Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

sylwia ja Ci nie pomoge niestety, moze zadzwon do lekarza? ja mam zawsze idelane wyniki moczu. U mnie ciepło, przeszłam sie do przychodni i 20 stopni już na dworze:) ja waże juz 72kg cięzko mi sie zaczyna robić, ale musze sie ruszac bo jak siąde to jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już wizytę mam za tydzień :) właśnie się umówiłam do lekarza i również zobaczę swojego szkraba :D Mi też ostatnio nieźle daje mi się we znaki :D coraz mocniejsze i częstsze kopniaki dostaje :D Idzie mi już 34 tydzień :P jejku jak ten czas zleciał :P a na początku miesiąca kupujemy już wszystkie rzeczy dla mnie dla Kuby i do skapowania torby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze zaczelam 34 tydz, juz nie moge sie doczekac, wszystko juz mamy gotowe na przyjscie dzieciaczka, pozostaje tylko czekac na rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAJ my z mężem jeszcze musimy panele wymienić w naszym salonie i od razu urządzamy tak aby łóżeczko dla Nas weszło do pokoju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi Ja juz na ten rok mam dosyc remontow hihi. Chociaz nie moge narzekac bo maz we wszystkim chce pomagac az czasem sie zloszcze bo wkoncu nie jestem chora tylko w ciazy.Ale on taki jest w pierwszej ciazy byl taki sam ogolnie jest cudownym facetem nie moge zlego slowa powiedziec a wrecz przeciwnie moge go wychwalac pod niebiosa. Jestem najszczesliwsza kobieta majac go przy boku i nawet po tylu latach bycia razem jestem strasznie o niego zazdrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszlym tyg chce jeszcze jechac i kupic pampersy i kosmetyki do pielegnacji, i jeszcze pare p*****lek, poza tym wszystko juz chyba mam, aczkolwiek okaze sie w praniu. Teraz chocby czegos braklo to problemu nie ma bo mozna do sklepu podjechac i kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wy jak chodzicie to twardnieje wam brzuch?moj sie maly wsciekl tak wali rekami po szyjce ze boli juz pol godziny:/ poczatek pytalas o wymazy one niebola pobieraja takim patyczkiem z pochwy i tylka.ja leze teraz i zaraz ide pranie rozwiesic a pozniej forszmak bede gotowac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, nie odbierz tego zle ale ty dziewczyno powinnas lezec by jak najdluzej utrzymac ciaze, nie jest wskazany jakikolwiek wysilek w twojej sytuacji, a z tego co widze non top cos robisz. Na twoim miejscu ja bym przystopowala by dzieciatka posiedzialo jak najdluzej w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca jestem tego samego zdania co pisze AAAAJ bez sprzesady jesteś w 35 tygodniu czujesz , że młody się pręży a Ty jeszcze coś robisz , dla mnie mąż kazał już odpoczywać i nic nie robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze powinnam odpoczywac tyle ze jak leze to ruszyc sie nie moge pozniej tak wsazystko boli.staram sie nie kucac i nie schylac tak jak gin kazal.najwyzej m przesadzi pory a ja mu powiem gdzie.ale u mnie goraco jest,usmazyc sie moznna.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po domowym malym spa, alez odprezenie polezalam w wannie, odprezylam sie i czuje sie o niebo lepiej, czekam jak corcia przyjedzie ze szkoly i idziemy na plaze obiecalam jej sesje zdjeciowa, a ona uwielbia moglaby pozowac godzinami, a mi sprawia to najwieksza przyjemnosc. Ostatnio robilam pozadki w kompie i po zliczeniu zdjec od stycznia tego roku cyfra zatrzymala sie na 3500 zdjec. Aparat to dla mnie jak 3 reka ani rusz bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujaca widocznie chce urodzic wczesnie, nie dba widac o siebie.Wszystko wskazuje na to ze ona robi to po to wlasnie zeby wczesniej urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam. u mnie dzis ciepło na dworze, słońce grzeje. znowu miałam problem z zaparciami i dziś przy załatwianiu zauważyłam krew w stolcu, masakra. pewnie mam jakies hemoroidy, chociaż mało tej krwi było. Nie wiem czy mówic o tym lekarzowi czy nie, moze by dał jakies czopki. wczoraj bolał mnie kręgosłup strasznie ale pózniej zaczeło wchodzic na pośladek więc to chyba atak rwy. ale mówie wam taki bol że aż pot mnie zalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś czas temu oczekująca pisała, że na święta ( te które właśnie się skończyły ) będzie mieć małego przy sobie robi wszystko żeby urodzić wcześniej, niestety nie patrzy na dobro dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś gotowalam żurek,już zjadłem:-) U mnie duszno ,przynajmniej mi jest duszno ,będzie burza pewnie bo jest 25 stopni. Oczekujaca powinna leżeć,ale rozumiem cię jak ktoś nie jest przyzwyczajony do lezenia tylko do pracy to ciężko usiedziec na miejscu,ale oszczędzaj się. Chociaż te 3 tygodnie:-) będzie dobrze lez i odpoczywaj:-) Ja nie mogę dużo leżeć bo zaraz mi dretweja biodra,i zaczynają boleć całe nogi. Od lezena bolą mnie nogi:-):-) hehe Moja się dziś wypina to nogą a to plecy:-) Ja leże bo mi brakuje tlenu:-) Wracając że sklepu zachaczylam o drzwi paznokciem i zlamlam w połowie płytki,a to palec wskazujący prawej ręki,strasznie boli... Flavia a może pękło ci jakieś naczynko ? Bo ja jk mam zatwierdzenie to np coś mi tam pęka i na papierze lub na majtkach krople krwi. Przepraszam że tak dosłowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jedynie nogi zaczely puchnac i ostatnio mialam na tym wyjezdzie z mezem, ze siedzialam sobie spokojnie a tu nagle puls zaczal przyspieszac jak cholerka i serce mi walilo az cala klatka piersiowa chodzila trwalo to z 5 minut i przeszlo, do teraz sie nie powtorzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia chyba tak, to wszystko przez zaparcia. takie dolegliwości ciążowe które trzeba przetrwac. Co do leżenia i oszczędzania, to każdy ma swoj rozum. ja np leżę cały czas i tez zostałam zjechana że się pieszczę nad sobą, ale mnie to nie rusza. robie to wszystko po to żeby donosic dziecko do terminu i nikt mi nie przetlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:), Tak to prawda jest u nas bardzo ciepło na krotki mozna chodzić, byłam z malym na spacerku:), jutro chce do piaskownicy nie lubie okresu piaskownic wszedzie piach i kurz ale w piaskownicy nie musze chodzić jest ławka:). Weźmiemy picie i idziemy:). Apropo leżenia ja co mogłam porobiłam ale zebyście widziały moje podłogi 3 dzień nie odkurzone o myciu marzą:), niestety moglabym ale nie po 38 tc umyje a teraz czekają na męża:),az wróci z pracy:).ja zmylam na balkonie wlasciwie kuba wylal wiaderko z woda i trzeba bylo zmyć, powiesilam pranie, zupke pomidorowa ugotowałam i tyle na dzis jak odpoczne moze kolo 17 poprasuje teraz czesciej to robie ale mniejsze ilosci tak max 30 mi zeby stać:). Jutro jade zrobic wyniki w piatek do gina:). moze uda mi sie na czwartek rano przelozyc jak pracuje:). cisnienie kontruje rano bylo nisko bardzo a potem oki w miare jakos sobie poradze martwie sie zeby dziecko mialo tyle tlenu ile trzeba:).dzis ubralam dziny takie pumpy cienkie koszulke na ramiaczka ciazową wiec dluga i bylo git:) na to kardigan bez guzików dobrne jakoś stanęłam na wage 13,5 kg na plusie myslalam ze wiecej obwod brzucha 114 cm :). tydzien 36, obraczke spokojnie zaloze ale nie josze bo przeszkadza :). zameldowałam chyba wszystko. Dzis mam plan dodac do obserwowanych aukcji wszystko co musze zamowic po wyplacie na allegro:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, robisz dobrze jeśli to jest dla ciebie zapewnienie bezpieczenstwa rob to lez, leż wcale sie nie pieścisz nad soba. OCzekujaca nie sluchaj goscia troche mamy indywidualnej intuicji i organizm wie co moze i ile, stosujesz sie do zalecen lekarza i robisz ok. Kazda z nas wie i czuje na ile moze sibie pozwolic ja troche sie popieszcze z tydzien :) jak jest m cos zapomne to prosze podaj podaj:). Agata to ty masz wizyte? Daj znac jak po AAAJ super niespodzianka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie buty:), kubusiowi sandałki i dywanik do pokoju dla maluszka 3 pak pajacyków, reszte kosmetykow dla mnie do szpitala, pieluchy, chusteczki, herbatka z kopru i dla mam karmiacych:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomału pakuje i wykreslam z listy:) juz nie moge sie doczekac a tez mi rozstep wyszedl kupie sobie bio oli i bloker vichy po porodzie pocilam sie jak szczur:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również w przyszłym tygodniu zaczynamy zakupy sobie kupuje na allegro np. koszule do karmienia. Flavia a pijesz mleko bo mi mleko pomaga a budyń to już w ogóle dostaje rozwolnienia ... więc rzadko robię budyń ale może dziś na kolacje zrobimy hehe :D Ja nie mogę się doczekać aż pójdę do fryzjera oraz kosmetyczki :D ale chyba zrobię sobie taki prezent tuż przed chrzcinami :D już powinnam teraz odkładać na tą okoliczność ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi przypomniałaś mi o budyniu, pamiętam że kiedys go zjadałam i dostałam rozwolnienia, teraz mąż kupuje mi te jogurty z różnymi ziarnami, śliwkami w kryzysowych sytuacjach tez pomagają. my z m ostatnio rozmawialismy o chrzcinach. będziemy chrzcic maluszka jak będzie miał ok 3 mies. u nas wyjdzie ok 25 osob, bo mąż ma dużą rodzinę w to wliczają się nasi rodzice, dziadkowie, chrzestni, rodzenstwo z rodzinami i aż tyle osób wychodzi. żadnych kuzynów. ja w sumie ze swojej strony za bardzo nie mam kogo na chrzestną, pomyslimy o tym jak juz niunio będzie na świecie. Wiem na pewno ze będziemy rozbic w restauracji i wyjdzie nas to wszystko ok 2,5 tys, ale to zrobimy z kasy którą mąż dostanie z krus po urodzeniu małego. esmi ja tez po narodzinach synka zrobie sobie taki prezent, bo teraz ciężko nogi ogolic nie mówiąc o pomalowaniu paznokci u stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zrobilas mi ochote na zurek z jajkiem i kielbaska. A jak go robisz ? Mi ostatnio maz przygotowal z proszku, ale tez byl dobry. Moja mama robi przewaznie z butelki, a tata na zakwasie. U mnie jest taki gorac, ze az duszno.. staralam sie wykorzystac pogode wiec popralam, pościel wywietrzylam, sypialnie tez wietrze- teraz na tym punkcie mam jakas manie. Lekarka kazala mi spakowac torbe, bo szyjka jest miekka i sie skraca, a ja sie za to wziac nie moge :D Do szpitala mam 15min na nogach wiec to chyba przez to :) Ja się tak mega czuje, a noce to mam super. Spie od 23 czasem 24 do 9 albo 10 rano :D Jutro z rana ide na wymaz, później pochodzić po sklepach, a na południe do szkoly. Szkoda, ze to koncowka bo jakbym tak sie czula przez caly czas to normalnie zyc nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy robi co uważa, jak ktoś sie czuje bezpiecznie i leży to niech leży :) co do zaparć, nie mam, pije kawe i po kawie ide zawsze, jabłuszko też pomaga, duzo wody! i słodyczy nie jesc bo to tez zatrzymuje, np czekolada. Kiedy będziemy chrzest to nie wiem jeszcze, najpierw musze urodzić :P Ja już po wizycie, 34 tydzień mały waży 2250 gram, ale lekarz mowi ze takie obliczenia mu wychodzą, bo maluch ma duża głowe:), ma włosy i wielkie usta, mielił nimi. głowa już włąściwie ułożona, szyjka długa i zamknięta, mam jeść żurawine i za 3 tygodnie odstawić już magnez i wizyta też już za 3 tygodnie. Brzuch bardzo wysoko i pupe ciśnie mały ku górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja jak zjem pomarańcze to mam rozwolnienie ale dlatego że uczulona jestem,mi jabłka pomagaja i dużo wody. Ja mam dużo czasu do pakowania,jutro kupię butelki i może pampersy. Koszule kupię w połowie mają. Mamokubusia zabawa w piaskownicy najlepszą;-) Co do chrzcin my będziemy robić w domu na 80%, będzie jakieś 16 osób chyba. Początek ja zakwas biorę od mamy;-) bo mi taki kwaśny nie wychodzi,niestety. Robię na zeberkach zawsze i z biała kielbaska ,kiełbasę mój tata sam robi. Zawsze dodaje ziele i liść laurowy ,dużo daje moim zdaniem,no i z jajkiem;-) zawsze jak robię to na dwa dni;-) Ja jutro do lekarza ale powinno być ok bo nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ,mam dość mocne bóle w z pprawej strony boku na wysokosc***epka,takie rwące,czy to ucisk dziecka na narządy? miałyście moze tak? bo się bardzo boję :-( boli jak leże,chodze,przewracam się na lewy bok co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×