Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goraca Zuzia

Dlaczego zostawilyscie polaka

Polecane posty

Gość Gosciowa
Tak se poloki tlumaczcie....hehehe....a jak ktorym dorwie jakas 3 kategori latynoske, czorno czy inna, to taki dumny, ze malo co go nie rozsadzi..... Naiwniacy....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
A moze nie miales szans u Polki, bo nawet w swoim jezyku mowic dobrze nie potrafisz....a czeszka sie nie skapnie. Jak juz cos to powiedza kolezankOM a nie kolezankA.....pacanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
Juz nie przesadzaj......to samo moznaby powiedziec o polakach.....z ta roznica, ze ONI chcieliby zeby I'm sie ktos wypial....a dziewczyny sie wyginaja ale conajwyzej na nich. Powodzenia w takim razie z czeszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzuciłam Polaka po prawie 9 latach razem bo on nie był pewny czy chce ze mną byc itd. Taka ciepla klucha :/ W łóżku musiałam udawać :/ Teraz moim mezem jest Szkot, który kocha mnie nad zycie. Ma fantastyczne poczucie humoru i jest zaczepisty w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkałem w Londynie
Jestem facetem i mieszkałem 2.5 roku w Londynie. Nie udało mi się przez ten czas poznać ani jednej rodaczki, która by miała poukładane w głowie. Za to było pełno: dzieciatych samotnych, bez żadnych zahamowań, wyzwolone :D, po kilku "poważnych związkach" z obcokrajowcami w wieku dwudziestu kilku lat, itd. itd. No dramat no. Wróciłem do Polski, a tu jeszcze większy dramat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkałem w Londynie
Aha, co do Londynu. Często zdarzało mi się trafiać na takie, dla których układ: zwiążmy się, no bo taniej mieszkać we dwójkę a i samotność doskwiera- było czymś normalnym, a odmawiając byłem uważany właśnie za takiego polaczka- wieśniaka :P Dodam, że za alko nie przepadam, nie palę, zarabiam przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zostawiłam polaka dla polaka pracującego w Norwegii. A czemu? Bo sama wyjechałam do Norwegii, do pracy, rozłaka i niechęć tego polaka w Polsce do podjęcia jakiejkolwiek pracy, by zrobić kursy i przyjechac do mnie. Tak więc Panowie, nie jestem tanią d****a która poleciała na kasę, bo ją miałam, a to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
Do gosc 6:56.....nie tlumacz sie.....byl powod wiec zostawilas lenia....to ze dla polaka, to tez zadna ujma czy tez powod do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freija
roman12345 Czeszki takie wspaniale a Polki niby okropne? buhahaha jakbym przed Toba postawila 10 dziewczyn w rzedzie 5 Polek i 5 Czeszek bys nawet nie zobaczyl roznicy capie, Mam pare kolezanek z Czech i sa one jeszcze bardziej nowoczesne i samodzielne niz Polki wiec zadnemu polskiemu wiesniakowi nie beda uslugiwac i skakac kolo niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Przecież "roman12345" to alter ego "Polski Robolek w UK" wkurzył się chłopak, że Polki rzeczywiście mają Polaczków w du.pach i wymyślił sobie historyjkę z Czeszką 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freija
pewnie masz racje Terenia bo cos nie widze postow do polskiego robolka a tak szczekal tu glosno, pewnie mu rura zmiekla bo kazdy go zjechal za jego sredniowieczne poglady, pobiegl do mamusi aby mu majty osrane uprala i dziure w skarpecie zaszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Terenia O
polczyny za granica w wiekszosci to scierwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freija
Roman gubisz sie w zeznaniach, napisales, ze wrociles z Czech do Katowic i ze cytuje: "Polki są brzydkie, wulgarne i tak jak mówicie , nie patrzą nawet na Polaka bo dla nich to coś gorszego". Polki w Polsce nie patrza na Polaka? A to ciekawe, z tego co wiem w Katowicach nie roi sie od obcokrajowcow, Arabow, Pakoli czy innych ciapatych. Klamiesz jak z nut! Pewnie jestes tym samym frustratem, ktory siedzi w UK i mu laska zwiala z ciapatym i wypisuje na Polki obrazliwe teksty a Czeszke to sobie mozesz zobaczyc, ale na ekranie kompa jak ogladac filmiki dla doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Romek tu zaraz epopeję trzytomową pier.dolenie :D Żałosny człowieczek, tyle jadu i frustracji w jego postach, widać, że ma żal do Polek, ja tam nie zadaję się ani z Arabami z Kebaba ani z żadnymi innymi czarnuchami, nie zadaję się też z Polaczkami, ja obracam się w towarzystwie kulturalnych, białych mężczyzn z zachodu, którym wy możecie tylko buty czyścić a i do tego moglibyście się nie nadać, bo te buty są droższe od was Polaczki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freija
Oj cisnienie sie podnioslo? Proponuje szklaneczke melisy na uspokojenie. Napisales Romanie, ze wrociles do Katowic z Czech, na urlop. To rozumiem, i jest to bardzo logiczne, ale juz to ze gadasz, ze w tych twoich katowicach Polki gardza Polakami i sie ogladaja za innymi nacjami to juz nie za bardzo...jeszcze raz ci przytocze twoja wypowiedz bo chyba ci pamiec szwankuje: "wrocilem w poprzedni weekend do KAtowic, do mojego domu... i jestem w szoku. Polki są brzydkie, wulgarne i tak jak mówicie , nie patrzą nawet na Polaka bo dla nich to coś gorszego." I sie pytam za kim to sie niby te Polki w katowicach ogladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
terenia hehe,wiesz co?nikogo nie nabierzesz na ten zachod kto tam byl :D to wie "którym wy możecie tylko buty czyścić a i do tego moglibyście się nie nadać, bo te buty są droższe od was Polaczki spioch.gif " lepiej uczciwie czyscic buty ,niz ryjem ciagnac fiuty polczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
11.09.13 [zgłoś do usunięcia] 0 Terenia 0 ryjem ciagnac fiuty polczyny" A czym innym ciągnąć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freija
no i tak jak myslalam matol nie odpowie mi na pytanie bo sie zblaznil klamca i oszust...idz zwal sobie konia pod plakat czeszki i do spania bo jutro znowu cie czeka poranna zmiana w fabryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawilam Polaka, bo byl niezaradny zyciowo, brak pracy, ciagle marudzenie, i byl taka c**a do bicia, po 9 latach , nadal nie ma pracy, lapie cos tam dorywczego od czasu do czasu, mieszka z rodzicami, i jad go zjada od srodka z zazdrosci ze mam meza, dziecko, normalne ulozone zycie, sam sie przyznal,,do tej pory wmawia mi ze zostawilam go dla mojego meza, i na pewno go znalam juz wczesniej, i zdradzalam,, niech tak to sobie tlumaczy..moze mu lepiej sie na duszy robi jak mnie tak poobwinia..( meza poznalam 2 miesiace po tym, kiedy to byly najpierw mnie zucil a po tyg na kolanach blagal o powrot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niemca i stać mnie na wszystko, nie mieszkam w dzielnicy gdzie jest dużo polaków i ciapaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
12.09.13 [zgłoś do usunięcia] roman12345 wielkie damy po socjologiach?" Buhahaha ej "Polski Robolek w UK" weź już się nie błaźnij, ostatnio sam się chwaliłeś swoim dyplomikiem po socjologii :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie bucownia w tym temacie zrobila.....eeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetka99
Ale ty Roman glupi jestes! Pierniczysz jak potluczony. Gdzie Ty w Katowicach widzisz te tlumy cudzoziemocow? Ja akurat mam rodzine w tamtej okolicy i bywam od czasu do czasu i nic takiego nie zaobserwowalam. Poza tym jesli sa cudzoziemncy nawet to sa to spoko ludzie, ktorzy studiuja i cos soba reprezentuja. A poza tym to jaki masz w tym problem jesli Polki sie z nimi chca spotykac? Kazdy ma wolny wybor, ty masz jakas Czeszke a Polki moze chca Hiszpana lub Niemca. Jestes okropnym i zawistynym czlowiekiem i slownictwo jakiego uzywasz wyzywajac kobiety jest na poziomie zula z rynsztoka, obszczykioska spod budki z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polak to frajer i kombinator, który tylko czeka na łatwy pieniądz, żałosne, patrzcie np. na niemców, ile oni osiągają ciężką pracą, do tego ten piękny wygląd, nic dziwnego, że zostali ogłoszeni najseksowniejszym narodem świata (ale tylko mężczyźni, niemieckie kobiety już nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawie oczko00
Z takim Polaczkiem to sie wstyd na salonach pokazac, przeciez nawet pewnie nie wie jakie sztucce uzywac i ze przy stole sie nie mlaska i nie siurpie. Ktory Polaczek sie zna na winie? (nie mowie tu o tanim sikaczu z tesco). jak podejdzie kelner do stolika to siary mi taki polaczek narobi bo nei bedzie wiedzial jakie wino do ryby a jakie do miesa...Polskie knury tez sie wyslowic nie umia w obcym jezyku to gdzie z takim do ludzi wyjsc? ani to sie ubrac nie potrafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Siedzą latami polskie matoły na obczyźnie i ani be ani me nie potrafią wydukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mój nowy partner ma takiego wielkiego czarnego chóója

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×