Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naukowcy o niszczeniu Kosciola

Polecane posty

Gość gość

Konkurs na najlepszą pracę naukową o medialnych atakach na Kościół ogłasza Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Praca ma obnażać i analizować sposoby fałszywego moderowania debaty wokół Kościoła, manipulacje związane z osobami duchownymi i samymi katolikami oraz efekty, jakie udało się w tym procesie osiągnąć konkretnym środowiskom. Przewodniczący zespołu poseł Andrzej Jaworski (PiS) zaprasza naukowców, studentów oraz wszystkich, którzy są gotowi podjąć się takiego zadania, do wzięcia udziału w konkursie. Parlamentarzysta ma nadzieję, że nadesłane prace pokażą, w jaki sposób Polacy są przez niektóre koncerny medialne „nastrajani do negatywnych emocji w stosunku do tego, co katolickie, polskie”. W jego przekonaniu, tego typu usystematyzowanie jest potrzebne, aby bronić się przez atakami wymierzonymi w chrześcijan. – Jestem przekonany, że z dnia na dzień będą pojawiały się coraz to nowe, dziwne opowieści, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a mają tylko i wyłącznie jedno zadanie: zohydzić w polskim społeczeństwie, które jest dumne z tego, że jest społeczeństwem katolickim, ludzi Kościoła – powiedział Andrzej Jaworski w Radiu Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co katolickie niekoniecznie jest polskie a nawet czesto jest przeciwko Polsce. trzeba pamiętać, że katolicyzmem rządzi niezbyt przyjazne Polsce i Polakom państwo Watykan i ono realizuje swoje interesy poprzez naciski na wiernych. a więc nie realizuje interesów polskich tyl;ko watykańskie o czym się czesto "zapomina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... zapewne panstwo Watykanskie realizuje swoje interesy- wyslanie jak najwiekszej armii ludzi do nieba...... I to jest nie koniecznie po drodze lucyferianom( ktorzy rzadza Polska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...aby bronić się przez atakami wymierzonymi w chrześcijan??? Chcrzescijan nikt nie atakuje. Za to ci, ktorzy sie jako owi deklaruja, ale sa dalecy od nauk zalozyciela, czyli Chrystusa, tacy wlasnie jak KK, tych nalezy obnazyc i usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna inicjatywa, popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
a co to za zespol skoro jets zespol do walki z ateizacja to co oznacza ze mamy panstwo wyznaniowe :D ? istnienie tego zespolu powinno sie zaskarzyc do TK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan pieprzyc o panstwie wyznaniowym bezmozgowy lemingu. Tu walka toczy sie miedzy wartosciami chrzescijanskimi a lucyferianskimi. Patrz historia Sodomy i Gomory np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×