Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
contoor

zakupy w sieci

Polecane posty

Gość ŻanetaJ
Jeśli zakupy w sieci to obowiązkowo sklep sprawdzony, a nie pierwszy lepszy. Teraz nawet i meble zamawiam przez internet, ale tylko w jednym w Fashion Meble, kiedyś poleciła go na moja szefowa, która sporo u nich kupowała i znała już doskonale ich możliwości, jakość i podejście do klienta. Dziś wiem, że dokonaliśmy dobrego wyboru i spokojnie mogę polecić ich wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaaaT
Najczęściej w sieci kupuję elektronikę bo nie oszukujmy się wychodzi często dużo taniej. Szczególnie polecam https://www.teletorium.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_m
Ja kupuję często i praktycznie wszystko co się da;) ostatnio zamawiałam kurtkę zimową z goodlookin.pl - szybka przesyłka, dobra jakość, i cenowo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusska88
U mnie podobnie, kupuje to czego akurat potrzebuję, bo można po prostu sporo taniej dostać i czas zaoszczędzić. Niedawno szukałam nowego telefonu i tu zamawiałam w końcu nowego MOVE http://www.lpelektronik.com/81-smartfony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy robię głównie w sieci bo mam wszystko w jednym miejscu nie muszę tracić czasu na bieganie i szukanie po "normalnych" sklepach. CoZaCena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cen, z której ostatnio korzystam i jestem bardzo zadowolona. Jest tu mnóstwo ofert wielu sklepów internetowych i można kupić dużo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka

Ja lubię kupować w nico.com.pl - fajny sklep, mają sporo ładnych ubrań i jest w czym wybierać. Bardzo wygodne i udane zakupy. no i można u nich trafić na fajne promki! a o dodatkowy plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka

Witam, proponuję zajrzeć na    mofree.pl   portal z darmowymi ogłoszeniami, można znaleźć ciekawe ciuchy i nie tylko... nowe i używane... ja upolowałam super płaszcz - nówka....wystawiam zabawki i ciuchy po dzieciakach     a i parę gadżetów męża z garażu bo nawet nie wie, że ma dwie wkrętarki bo żadnej nigdy nie użył...  ha ha   Polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja zakupy online najczęściej robię w sklepie www.cosmosmoda.pl Bardzo lubię ich produkty są świetnie wykonane i bardzo dobrze się noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potazzzza

Jeżeli chodzi o mnie,to zawsze korzystam z promocji. Teraz upolowałam nową kolekcję wiosenną na BucikSklep.pl - polecam każdemu ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoja

Ja przez Internet najczęściej kupuję ubrania, mam swój ulubiony sklep https://cosmosmoda.pl/15-odziez-damska który mogę zdecydowanie polecić wszystkim Paniom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navarrro

Według mnie warto kupować na przykład na allegro, ja moge polecić bardzo doświadczeonego użytkownika- COCCODRILLO1983 , ma bogatą ofertę jeżeli chodzi o artykuły typu pieluchy, świetne ceny oraz bardzo szybką dostawę, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak już jesteśmy w temacie zakupów, to przyznam szczerze, że jest to moja ulubiona forma robienia zakupów. Ostatnio znalazłam przepiękną biżuterię na stronie tego sklepu AnKa Biżuteria w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam wam tam zerknąć, a może i wam coś wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że to doskonała alternatywa do biegania od sklepu do sklepu. W ciszy i spokoju można kupić ekstra rzeczy za sporo niższe nawet pieniądze i jeszcze nam przywiozą to do domu. Ja właśnie zamierzam zamówić w slf24.pl bardzo fajny stolik kawowy do salonu. Brakowało nam jedynie tego jednego mebla do zakończenia remontu. Fajnie, bo przywiozą mi go jeszcze do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim, jak już jesteśmy przy zakupach przez internet to polecam robić zakupy przez Picodi bo dostajecie cashback. Teraz jak kupujecie przez Sephorę jest cashback do 20% 🙂 Wystarczy się zalogować za darmo. Ja tam robię głównie zakupy kosmetyczne i chwilę się czeka na ten zwrot, ale myślę, że fajna opcja. https://my.picodi.com/pl/sign-in?registration=1035 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny miejscem na robienie zakupów jest Bass Polska mają bardzo szeroki asortyment, można znaleźć wiele ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo jest fajnych sklepów w sieci. Ja mam już taką swoją listę, a teraz śmiało dopisze do niej jeszcze scandicsofa.pl, gdzie kupiliśmy meble do domu. Okazało się, że to nasz, rodzimy producent, który robi bardzo dobre jakościowo meble i to w całkiem przyzwoitych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza żywnością, w internecie kupuję wszystko. Kompletnie odzwyczaiłam się od kupowania w sklepie, zwłaszcza, ze często idzie znaleźć genialne promocje. NP. ostatnio do Collibre, kupiłam kolagen płynny z 40% rabatem. W sklepach stacjonarnych takie okazje zdrazają się od wielkiego dzwona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie kupuje w sieci praktycznie wszystko pzoa naprawdę drogimi rzeczami które chcę najpierw sprawdzić i butami, bo bez przymierzenia to troche lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja prawie wszystko kupuje w internecie poza lekami, bielizną i chemią domową 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybciej bym wymieniła czego jeszcze nie kupuje w sieci. Dla mnie takie zakupy sa najlepszym rozwiązaniem. Oszczędzam w ten sposób mnóstwo czasu, a nawet i pieniędzy, bo co tu gadać, każdy wie, że w sieci jest taniej. Co kupuje teraz najczęściej - wszystko co potrzebne nam jest do domu i widzę, że nie tylko my znamy scandicsofa.pl. No cóż, to akurat mnie nie dziwi, bo meble faktycznie robią rewelacyjne. My również jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawy temat, polecam zapoznać się z ofertą Bass Polska, mają dosłownie rzeczy z każdej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pandemia nauczyła mnie, że wszystko można kupić za pośrednictwem internetu. Zaczynałam o jakichś drobnych rzeczy na allegro, poźniej kosmetyki w drogeriach internetowych. Rok temu odważyłam się kupić jeansy  w sklepie cross jeans. Początkowo obawiałam się, że będzie problem  z dopasowaniem rozmiaru, że zdjęcie nie odda rzeczywistości. Bardzo szybko moje obawy zostały rozwiane. Na stronie dokladnie podane są rozmiary, a jeśli ma się problem wystarczy skontaktować się z konsultantem, który chętnie pomoże.

Przesylka dotarła szybko a spodnie niczym nie odbiegały od opisu i zdjęcia.

Natomiast , chyba nigdy nie odważyłabym się kupić przez internet produktów spożywczych tj. mięso czy wędlina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×