Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarnulka1992

Znajomosc przez internet Nie wiem czego on oczekuje

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
a masz dodatkowo bogatych rodziców czarnulka to może ja się zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyleta, od poniedziałku wracam do pracy, kończy mi się wolne. To tak na pocieszenie dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to "chcialabym a nie moge" :D konkretnie dziewczyno , nawet możesz sie podstępować z data urodzin pod niego , w razie wymówek :P. Poinformuj wczesniej żeby nie płakał ze nie ma kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pocieszenie. Ty pewnie w ciepłym biurze siedzisz. A ja będę w śniegu po pas z*********ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam w Polsce. Ale pracuję w północnej Norwegii. Tam w lipcu śnieg pada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz nie doczytałam , juz zakładam okulary od razu sie przejaśniło :D Siła Cie tam nie zaciągnęli wiec nie płacz , było wybrać egzotyczny kraj ,gdzie śniegu na oczy nie widzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka1992
w związku z tymi urodzinami jak nie przyjedzie a wypadaloby to kurcze chyba się zdenerwuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie. Trochę przed komputerem, trochę wysiłku :-) Siłą mnie nie zaciągnęli, tylko zarobkami. Nikt tak nie płaci jak Norwegowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka co sie będziesz martwic na zapas , zaproś i zobaczysz. Andro mam znajomego co juz ładnych pare lat pracuje w Norwegii , w tym roku ściągnął rodzinę, nie narzekają wręcz odwrotnie . Tak jak to on określił "inny świat ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest inny świat i nawet nie ma co porównywać. I ja też nie narzekam. Mnie tam pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka1992
no taak, niby :D tylko nie chcę go do niczego przymuszać właśnie bo wtedy zazwyczaj skutek jest odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN, zawsze lubiłem wysiłek. Mam sztangę, hantle i drążek. Mimo pracy fizycznej 4x w tygodniu robię trening. Nic dużego, bo nie celuję w dużą masę mięśniową. Robię Crossfit, czyli trenuję krótko i intensywnie. Do tego biegam. A na urlopie to raczej jest melanż i totalny odbój od wszystkiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja też mam sztangę podpieram nią segment bo mi się przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) niewielu jest mężczyzn, którzy dbają o kulturę fizyczną, mając też osobistą na wysokim poziomie :) muszę uciekać. zgadamy się jeszcze :) miłego wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
dziękuję skoro każdy się chwali co robi ze sztangą to ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
oprócz podpierania segmentu? odganiam komary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka1992
po co męczyć się z dziewczyną tyle miesięcy, nie chodzić nigdzie po to tylko żeby z nią siedzieć i rozmawiać do poznych godzin, opowiadać, żartować, śmiać się, poznawać z kolegami ze znajomymi, przedstawiać jako swoją dziewczynę.. Przez tyle miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×