Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Umowa małżeńska

Polecane posty

Gość gość

Przez najbliższe 4 miesiące żona musi dużo pracować, dlatego będziemy mieli mniej czasu na igraszki. Ona ma mniejsze potzreby niż ja, bo chciałbym 2 razy dziennie. Ostatnio żona wymyśliła, że mogę w nią wchodzić jak będzie spała (ma mocny sen), mogę sobie popracować, ale mam jej nie pieścić i obowiązkowo w gumce ma nastąpić wytrysk (bierze tabsy, ale nie che się lepić w nocy). Mogę założyć gumkę tuż przed wytryskiem, rozkręcić się mogę bez kalosza. Żonie wystarcza sex raz na 5 dni (średnio), wtedy będę mógł kończyć w niej bez gumki. Iść na to? Dla mnie raz na 5 dni to za mało. A tak wilk syty i owca cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj jej .Może się zgodzi na walenie innej panny bez gumki. Też będzie wilk syty i dosłownie owca cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie chcę bzykać innej panienki, mam kochaną żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazała ci gumę porządnie żelem natrzeć? Czy to wasza nowa zabawa?? Ona udaje że śpi a ty ją posuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazała nacierać żelem, to nie jest zabawa. chodzi o to, żebym miał seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i to nie wszystko co chcialem wam powiedziec... teraz bedzie najwazniejsze ! - zona kupila - suke psa nowofurdlanda i powiedziala mi ze bedzie spala z nami (ta suka) i jak chce to mode ja ryppac, wtedy sie zona bedzie mogla wyspac bo naprawde musi duzo pracowac, wtedy dede mogl skonczyc w suce, bo przeciez ona nie zajdzie ! isc na to ? ja chcialbym nawet 2 razy w nocy z ta suka ! co wy nato ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o psach to podszywy, a Wy to łykacie jak młode pelikany, żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejszej nocy naszło mnie na seks, więc naszykowałem kondoma, delikatnie wszedłem w żonkę, nawet nie była sucha, całkiem łatwo dostałem się do środka. Nic jej nie pieściłem, tylko rytmicznie doprowadzałem się do wytrysku. Po jakimś czasie wyszedłem z niej, żeby założyć kondoma na spuszczenie się w pochwie, rozerwałem folijkę, już go mam zakładać gdy czuję rękę żony na biodrze przyciągającą mnie. Kondom został na poduszce a ja na golasa zacząłem ją dalej posuwać i spuściłem się w niej centralnie. Żonie przydarzył się również bardzo miły orgazm, mimo że początkowo spała to jej ciało odbierało sygnały i chyba była bardziej podniecona niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie piertol takich głupot.Tylko tym co zony nie maja ,możesz makaron na uszy im nawijać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę tylko podwinąć koszulę nocną mojej żony i zrobić pranie ręczne z wytryskiem na jej wargi sromowe. Nie wiem czemu, ale bardzo mnie podnieca jej srom, jak śpi na boku z nogami lekko podkulonymi. Mam obfity wytrysk, zwłaszcza jak lekko uniosę w górę jej pośladek aby lepiej dojrzeć srom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech odlozy tabsy to jej libido wzrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie chwilę temu odbyłem stosunek z pochwą żony. Miałem ochotę na seks, żona spała, więc przytuliłem się do niej, odsunąłem koszulę nocną, wsunąłem się w pochwę delikatnie, chyba byłem wyjątkowo podniecony tą masturbacją pochwą, bo całkiem szybko zacząłem dochodzić, sięgnąłem po kondoma z przedwczorajszych uciech, założyłem i po ponownym wejściu szybko eksplodowałem. Podobało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym związku też jest"umowa" pracujemy o różnych porach, na zmiany. Czesto jedno z nas nie ma ochoty na sex, więc pozostaje masturbacja w obecności śpiacego partnera. Czasem mąż wchodzi we mnie kończąc w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×