Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PRACY OTO MOJE DOŚWIACZENIE I WYKSZTAŁCENIE

Polecane posty

Gość gość

WYKSZTAŁCENIE: -2011-2013 - Technik Ekonomista -2007-2011 - Technik Handlowiec DOŚWIADCZENIE: -02.06.2011-30.06.2012 - Praca na produkcji jako pakowaczka -15.08-31.10.2012 - Praca: sprzątaczka -03.11-31.12.2012 - Hotel i Restauracja: Pomoc kuchenna -03.02-31.08.2013 - Roznoszenie ulotek Nie mogę nigdzie normalnej pracy. Pakowaczka - 7 złotych na h brutto, sprzątaczka 5 zł na h brutto, pomoc kuchenne 6 złotych brutto oraz roznoszenie ulotek 4 złote netto mam na umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z małego miasteczka gdzie ciężko o pracę staram się o pracę w takich firmach jak: - Provident - biuro - Kredyty Chwilówki - biuro oraz - T-mobile - Cyfrowy Polsat - Plus - Orange - Play - NC+ Do podobnych firm złożyłam prawie 100 CV. A gdzie znajdę pieniądze jak nie będę miała pracy??? to skąd je znajdę, z drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaattkkkaaa
A w jaki sposób szukasz pracy? Chodzisz osobiście, wysyłasz maile, szukasz w gazetach i odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A gdzie znajdę pieniądze jak nie będę miała pracy??? to skąd je znajdę, z drzewa?" Oczywiście że nie z drzewa! Ale praca to daleko nie jedyne legalne źródło dochodów. Słyszałaś przykładowo coś o inteligentnej konsumpcji? To jest to miejsce gdzie ci płacą za to że korzystasz z towarów o wysokiej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę po salonach, wysyłam cv, listy motywacyjne i nic to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaattkkkaaa
Najbardziej efektywne jest szukanie w gazetach/internecie ofert pracy i zgłaszanie się osobiście z cv i listem motywacyjnym (każdy list motywacyjny powinien być pisany specjalnie do firmy, do której składasz, nie ma 'uniwersalnego' listu motywacyjnego). Poza tym roznoszenie cv osobiście. Wysyłanie maili nie ma większego sensu, mało kto je czyta, a nawet jeśli będą kogoś szukać, to wezmą tego, który już przyszedł i go widzieli. Największym Twoim problemem jest brak doświadczenia w wyuczonym zawodzie. Może spróbuj załapać się na jakieś praktyki? (nawet za półdarmo?) Mam kolegę, który po skończeniu technikum handlowego poszedł właśnie na takie praktyki, dostawał 700zł, ale dzięki temu nabył doświadczenia, co pozwoliło mu później na znalezienie lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak takie praktyki za pół darmo mogę zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaattkkkaaa
Z tego co wiem, on po prostu poszedł do firmy (która produkuje różnego rodzaju części do samochodów) i złożył odpowiednią aplikację (nie o przyjęcie do pracy, a o przyjęcie na praktyki). Nie wiem, czy to było jedyne miejsce, do którego składał, bo w mojej miejscowości jest dużo tego typu firm 'produkcyjnych'. W trakcie praktyk obiecywali mu, że go zatrudnią na stałe, ale kiedy przyszedł czas podpisywania umowy chcieli mu przedłużyć praktyki. Wtedy spakował swoje manatki i poszedł do konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto są jakieś praktyki z zusem itp.??? czy bez ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaattkkkaaa
tego niestety nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łam się
ja wlasnie siedzę i szukam pracy :O szukam szukam i nic. jeszcze mieszkam na wsi, gdzie do najbliżsego miasta mam 30 km i tam i tak bieda aż piszczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z małego miasteczka
A ja mam 18 lat, pracuję w fabryce i roznoszę ulotki i gówno z tego mam. Wszystko oddaje bezrobotnym rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×