Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ewel7887

Czy można zajść w ciążę w 8dc

Polecane posty

Gość gość
gambolka i co wiesz coś byłaś już u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryjane
co za bzdura nie da się zajść w ciąże w 8 dc to za wcześnie, plemniki do owu nie przetrwaja hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 dzień i mam 3 letnią córkę teraz.Jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel7887
gościu a jakiej długości miałaś cykle że udało ci się zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 16:16 jak dlugie masz cykle? kiedy miałaś owulację? ja sie zastanawiam kiedy celowac na córkę . Owu w tym cyklu miałam w 13 dniu...monitoring cyklu.mam 2 synów po częstych stosunkach gdy sie staralismy o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel7887
ponawiam pytanie do gość 16:16 o długość cyklu kiedy doszło do zapłodnienia? i może ktoś się jeszcze podzieli swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cykle 28-dniowe. W ciążę zaszłam w 8dc. I będzie syn. Nie wierzą więc w zależność pomiędzy dniem zbliżenia a płcią dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 27 dniowe cykle i właśnie 8dc kochałam się z partnerem. W poprzednim cyklu nie zaobserwowalam owulacji więc nie wiem kiedy była. Dziś jest 14 dc i trochę poplamiłam krwią z białym śluzem. Czy jest możliwość że to było plamienie implatacyjne? Okres wg obliczeń powinien być 19.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cykle 26-27 dniowe a dwa dni po okredie trwajacym 5 dni poszlismy na calosc i obecnie jestem w 12 tygodniu ciazy. To byl nasz jedyny numerek w miesiacu w ktorym zaszlam. Wiec kto mi powie ze sie nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewela
Ewel7887 Ja tez się staram z mezem o dzidzie. I w 8 i 10 dniu cylku się kochalismy. Teraz bolą mnie piersi co jest dziwne bo to środek cyklu. Pewnie się sama najrecam tylko. Ale też jestem ciekawa czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i moje cykle są 30 -32 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewela
One cykle sa 30-32 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszlam w 8 dniu przy cyklach 26-28 owulke mialam najprawdopodobniej 10 dnia cyklu bo wtedy poczulam bol jajnika silny przez ok 1 godz i z tej ciazy jest corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~gosc
Nie planowałam dziecka, a nawet i ja i mój partner mamy taki moment życiowy że dziecko to kataklizm...A jednak...KU PRZESTRODZE! Mam cykle 30-31dni,zaszłam w ciążę przy stosunku w 7-8 dniu.Mniej niż więcej brakuje mi do 30stki,wcześniej brałam tabletki 6lat nic nie wskazywało na taki finał...Powiem tyle UWAŻAJCIE...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak można, miałam regularne cykle po 28 dni, a okazało się, że w 3 dniu po zakończeniu krwawienia miesiączkowego zaszłam w ciążę.To prawdziwy cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2017 o 20:04, Gość gość napisał:

Jednak można, miałam regularne cykle po 28 dni, a okazało się, że w 3 dniu po zakończeniu krwawienia miesiączkowego zaszłam w ciążę.To prawdziwy cud 😉

Czyli zaszłaś w 8 dc.Plemniki przetrwały do owulacji 6 dni i zapewne jest córka?

Ja mam cykle 26 dniowe i sex był 7 dc.Teraz się boję czy nie zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie sprawdzałam i sprawdzam cykle, teraz się nie zabezpieczamy, ale zawsze zakładałam diafragmę dopochwową  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki kiedy najlepiej się kochać aby zajść w ciążę teraz z moim trafiliśmy na 14dc akurat w owulacje dodam że cykle mam 28dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest kontrolować owulację i całe cykle jak w taki sposób chce się zajść w ciąże lub też nie, ja znam cyklotester owulacyjny co bada lh no i dość dokładnie określa owulację wóczas wiadomo co i jak robć w łóżku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:49, Gość gość napisał:

ja tak nie miałam ale mojej koleżance się udało w 9 dc zajść 🙂

udało jej się zajść w ciążę z 9 dnia cyklu w nie w 9 dc.Ja też tak miałam, stosunek w 9 dniu cyklu a owulacja w 14 dniu i jest córka, plemniki przetrwały 5 dni do owulacji w narządach rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam a cykle 28 dniowe i kochałam się z moim 9 i 15 dnia cyklu bo wyjeżdża do pracy czy jest możliwość że zaszłam w ciążę?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×