Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Teraz pamietam bo pisałaś że wcinasz slodkosci wieczorem:), ja zjadłam snickersa własnie. MAcie tak ze nie swedzi was skora, tylko wszystko uwiera ja juz bez gaci od pisamy dzis spie mam to gdzies:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
19- ja też ,ostatnie badania wykazały podwyższone leukocyty, gin. powiedział,że to normalne u kobiet w ciąży i u starców:) oczekująca- harcore,dopiero teraz przeczytałam, myślałam,że urodzisz:) nogi do góry połóż, może zejdzie opuchlizna Flavia-u mnie mały też mi dłubie przy pępku często i gęsto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oczekujaca daj znac co u Ciebie. Nocke mialam spokojna bylo mi tylko strasznie goraco. Wczoraj wieczorem bylismy ze mna na pogotowiu, niby nic bo ze wzgledu na te moje napuchniete nogi i straszny ucisk w dole brzucha. Zbadali mnie dzieciatko odwrocone glowka w dol, i co najlepsze z tego wszystkiego mam rozwarcie na 1,5 cm. Pani doktor powiedziala ze to normalne i stan moj nie zagraza niczemu, mam brac pod uwage termin z om czyli 19 maj. Dzieciatko ulozone *****iwe tetno zbadane nic zlego sie nie dzieje. Mam tylko nie dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie pisalam wczesniej ale niewyslalo.wczoraj zasnelam szybko bol przeszedl spalam cala godz i pozniej byl maraton na siku.od5niespimy maly nauczyl budzic sie jak m:p narazie nic nieboli ale nogi i rece napuchniete.aaj dobrze ze wszystko wporzadku.wogole przedwczoraj do poludnia bylam4razy na kope a wczoraj2 chyba porod zbliza sie.jak dzis najda bole to jade do szpitala,najgorzej bo dzis moj gin jest w innym szpitalu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ucisk na siku nie przechodzi dzis sie ogole bo w kazdej chwili moze sie cos wydarzyc.jutro36tc zaczynam oby wytrwac jeszcze 1,5tygodnia.zjadlam sniadanie i leze .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca ja kupę robię do 5 razy dziennie,ale w moim przypadku to przez minimalną ilość warzyw i/lub napojów ok. 0,75l wody dziennie. wczoraj sikałam co godzinę albo lepiej, mały chyba się tak układa;) i naciska mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ uważaj na siebie już na tym etapie ciąży rozwarcie takie chyba nie jest traktowane jako zagrożenie, ale trzeba uważać rozwarcie rozwarciem ja się zawsze bardziej boje odklejania łożyska. Oczekująca dotrwamy jeszcze troche pamietasz moja kolezanka urodzila w 36 tc z waga 3400 bez objawów wcześniactwa ale wiadomo lepiej doczekac do terminu kazdy dzień coś daje. Spałam do 2 bez gaci poważnie ale obudzilam sie z lodowatym tylkiem i sie ubrałam, kiedys czytalam ze kobiecie w ciąży lepiej spac w satynowej pościeli bo chłodna jest to chyba musi byc prawda:). Mam dziś na obiad rosołek i sos z karkówki z kaszą i jakąś zieleniną:), ogarne troche pojde na spacer z synkiem poleniuchuje i zleci a jutro do gina. Czasami piszecie ze czujecie główke, noge jak ja mam poznac w jakim położeniu jest mój synek:), jutro sie dowiem ale nie moge sie doczekac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znow staram sie pic jak najwiecej, moje dziecie szaleje dzisiaj wypina sie, brzuch faluje, momentami troszke boli a zarazem sprawia przyjemnosc. Maz uwielbia sie bawic gdzie male sie ruszy tam on dotyka hehe, jak w berka sie gonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia wiem uwazam na siebie, maz juz zaznaczyl ze jak zobaczy mnie przy sprzataniu albo czymkolwiek co wymaga wysilku to dostane kare heheh i sie smieje ze do kata mnie wysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia twoja znajoma miala duze dziecko.aaj moj tez mowi ze mam lezec a ja naprawde jak leze to ruszyc sie niemoge a tak przejde sie i lepiej sie czuje.dzis m idzie sasiadowi pomagac a wieczorem skreci meble do''kupy''i poukladam sobie rzeczy.33ona ja mialam zawsze problemy z kupa dlatego dla mnie mnie to duzo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Ja dzisiaj jadę na powtórkę badań z moczu, w związku z tym cukrem. Zadzwoniłam do mojej ginekolog a ta stwierdziła, że trzeba powtórzyć badania, bo skoro krzywa cukru wyszła mi dobrze to powinno być ok. Niestety mnie też rozstępy dopadły, już myślałam, że mnie ominie, ale niestety pod spodem brzucha się pojawiły, także to chyba genetyczne, bo od 7 miesięcy smaruje się oliwką codziennie. Nóżki też puchną i bolą. I w ogóle ciężko chodzić, przytyłam już bardzo dużo 68 kg przed ciążą, teraz 86 kg- 18 kg na plusie. Ciężko mi dźwigać te kilogramy. No ale co nie robi się dla ukochanego i długo wyczekiwanego dzidziusia.... Trzeba się przemęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca jesli lezenie ci nie sluzy to chociaz usiadz sobie w pozycji pollezacej podloz poduszki pod plecy i jak najczesciej tak sobie siedz, dla ciebie chodzenie nie jest wskazane, a im dluzej dziecko posiedzi w brzuchu tym lepiej. Jakis czas temu lezenie tez mi sprawialo klopoty ale szukalam pozycji wygodnej dla mnie i wkoncu znalazlam. Pozniej juz mi przeszlo i lezec moglam normalnie teraz najwygodniej jest mi na lewym boczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- ja też jak pracowałam ciągle w stresie to kupa tylko w weekendy,mimo,że dużo jadłam i piłam.w weekendy normalnie jak ręką odjął:) "korek" jakiś się odtykał;) niezdrowe to było -ale lepiej tak jak teraz niż zatwardz., bo wiem co to za męki:( kobiety są bardziej narażone na problemy tego typu mam pytanie czy można zamiast podkładów duże podpaski kupić?po porodzie?bo nawet nie wiem gdzie szukać? byłam w aptece samoobsługowej CEFARM,ale nie było podkładów porodowych, tylko majtki siatkowe i jakieś podpaski duże TENA. to te duże mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 Ja przy corce pierwszej uzywalam wiekszych podpasek, bylo mi wygodniej poprostu. Ale jak wiemy kazdej kobiecie jest wygodniej z czyms innym, wiec to kwestia wyprobowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona ja kupilam w rosmanie te duze podklady poporodowe.wiecie dziewczyny ja juz glupieje.bylam siku poszlo,poszlam do kuchni i nie wiem czy to mocz czy wody polecialo mi ale bez krwi bezbarwne.boje sie ze naprawde porod sie zacznie dzis albo jutro.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
AAJ dzięki za odp. ale czy nie będą wrzeszczec położne,że mam duze podpaski zamiast podkładów?to jakas róznica między nimi jest oprócz nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekujaca- dzieki za info,poszukam w Ross. myślę,że powinnaś jechać do lekarza, dziecko wie najlepiej kiedy ma wyjść,lepiej teraz niż zielone wody płodowe jak mój brat.mama powiedziała,że był zielony jak ogórek kiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcialabym panikowac a dzis wiem ze mojego gina niema a reszcie jakos nie ufam.poczekam jak to wody to zaczna odchodzic moze to mocz mi pociekl bo taki zapach byl a woduy chyba bezzapachowe sa?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona co do poloznych roznie bywa jedne nie zwroca uwagi a inne moga sie drzec, roznie to jest, ja akurat te 7 lat temu trafilam na bardzo wpozadku kobietki i nie bylo problemu z wiekszymi podpaskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca mozesz nie trzymac moczu, to normalne dziecko naciska i nie ma sie czucia. Z drugiej strony zadzwon sobie do lekarza i zapytaj, chocby do innego, zawsze bedziesz spokojniejsza. Pozatym lekarz lekarzem i wydaje mi sie czy ten czy inny odpowie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście nie puchnę.Mam kłucia w pochwie,w dole brzucha.Wody mają chyba mdły,słodkawy zapach.Mi rano zawsze coś na majtki poleci,ma zapach wody utlenionej,więc mie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, a u mnie najgorsze w nocy to jest przekręcanie się z jednego boku na drugi :/ i ból boków ... Ostatnio zauważyłam, że jestem strasznie zmęczona i jak pochodzę na podwórku to automatycznie zmęczenie mnie bierze i zaczynam odczuwać ból podbrzusza :/ oczekująca odpoczywaj być może, że coś jest na rzeczy :) i nie denerwuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca,ale nasz przezycia:-) ja wczoraj do 2giej bylam na IP, nie ma białka w moczu to nie ma zatrucia. Ale teraz znowu jestem w szpitalu,bo na 9ta kazali przyjść na kontrole:/ jestem niewyspana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca- ja bym na twoim miejscu pojechała do lekarza zeby zobaczyc co się dzieje. a mam pytanie kiedy ci się brzuch opuścił ? w którym tyg? bo mi się chyba jednak opuścił, pod piersiami mam płaskie a pod żołądkiem dopiero grube tak jakby maluch się skulił, mam wrażenie że mi się zmniejszył brzuch, albo to inne ułożenie dziecka. na serio jak robie zdj to wygląda mniejszy niz tydzień temu. ja kończę 34tc, nie wiem czy to nie za wczesnie. do połowy maja by mógł poczekac maluch. do tego jestem chora, okropny ból gardla i zapchany nos:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ją ostatnio bardzo dobrze śpię-odpukać. Wysypiam się,ale o 22 już mam dość i śpię na stojąco. Dziś zrobię pranie ,muszę szykować paliki na pomidorki :-) Oczekujaca myślałam że dziś przeczytam że urodzilas ,dobrze że jeszcze się tzrymacie ,też uważam że powinnas jechać do lekarza bo to wygląda na poród. Ewinka i jak się czujesz? Ja wczoraj kupiłam te duże pokłady bez kleju z belli chyba ich jest 10,pani mi powiedziała żeby kupić te bo to akurat na 2-3 dni w szpitalu wystarczy. Ale też kupię zwykle duże podpaski. A te pokłady co na łóżko kupiłam 3 sztuki po 2 zł. Przyda się to spoko a nie to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Mi sie oposcil brzuch w 31 tyg i masz racje wrazenie jest akby brzuch sie zmniejszyl, wczesniej mialam pilke a teraz takie jajeczko owalne. Kuruj sie wypij sobie cieplego mleka z miodem i czosnkiem mi zawsze pomagalo. Ja wstawilam pranie, poodkurzalam, drugie pranie wrzucone do suszarkii teraz moge sobie polezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×