Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja dziś robiłam bete i jestem ciekawa jak wyjdzie Poza tym zasłabłam dziś 2 razy W pewnym momencie nie wiedziałam czy najpierw wymiotuje czy stracę przytomność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca a wieczorem myślałam że zabije teściową Kurcze co za babsztyl! Była u mnie siostra z mężem i dzieciakami w wieku 5l 3,5l i 1l i jak to dzieciaki biegały bawiły się ale były grzeczne poza tym były tylko na naszej stronie domu i drzwi mieliśmy zamknięte Do tego toczyły się oczywiście rozmowy przy stole a tej królowej moi goście przeszkadzali i zapytała z wielką pretensją ileż oni tu jeszcze będą a jak powiedziałam że nie wiem to wyskoczyła do mnie że jak to nie wiem i że ona sobie nie życzy bo ona chce mieć spokój Krótko mówiąc ogródkami kazała mi ich wyprosic Dodam że już kiedyś wyrzuciła mnie z domu (pół roku przed ślubem) bo w wielkanoc rodzina do mnie przyjechała No co za baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek moje też będą jutro ale nie mogę ich jutro odebrać dopiero jak w środę pojadę na następną bete Ty robisz żeby potwierdzić ciążę a ja żeby sprawdzić czy się prawidłowo rozwija bo według usg pecherzyk jest o wiele za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha wspolczuje ci i wiem co mowisz.ja w sobote lezalam do poludnia bo slabo bylo mi i niezrobilam obiadu a tesciowa do mnie ze siedze w domu to moge ugotowac przeciez nic nierobie,a ja do niej ze gowno cie obchodzi jak sie czuje ze slaba jestem wymiotuje smierdzi mi jak gotuje a raz nie ugotowalam od dawna jaka obraza poszla to szok.dzis myslalam ze bedzie sukces ale no niestety przed chwila wrocilam z lazienki i wszystko co zjadlam od poludnia zwrocilam jutro powiem o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo gosci zaprosilam kiedys rodzicow ciotke w goscie a tesciowej nikt niezapraszal a ona jest taka ze przychodzi i siedzi chociaz nikt jej niezaprasza ani nielubii.wogole wiecie w piatek szukalam garnka a tesciowa wszystkie schowala ona jest psychiczna,mam dosc tej kkobiety,tyle mi zdrowia zmarnowala ze teraz po porodzie bede musiala leczyc sie z nerwow bo az mnie trzesie z nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla mojej nawet dzisiaj grzyby jakieś blaszaki obieralam plukalam ale nie zadowolona bo tylko raz zdążyłam namoczyc bo źle się czułam to raz a dwa nie znam się na takich grzybach Źle! I do tego jeszcze moja rodzina w domu To już dla niej nie do zniesienia Ona nam cały czas łaskę robi że mamy pół domu i grozi wyrzuceniem tak żebyśmy się broń Boże za bardzo pewni nie czuli ale jak mi nerwy puszcza to jej powiem że może sobie bo mężowi należy się tą część domu jak psu buda Teściowa ma duży piętrowy dom ale na górze mieszka jej szwagier którego chce eksmitowac a na dole my mamy tylko kuchnię i pokój a reszta jest jej tzn z przedpokoju i łazienki korzystamy wspólnie I ona gada własnemu synowi na którego miało być wszystko zapisane że nic mu nie da czyli chodzi o mnie Z resztą przed ślubem mu powiedziała że jak się ze mną ożeni to mu nic nie zapisze Jaja jak chol.era Ufff spuscilam trochę powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha a dom macie przepisany?mieszkasz w miescie czy na wsi?moj maz ma dom przepisany ale musze znalesc ten akt bo podobno tesciowa zapisala sobie ze bedzie tutaj mieszkac az do smierci.wiedziala jaka jest wiec bala sie za maz ja wyrzuci a przepisali mu prawie2lata przed slubem.na wiosne zrobilismy sobie sypialnie co wszystko bylo za kase ktora mi rodzice dali to ona miala czelnosc powiedziec ze stracilam na jeden pokoj3tysiace ponad a jak chcialam kupic zaslonki i farbe to sama kupila kolor beznadziejny a zaslonki wogole niepasua do scian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na wsi ale to bardziej miasteczko Miejscowość gminna nawet 3 supermarkety 3 fabryki pizzeria fryzjer kościół i takie tam Nic nie jest przepisane a męża ojciec nie żyje My chcemy pobudowac dom Mamy już działkę w tym roku bardzo dużo pracy w nią włożylismy a teściowa nie dość że nic nie pomogła to jeszcze utrudniała Jak mój ojciec załatwił firmę żeby scieli 2 ogromne drzewa które zagrażały bezpieczenstwu i koparka przekopali cała działkę to teściowa wymyśliła na ten dzień układanie kostki u siebie i powiedziała że mąż ma koniecznie być a jak nie to niech kogoś zatrudni i mu zapłaci Wyobrazasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu gdzie mieszkamy musimy zrobić generalny remont bo to mieszkanie po dziadkach i trzeba zrywać ściany sufity podłogi Już jej powiedziałam że na wylanie podłóg i płyty gipsowe na ściany i sufity to ona powinna dać kasę bo my przecież tego ze sobą nie zabierzemy to ona na to "a na co mnie to" Rozwalilo mnie to na strzępy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
dziewczyny a czy was boli brzuch?? ja kilka razy na dzień odczywam taki krótki delikatny ból jakby przy łagodnym okresie... Mam tak juz w sumie od ponad tygodnia, na poczatku myslalam ze okres przyjdzie ale nie przyszedł i nie przychodzi póki co :) Nie wiem na ile to normalne, tak czytam ze wy tu macie tyle objawów a ja chyba mialam wiecej w zeszlym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
tez sie przylacze jak moge...:) 34 lata - chyba najstarsza - 1 raz w ciazy, ostatnia miesiaczka 16 .09, 15-tego bylam u gina na usg i zobaczylismy ladny zarodek, mam usg na 12 listopada, termin przypada mi na 23 czerwca..... brzuch tez mam wciaz jakby wzdety, czasem cos tam zakluje, czasem pociagnie......mdlosci zero, tylko cycki bola i sie powiekszyly troszke ze stanik lekko przymaly:) witam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
gosiaczek w niedziele 27 dc pokazała mi się druga słaba kreseczka, narazie nie robie jeszcze drugiego tylko poczekam ze dwa tyg zrobie bete i pojde do lekarza wszystko potwierdzic. To mnie uspokoilyscie bo nie wiedzialam na ile to jest normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
tak wiem :) dletego planuje ze za jakies dwa tyg bo wtedy bedzie 7 tydz od ostatniej miesiaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
właśnie zauważyłam że jesteś na tym samym etapie co ja :) i nawet tego samego dnia testowalysmy:) Gosiaczek ty jeszcze nie bylas u gin? Jakie jest w ogóle twoje nastawienie teraz?? Bo ja mam mieszane uczucia strasznie, moze dlatego ze jestem świadoma tego ile ciąż kończy sie poronieniem w tych wczesnych tygodniach i w sumie staram sie jeszcze za bardzo nie cieszyc i nie wariowac z powodu tych dwoch kreseczek zeby potem nie bylo płaczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
a tak w ogóle nie orientujecie sie czy za bete ze skierowania sie płaci?? Jakie są różnice czy wykonuje sie ją na własną rękę czy ze skierowaniem? i jak to u was wygląda? chodzicie na kase chorych czy prywatnie?? Nie wiem jak to najlepiej zorganizować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
to juz lada moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony się ciesze gdyż każdy mowil ze będę miała problem z zajściem w ciaze, ale mam taki zawod gdzie stykam się z roznymi agresywnymi osobami i boje się. Na zwolnienie pojsc nie mogę. Ale jeśli nie będziemy się tak nastawiac to będzie dobrze. To prawda kobiety się nastawily a tu poronienie. slad zostaje do końca zycia. Trzymam kciuki za nas tu wszystkie by kazda dotrwala do porodu ze zdrowymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
A wy się już chwalicie tak wczesnie rodzinie i znajomym?? Ja to narazie nic nie mówie żeby nie zapeszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×