moi rodzice jak i reszta rodziny nie wie, że ma za sobą rozwód i nie chcę ich o tym informować ze względu na to, że moja matka jest osobą manipulującą która musi mieć nad wszystkim kontrolę i nie chce dać jej szansy na próby zniechęcenia mnie do mojego narzeczonego tylko dlatego że ma za sobą nieudane małżeństwo. Uważam że to tylko i wyłącznie moja i jego sprawa i nie chce żeby osoby trzecie wtrącały się do naszego związku a znając moją matkę wiem, że skreśliłaby go mimo tego że teraz wprost go uwielbia. Za miesiąc bierzemy ślub i zaczynają pojawiać się u mnie wątpliwości dotyczące tego czy nie powinnam mamy poinformować o jego przeszłości. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno sie kiedys wyda a jego rodzice nic nie wspominali ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale oni beda wiedziec przeciez skoro jest po rozwdodzie to nie mozecie miec slubu koscielnego nie??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi rodzice się nie znają ale napewno nie będą o tym wspominać na przyjęciu bo uprzedzałam ich i mojego narzeczonego jakie byłoby nastawienie mojej matki i że nie chce żeby ingerowała w moje życie. Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bierzemy ślub cywilny ale tak się dobrze składa że moje nastawienie do Kościoła było zawsze negatywne i od X czasu wszyscy w rodzinie znali moje zdanie na temat tego że nigdy nie chce wziąć ślubu kościelnego. Więc z tym akurat nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ne mwoila skoro i tak to niczego nie zmienia, to ze byl wczesniej zonaty to nie przestepstwo nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamczucha i wiarołomca na nowej drodze życia. Ale bedzie jazda, aż kłaki bedą fruwać ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz sie mamusi? Przyjrzyj się jej dobrze dziś. Bo to ty za 20 lat ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×