Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny normalnie nie można za wami nadążyć wczoraj byłam na prenatalnych z dziadzią wszystko w porządku no i w końcu się dowiedziałam że będzie chłopak tak więc proszę Asik o zmianę w tabelce początek 22 tygodnia maleństwo waży 435g i za tydzień mam się jeszcze pokazać u gina bo maluszek nie chciał buziaka pokazać i żeby nagrać płytkę 3D, nie wiem dlaczego ale wiedziałam że będzie chłopak a przytyłam w sumie 4kg w końcu można zacząć coś kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem po wizycie. Jest dobrze tzn szyjka dalej taka jak była, ale skracanie nie postępuje, wszystko pozamykane. Badał mnie tylko ręcznie, usg nie robił bo mówi że nie chce za często tam ruszac przy miękkiej szyjce, więc nie wiem ile ma cm, ale skoro lekarz mówił że trzyma to chyba tak jest. Mówiłam że brzuch twardnieje mi ok 5 razy dziennie to powiedział że 5x to tyle co nic. Pytałam o bóle biodra promieniujące do pośladka i te piekące i drętwiejące udo, powiedział ze prawdopodobnie macica uciska żyłe i to jest rwa kulszowa Jesli będzie bardzo bolało to mam brac apac ale nic z tym nie da się zrobic, trzeba się przemęczyc. Powiedział że mogę się czasem trochę przejsc aby nie za długo i nie wysilac się za bardzo. Najlepsza pozycja to taka półleżąca na boku z podłożonymi poduszkami. broń boże nie zakładac nogi na nogę i nie siedziec taka skulona bo własnie wtedy jest ucisk. Co tam więcej, dostałam skierowanie na przeciwciała. mam zrobic na początku marca. robiła któras z was? usg nie robił bo w szpitalu mi dzidzie badali. W sumie to wyszlam zadowolona, chciałabym się puścic na zakupy ale jeszcze nie ryzykuje;). zajechalismy tylko z mezem po jakies soki i owoce i jak chodziłam po sklepie to twardniał mi brzuch, zdecydowanie lepiej się czuje jak leżę. A mówie wam sapie jak słoń, założyłam buty u lekarza i juz byłam zmęczona, przeszłam się do samochodu i to samo heh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka gratuluje synka ,Flavia dobrze ze wszystko ok, tak jak ci mowilam z rwa musimy zyc w nasyzm stanie ;/ Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)------------- 29.05----- chłopczyk oczekująca(24l)---------30.05------chłopczyk brzuchatka 28l---------- 01.06----dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-------chłopczyk maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- -----chłopczyk Flavia23 24l-------------- 06.06 ------chłopczyk czer.kaptur83(30l)------07.06 ----chłopczyk(?) A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ----dziewczynka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06-------chłopczyk ilonek (25l)---- -----------16.06----- dziewczynka mamowa (20l)------------16.06------ chłopczyk gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------chłopczyk marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------chłopczyk Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -----nieznana AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No i super Flavia,że jest ok!:-) przeciwciała to chyba to samo co grupa krwi? Ja mialam juz jakiś czas temu. lody dzisiaj zrobilam straciatella:-) zaraz sie szykuję,bo na 18sta szkoła:-) milego dnia dla wszystkich mam, wiosna juz blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dzięki Asik,ze tak ladnie uaktualniasz naszą tabelkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Bardzo sie ciesze ze jest ok i juz mozesz choc troszke sie poruszac. Tylko sie nie przemeczaj. Najwazniejsze, ze nic niepokojacego ci lekarz nie powiedzial. Tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia super że wszystko w porządku teraz odpoczywaj a codzienny mały spacerek nie powinien zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sesji z brzuszkiem to może na końcu ciąży jak już będzie taki duży a co do kasy to mam kolegę który robi świetne zdjęcia więc myślę że będę miała jakąś promocyjną stawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m cały czas mówił że mu obojętnie czy będzie chłopiec czy dziewczynka i nawet jakby były 4 dziewczynki to by się nie obraził, najważniejsze żeby było zdrowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia dobrze,że wszystko jest ok.Ja w piątek będe się tak stresować. A ja chciałabym taka sesję w ciąży.Mój brat się specjalizuje w robieniu zdjęć,więc go poproszę pod koniec ciąży o taką profesjonalną sesję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chciałam zapytać o tą opryszczkę co prawda chora nie jestem ale chyba zmarzłam i mam 2 masakra nienawidzę tego mam nadzieję że nie zaszkodzi to maleństwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny a Wy kupujecie ubranka np. na chłopaka- i nie boicie się,że płeć może się zmienić?bo to tylko 80% pewności.mimo,że sama widziałam męskie genitalia,ale jak weszłam na internet to męskie narządy od żeńskich niewiele się różnia.ja robiłam usg w 21 tyg.,a lekarz stwierdził 22 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lekarz byl pewny , i juz 3 razy byla dziewczynka sama widzialam :) i nijak to na jajka i ptaszka nie wyglada wiec kupuje na dziwewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kurcze u mnie też był pewny ptaka widziałam pod różnymi kątami;) a na koniec wizyty mówi,że jednak 80%,bo 100% pewności dopiero jak się dziecko urodzi...coś wbiłam sobie do głowy teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tak myślę,że dopiero w 30 tyg.będę kupować rzeczy,jak potwierdzą mi płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam zamiar kupować lekarz powiedział ze na pewno ale teraz to już sama się zakręciłam najwyżej zaryzykuję i tak większość rzeczy kupuje tak żeby pasowało i na chłopca i na dziewczynkę żeby było kiedyś dla siostrzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze będzie chciało się potwierdzić u mnie maleństwo już się odwróciło i nie chciał się pokazać ale mam nadzieje że w przyszłym tygodniu w szpitalu zrobią mi usg i się potwierdzi bądź się zmieni bo wczoraj powiedział że nie widzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam usg na sympozjum:) i małego przeswietlil z góry na dół i powiedział że to chłopak więc sądzę że przy porodzie nie powiedzą że mam dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
U nas potwierdziło chłopaka 4 razy przez 3 różnych lekarzy, wiec myślę,że nie jest to przypadek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Gosiaczek-masz celebrytę w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się urodzi może od razu rozdawać autografy:) wszystko jest ok:) Ale trochę byłam zdziwiona gdy zobaczyłam ilu ich tam jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glukoze bede miala za 2 tygodnie bo akurat będzie 24 tydzień i boję się wyników i jak to wyglądaod zaplecza. Jak to będzie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erwinka cukier nadszczo w normie po2godz od posilku71 o12k72o15-98to po obiedzie bylo teraz o18mam miec pomiar.reszte wynikow dowiem sie jak gin przyjdzie bo caly dzien porody a dzieci takie malenkie myslalam zew wieksze sie rodza.od wczoraj wieczorem urodzilo sie5chlopcow i rodzi sie dziewczyna a bylo4cesarki.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca nic nie rozumiem z tych Twoich wynikow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mierza mi o poszczegolnych godzinach ale sa w normie jeszcze bede miec3pomiary dzisiaj.jak lekarz cos powie to napisze bo jeszcze nie ma go od porodu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Gosiaczek dziewczyny już pisały o glukozie, idziesz na czczo,pobierają krew z żyły i z palca, wciskasz pół cytryny do kubeczka jednorazowego, w nim jest glukoza- to słodki napój- dla mnie pyszny,uwielbiam słodycze,smakuje jak oranżadka z tą cytryną,później każą przyjść za 2h i można pić tylko wodę w tym czasie.Po tych 2h znowu pobierają krew z drugiej ręki.wszystko, nic strasznego, nie lubię jak mnie kłują,ale odpukać mam dobre pielęgniarki,młode,ale wprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziś miałam ostry ból jajnika,niedawno znowu...teraz leżę, a do tego nachodzą mnie mdłości:( wzięłam nospę wiecie,że teraz to mogłabym myć włosy może co tydzień albo rzadziej- takie suche nawet przy skórze.szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Flavia dobre wieści;-) myślę że na krótkie spacery powinnas wychodzić dobrze ci to zrobi, a mieszkasz w domu czy bloku? Ja miałam na początku grupę krwi i rh (chyba o te przeciwciała chodzi bo nie wiem) i my mamy konflikt serologiczny , niestety... Właśnie koleżanka była mi podziać włosy jej siostra ma 4 miesięczne dziecko i miała być córka dwóch lekarzy tak powiedziało i mają Michala, więc zawsze może być niespodzianka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mieli ludzie zaskoczenie , u mnie ani w rodzinie ani w otoczeniu nie bylo pomylek moze dlatego ze juz jednak wszystko postepuje sprzet lekarze sa lepsi , zawsze dobrze jak co najmiej dwóch lekarzy potwierdzi plec wtedy to jasniejszy ogląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ciagle magnez za maly i pewnie jutro dostane kroplowke cukrzycy niema tylko ta tarczyca sie utrzymuje ciagle.bylam u kolezanki z sali miala cesarke i jakiego ma fgajnego bobasa.w piatek bede miec usg juz chce zobaczyc mojego bobasa.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×