Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to takie fajne uczucie

Polecane posty

Gość gość

Kiedy mezczyzna patrzy tak przenikliwie prosto w oczy. To wymowne spojrzenie, napiecie. Wlasnie to przed chwila doswiadczylam, swietne uczucie. Patrzyl takim wzrokiem, tak duzo te oczy mowily. Az mnie troche speszyl. Ciary mi przeszly po plecach :D jak mi tego brakuje... chociaz mam kilka lat faceta. Starym miesem dla niego jestem. Sie juz napatrzyl, naprobowal i wie co ma. Podczas jego napalenia widze w jego oczach porzadanie, a tak poza tym niewiele wiecej. A ten dzisiaj... Jego oczy pokazywaly fascynacje, co tak mnie pobudzilo, ze ciezko to pojac. Jak oczy wiele mowia. Pare tyg temu mialam podobna sytuacje, tak szczery komplement uslyszalam, tyle emocji w sobie skrywal, ze az mi smutno sie zrobilo, ze moj facet mnie tak olewa. Bo olewa :( co z tego, ze sie slini na moj widok jak pies na kielbase. Fajnie, gdyby na co dzien mnie rowniez docenial. I nie krzywdzil przy pierwszej lepszej okazji, a pozniej przepraszal i udawal, ze nic wielkiego sie nie stalo. Coraz bardziej mam dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pojmijcie jedno... 'slicznie wygladasz' a 'jestes sliczna' to dwie zupelnie inne rzeczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×