Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

wlasnie ja sie tyle naczytalam ze szok chyba nie znalalam wozka bez wad , w tych 3w 1 wlasnie bardziej uzwayaja gondoli i fotelika a spacerókwe juz kupuja lekką , Justi to tylko moja opinia kazda od wózka oczekuje czego innego ja jestem drobna i niska i dla mnie porpostu te wózki w wiekszosci sa duze ale nie wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, w dobrym czasie urodzimy dzieci:)szybko pranie schnie i ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już słyszelismy se jestes taka szczupla i taka drobna a twoja corka ma takie dlugie nogi i jeszcze jedno twoja córeczka ma dlugie nozki pewnie modelka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Asik, każdy pod siebie kupuje. Ja fotelika nie kupowałam z tej serii, tylko oddzielnie. Sporo jeździmy i zależało nam na atestowanym foteliku i kupiliśmy maxi cosi cabrio. Często też wpinałam do wózka na spacer jak byliśmy w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
powróżyłam sobie na tym horoskopie chińskim- faktycznie chłopiec.No ja na usg też widziałam dwa jaja i peniska:) dopiero jak urodzę uwierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny. urodziłam w lipcu córeczkę i pomyślalam ze napiszę ponieważ mam wyprawke po córce jeśli ktoś z Was jest w trudnej sytuacji materialnej to moge pomoc. Rodzicie w czerwcu a ja w lipcu urodziłam więc letnie miesiace. Proszę napisac zajrze tu wieczorem. Życzę wszystkiego dobrego dla Was. Pozdrawiam oczekujaca odezwij się do Nas :) Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Hej a mam takie pytanko myslala któreś z was o sesji zdjęciowej z brzuszkiem lub niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi ja tez patrzylam taki fotelik , jezdzimy do tesciow ok 200km wiec musi byc wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
świerszczyk- widziałam zdjęcia ciężarnej z sesji,jakieś to dla mnie niesmaczne było, sama nie wiem czemu, może temu,że to takie intymne i te fotki lepiej zachować dla męża i może dziecka?może jestem staroświecka, a fotki dzieci ;noworodków- słodkie, choć te dzieci niczego nieświadome najczęściej śpią:) i są na wpół gołe- aż ma się ochotę je ubrać czym prędzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku obecnej ciazy kalendarz chinski mi sie nie sprawdzil, bo wychodzila dziewczynka, a tu sie pyrtek pokazal :) Sprawdzilo sie za to przy poprzednich, bo mieli byc chlopcy i sa :) Moja znajoma dowiedziala sie dzisiaj, ze bedzie miec druga corke i maz sie na nia obrazil, kretyn! Dostalam list ze szpitala i znowu mi przesuneli planowane usg, tym razem na 22 kwietnia i to juz bedzie 33 tydzien, a mowili, ze trzeba zrobic w 30. W przyszly wtorek mam wizyte u poloznej to zapytam co jest grane, bo powoli trace cierpliwosc. Ktoras pisala, ze cwiczy na orbitreku, fajna sprawa. Dostalam od meza w prezencie po urodzeniu drugiego syna, ale szybko sie pozbylam bo zajmowal za duzo miejsca i glownie zbieral kurz :) Ja nie grzesze systematycznoscia. A wozki kupujecie nowe, czy uzywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym sesje z dzidzia ale juz taka zeby byla w miare wieksza i kontaktowna moze ok 5mc :) fajna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu mala chwilka na odpoczynek. Ja kupuje nowy, poprostu dlatego, ze wozek to wydatek na kilka miesiecy czy bynajmniej 2/do 3 lat. Przy pierwszej corce tez kupilam nowy, jakos jestem zdania ze lozeczka i wozki lepiej by byly nowe. Ale rozumiem i nie potepiam tego ze ktos inny kupuje uzywany:) A co do sesji zdjeciowej, moj kochany mi obi co jakis czas, uwielbia to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Ja wlasnie myślę nad zdjęciami porozmawiam dziś o tym z ma swoja droga ja mam bzika na punkcie pamiątek zdjęć itp,co do wózka my kupilismy używany3w1 bexa3 a w nowych z tej firmy tez mi się wydają ok parametrami i cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Jejku z mężem a nie z ma,sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3chł. rzeczywiście kretyn, niech koleżanka mu uświadomi, że to tylko jego wina bo to sprawka jego plemników. Kobiety mają tylko chromosom x w komórce jajowej, a mężczyźni x i y i to od silniejszego plemnika zależy czy dziewczynka czy chłopiec. Więc niech facet na siebie się obrazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja bardzo chcialabym sesje z brzuszkiem, zerknijcie na fotografa lovelywedding jak piękne zdjecia robią przyszlym mamom.my mieliśmy u nich zdjecia ze ślubu i taka sesja to sama przyjemność, niestety koszt nie jest mamy:-( wózek nowy, po pierwsze dlatego,ze na jednym dziecku nie chcemy kończyć:-) po drugie dlatego bo dziadki dokładają,a po trzecie no w sumie nawet nie rozważaliśmy zakupu używanego... kasia- gratulacje tych 40 minut!!!:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktorąś meczyl kaszel to mi tu powiedzieli ze STODAL mozna i ogolnie na kaszel z innymi preparatami to slabo .. to na przyszlosc moze ktoras bedzie potrzebowala takiej inf , ja ide zakupic i bede sie leczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Rzeczywiście Asik wykrakałaś z tą chorobą:-( dużo zdrówka. a jak tam nasza zdenerwowana Flavia? Nadal lóżko czy pozwolili trochę sie ruszać? oczekująca - jak wyniki, cos wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie to samo powiedzialam kolezance, ze ona zawsze moze chlopa zmienic i pyrtka ustrzelic, a ten jej glupi maz zostanie z babincem. Ona jest w szoku, bo wiedziala, ze mu zalezy na chlopcu, ale nie przypuszczala, ze do tego stopnia. My jednak kupimy uzywany wozek. Wiecej dzieci absolutnie nie planuje (juz to nie bylo planowane, mielismy poprzestac na dwojce), a przy starszych synach juz po niecalym roku przerzucalam sie na spacerowke, wiec dla nas bylby to zbedny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie juz by mogla nasza Flavia cos nam tu skrobnąć, chyba ze moze chodzic i wypuscila sie na miasto po wizycie hehe :) co do wozkow mi jeszcze osobiscie navington cadet sie podaba jesli chodzi wlasnie o gabaryty i zgrabnosc ale opinie sa rozne , cos nie tak z montazem gondoli w sensie jakies niestabilne wiec zrezygnowalam z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózka ja tak naprawdę używałam rok od kiedy młody zaczął chodzić tak o wózku nie było mowy; ) chyba że sporadycznie a teraz chce kupić używany z możliwością doczepienia platformy dla starszego rodzeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja wózek chce kupić pod koniec ciąży może w maju.napewno najpierw pochodzę po sklepach żeby się przymierzyc do wózka. Moi rodzice kupują wózek więc to wg mnie dużą pomoc. Nie wiem jak facet rozumieć pretensje o płeć,najważniejsze żeby było zdrowe. Mnie męczy kaszel ponoć można stropy ponoć nawet jedna tabletke thiocodinu czy jakoś tak można aleja się boję leków;-) Za mną pół godzinną gimnastyka. Kondycja na poziomie 0;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja bym leków na bazie kodeiny itp nie brala w ciazy absolutnie a wlasnie tabl na kaszel sa w wiekszosci z kodeina, chociaz moj stosunek do lekow znacie ze jak trzeba to biore i sie nie zastanawiam ale kodeina to opioid wiec w zadnym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3chl- chociaz znajac lekarza flavi to moze znowu ja wzial nastraszyl czyms ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Asik ja też tak mam ja się boję leków. Przed ciążą zawsze unikalam leków i antybiotyków. A teraz to już w ogóle nic nie zazywam . Flavia pewnie szaleje bo jak cały czas siedzi w domu teraz wyszła, to pewnie gdzieś przy okazji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kasiu ja przeciwnie sie nie boje i zawsze lykam jak cos nie tak w ciazy tez ale tych tabletek nie lykaj :) to wlasnie na temat tabletek z kodeina bylo glosno jak gimnazjalisci kuipowali zeby miec odlot to wlasnie po duzej dawce kodeiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
mi moja ginekolog na kaszel poradziła Prenalen 3xłyzka stołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×