Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość 85
Mucha , wizyte mam o 17.40 ale pewnie będą opoźnienia (jak zwykle) powinnam byc w domu kolo 20 to od razu dam znac co i jak. Tez sie strasznie boje az brzuch mnie boli z nerwów. Ale tak w głębi duszy tli się nadzieja,ze jednak wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umieśćcie mnie na liście nick mama ala,wiek 33,2 dziecko,przewidywany tp.5 czerwca,widzę że Wy prawie wszystkie młodziutkie jesteście ,jakoś tak staro się poczułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komi1234
Mama Ala ja tez mam 33 lataka :) nie przesadzaj z ta starością ;) dziś mam pierwsza wizytę o 17.00 i od rana jestem w stresie :/ Gosc85 i mucha życzę Wam i sobie powodzenia na dzisiejszych wizytach, zobaczmy zdrowe Fasolki :) dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 33 lata, sie poczulam jak stara baba normalnie :)) Mialam usg w sobote i widac juz serduszko :) Niestety gin nie byl w stanie zmierzyc malucha jeszcze... Nie sadzicie ,ze to dziwne ze serce juz pyka a gin nie moze podac jaka dlugos ma zarodek ? On jest ogolnie jakis dziwny ,wiec zastanawiam sie czy moze jakis leniwy byl i tyle... Ide znow w ta sobote i mam nadzieje, ze juz mi powie wie ciazy i w koncu bede miala kalendarz ciazy i przewidywany termin porodu bedzie potwierdzony przez usg , nie tylko przez ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie mnie do tabellki24lata termin wg usg3czerwca.jak sie czujecie dziewczyny?dajcie znac jak po usg dzisiejszym.ja leze sobie i straszna mam zgage normalnie szok.wogole zaczynaja mi sie wypryski na twarzy,znajomi mowia ze widac ze jestem w ciazy nawet po twarzy.dzis mam zamiar lezec caly czas bo chce aby krwiak sie wchlanial i we wtorek powiem gin aby sprawdzil czy sie niepowieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca 23 wlasnie tez sie zdzwiwilam bardzo.. w ta sobote go przycisne i nie wyjde dopoki mi nie poda dlugosci malucha.. Tak jak pisalam on taki niemrawy jest, niby wszystko pomierzyl i wydawal sie byc dokladny, no ale nie byl w stanie mi powiedziec najwazniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz zaufanie do tego lekarza?ja do swojego mam a zanim zaszlam w ciaze to on jako jedyny mowil mi co i jak i badania kazal robic.dal ci zdjecie usg?moj mi dal i tam pisze wielkosc dzidzi.przycisnij go aby ci powiedzial jaka jest wielkosc dziecka w koncu to jego obowiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie mam do niego zaufania, bo go nie znam...On jest z medicover ale zamierzam isc jeszcze dodatkowo do gina prywatnie , chcialam miec chociaz usg z glowy zeby nie placic (extra), a nie placic dodatkowo za gina i usc pomimo tego za za medicover tez bule i to nie malo.. Ehh ci niekompetetni lekarze. A powiedz mi ile mial Twoj zarodek przy pierwszym usg i jak duzy byl pecherzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tego ci niepowiem bo jak bylam w 5tygodniu to zrobil mi usg przez brzuch a nie przezpochwowo bo byla zepsuta ta koncowka.i powiedzial ze jest pecherzyk i wyglada na5tygodni i tak bylo.wiecie co ja za miesiac juz w spodnie sie niezmieszcze brzuszek jest inny,chociaz niejestem jakas gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam w napieciu do czwartku martwie sie ze ta moja macica wyglada na starsza ciaze jestem drobna zawsze mialam macice normalnej wielkosci w usg pecherzyk tez wydawal sie wiekszy ale po zmierzeniu pasowal 5.5 6 tyg ja bylam 5t4dz ale skad ta macica taka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie mój mężulek dzisiaj wkurzył masakra Aż rzucilam w niego pilotem :/ Przez 3 dni robił pierdzielnik i codziennie miał posprzątać Ja się zawzięłam i tego nie sprzatalam a on mi dzisiaj z pretensjami wyjechał że nie pozmywalam a ja do tego dostałam jakiegoś ataku złości i placzu przesadziłam ale nie umialam nad tym zapanowac to chyba te hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Mucha, pewnie hormony, ale też to nasi mężowie teraz powinni dawać z siebie więcej, gdy idzie o takie sprawy, więc pewnie miałaś rację... Asik, nie przejmuj się, gdy to było jakieś zagrożenie to lekarz powiedziałby Ci o tym, nie ma co siać paniki. Dobrze, że macica rośnie, taka jej rola teraz... Najwyżej urodzisz tydzień wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Oczekująca i mama ala, dopisuję Was... (nik)..................... (wiek).......(które dziecko)........(data przewidywanego porodu) luckyluna.................33........................1......................................02.06 maminia22...............22........................2..... ................................03.06 oczekująca23...........24........................1..... ................................03.06 mama ala.................33........................2..... ................................05.06 czerwcowa2014....... 27....................... 1........ ............................ 07.06 niebieska1.............. 28....................... 1.... ..................................07.06 Kama2014...............25......................2 (c 3 l)................................07.06 mucha21212............26........................1....... ...............................09.06 Gość 85...................28.......................1.......................................09.06 87_asik...................26........................1 ......................................13.06 Justi2......................32....................2 (c 15mc).............................17.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik czemu uwazasz ze sobie nieporadzicie?blizniaki tez fajnie bybylo,a czemu myslisz ze moga byc?jak bedziesz na usg to zapytaj lekarza ile jest zarodkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
nie dostałam nic na podtrzymanie, usłyszałam, że do 16 tygodnia wszystko może się wydarzyć i za 2 tyg wszystko się okaże:( mam podobno nisko osadzony zarodek, nie wiem tylko jakim cudem w 4 dni przewędrował sobie w dół, w sobotę niby było wszystko dobrze. Leżę plackiem i czekam do 19.00 dam znać, jak coś się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa przewedrowal w dol zapewne przez plamienie , mam nadzieje ze bedzie jeden w czw sie dowiem poki co mam macice jakby ciaza byla o cykl starsza ale nie jest a boje sie io kwestie finansowe , moja babcia od mamy jest z blizniat i miala jeszcze braci blizniakow dlatego jeszcze bardziej sie obawiam ale moze sie wszystko unormuje moze mam taka ambitna macice hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca mysle ze moga byc bo pierwszym objawe jest wlasnie fakt ze macica jest wieksza niz wskazuje na to wiek ciazy ale gin mowi ze zobaczymy co bedzie na kolejnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no asik to masz duze prawdopodobienstwo o blizniaki albo i wiecej:)w mojej rodzinie sa trojaczki i kazda inna:)mojemu wczoraj snilo sie ze urodzilam szczescioraczki i mowi wszystkie byly takie same a ja aby sie smialam;)mi sie juz lezec niechce sama w domu ale tyle spokoju od tesciowej:) w sobote chyba pojade do rodzicow posiedziec a w niedziele oni jada na grzyby a mnie niewezma bo mam lezec a ja lubie zbierac grzyby.ciekawe co dziewczynom lekarz powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy blizniakach ttrzeba wiecej czasu i wydatkow,ja tez czasami mysle jak bedzie finansowo chociaz wiem ze kasa bedzie ale mamy splate20tys i maz chce oddac to i tesciowa nalega aby do stycznia splacic a ja sie niegodze bo chce gdzies od marca robic wyprawke.lozeczka niemuszekupowac bo mam w domu po siotrze nieuzywane ale chce swoje nowe juz chcialabym kupowac wozek ubranka wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna28
Jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem i leżałam na patologii ciąży z powodu skoków cukru który było ciężko unormować to była dziewczyna w 9 tygodniu ciąży i też niczego nie dostała żeby podtrzymać ciążę i jeszcze usłyszała od beszczelnej lekarki że do końca trzeciego miesiąca nie dają żadnych leków na podtrzymanie.Ze jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma a jak nie to są prawa natury i że tak widocznie musi być i nie ma co ingerować na takim wczesnym etapie.Masakra jakaś.Teraz medycyna jest tak posunięta na przód i jest tyle metod na podtrzymanie ciąży,osobiście byłam w szoku jak to usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczuwiscie to jest straszne ale take sa prawa natury sama eliminuje to co niepasuje i najczesciej do takiej eliminacji dochodzi u zarodkow z uszkodzonym materialem gen. ale o tym nie myslmy poprostu co ma byc to bedzie i wierzmy w to ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Witajcie dziewczyny! Ja już po wizycie u gina. Zarodek 15 mm z bijącym sercem. Jak nam puścił bicie serca to oczywiscie sie poplakałam. Dziś miał być 6t3d a jest 7t6d. Powiedział,ze termin mam na 30 maja ale badania prenatalne dokladnie okresla termin. Dalej mam zazywac Dupka..Powiedział,ze takie rozbieżnosci są na początku ciązy ponieważ jak bylam pierwszy raz to był tylko pecherzyk a teraz pęcherzyka juz nie ma tylko zarodek. Pokozał "niby" główke i pupe ale duzo nie widziała i mąż też nie bardzo. Kochane dziewczyny dziękuję wam z całego serca za wsparcie i dodanie otuchy. Jesteście wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komi1234
Witajcie dziewczyny, byłam na Usg i dupa- nic jeszcze nie widać :/ sama juz niewiem co myśleć o tym, pierwszy pozytywny test wyszedł w zeszłym tyg w pn, dzisiaj tez test wyszedł pozytywny a na Usg gin. Powiedziała mi ze narazie niema pecherzyka, jest powiększone endometrium co wskazuje na baaaardzo wczesna ciążę ale na tym etapie jeszcze wszystko może sie zdarzyć :( jutro mam zrobić bhcg z krwi i porównać z zeszłego tyg(wtedy było 65). Martwię sie, chociaż dziś jest 36 dc więc może faktycznie za wcześnie było to Usg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Komi, to masz tak samo jak ja. U mnie też dziś 36 dc, ale wizytę pierwszą mam dopiero za 2 tygodnie. Rzeczywiście na tym etapie może nic nie być widać. A byłaś prywatnie? Umawiałaś się specjalnie na usg, czy po prostu do gina na potwierdzenie ciąży i on sam zaproponował zrobić usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po wizycie Nie jest ani dobrze ani tragicznie Myślałam że serduszko uslysze albo przynajmniej zarodek będzie widać a tu nic  Z usg wynika że ciaza za mała równo o 2 tygodnie Mój pecherzyk ma dopiero 12mm i nie widać zarodka Lekarz powiedział że przy tej wielkości pęcherzyka zarodek może być jeszcze niewidoczny Jedyny plus jest taki że przez te 2 tygodnie pecherzyk urósł tyle ile powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Mucha, co to znaczy że za mała o 2 tyg? Tzn, że termin porodu przesunie się 2 tyg względem kalendarzowych wyliczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mucha nic sie nie przejmuj. Mój pecherzyk mial 13,3mm i zarodka nie bylo widac. Także nie stresuj sie i spokojnie poczekaj. Kiedy masz wizyte? W przyszłym tygodniu już powinno być widać zarodek sądząc po wielkosci pęcherzyka. Kochana jestem z Tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×