Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
flavia brzuch obnizyl i sie juz jakis czas temu chyba jakos pod koniec lutego jak bylam w szpitalu bo wtedy mowili mi ze obnizyl sie brzuch dokladnie niepamietam.kasia mam nadzieje ze tydzien wytrwam jeszcze.ja paliki na pomidory juz mam m mi naszykowal a wczoraj pory posadzil:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do lekarza to nie chce jechac bo jest taka lekarka ktorej nie lubie i ma zla opinie i przez to ze niezrobila cesarki zmarlo dwoje dzieci:/ jak sie cos bedzie dzialo to zadzwonie do swojego gin.narazie nic sie nie dzieje oprocz ze maly nogami ciagle rusza:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, Ty lepiej uwazaj, bo jak Cie tak przegonia, to jeszcze na tej IP urodzisz :) Wczoraj wieczorem zamowilam juz kilka rzeczy: mate do przewijania, pieluszki tetrowe, taki fotelik do kapieli, bo wydaje mi sie, ze bedzie wygodniejszy od wanienki. Jestem w kropce z kosmetykami. Niby jest duzo pozytywnych opinii na temat Musteli, ale nie udalo mi sie znalezc niczego bezzapachowego, a tylko takich powinno sie uzywac dla noworodka. Sa jakies polskie, fajne kosmetyki dla maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wczesnie wam się obniżyły brzuchy, mój tez był jak piłeczka a teraz taki stożek,szczególnie z jednej strony. w pn mam wizytę to powiem o tym lekarzowi. a obniżył mi się we wtorek bo w święta jeszcze miałam normalny. mam nadzieje ze dzidzia jeszcze nie chce wyjsc, chociaż czuje ze uderza o szyjkę. Czy któras z was stosowała krople otrivin w ciązy, mam taki zapchany nos ze nie mogę oddychac ale podobno nie wskazane i nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa- u mnie za nim zrobia jakieś badania to przez godz siedzi sie na IP i to wtedy tez przyjmuja do szpitala na oddzial. Bez tego nawet nie ma mowy o jakims badaniu na fotelu czy ktg.. dlatego w ostatecznosci jezdzi sie do szpitala, bo jak jest jakis falszywy alarm to bez potrzeby trzymaja ze cztery dni na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia zrob sobie inhalacje wrzuc jakis rumianek a najlepiej miete to pomaga i nie zaszkodzi napewno.poczatek u mnie tez tak robia na oddzial i siedz4dni.mamokubusia chodzisz na ktg ?jutro wizyta.moj brzuch tez jak jajko wyglada teraz i jest niziutko oby do konca kwietnia wytrzymac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodze z kuba tez nie chodziłam i obym nie musiala zobaczymy co jutro powie:). Flavia raz sobie psikniesz nic sie nie stanie, wez apap odblokowuje tez albo jakis paracetamol. Brzuch jakis czas temu mi sie obnizył miedzy 34 a 36 norma ze sie obniza:). Ewinka rany ja bym oszalala nie lubie kolejek:). Moj maluch mało sie rusza bardziej prezy chyba nie ma miejsca . Dziewczyny ja juz z kapciała jestem, nie jezdze samochodem, nie chodze daleko piechota, teraz mam ochte wyruszyc do rossmana z malym taksą oczywiście ale boje sie zaraz mi duszno i źle po poludniu pojade z m:), kurde niech to się kończy bo nie lubie takiego ograniczenia fizycznego. Ciągle myśle jak jest ułożone dziecko jak poprzecznie/posladkowo to jutro decyzja o cc i termin boje sie ale troche bym chciala wiedziec, co i jak o ktorej i w ogole:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Oczekująca ja miałam kiedyś podobną przygodę, rano obudziłam się i spodnie od piżamy miałam zmoczone. Od razu zerwałam się jak opażona i przy wstawaniu jeszcze poleciało. Bałam się że to wody, pojechałam do lekarza w ten sam dzień, żeby sprawdziła. Okazało się na szczęście, że to jednak mocz. Dodam, że było tego sporo. Myślę, że u ciebie jest podobnie, często to się zdarza. Lepiej jednak jedź do ginekologa i niech to sprawdzi. Moja lekarka też ma różne humory, ale nie ma się co tym przejmować, najważniejszy jest dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj ty dalej masz okrągły brzuszek. Mój zmienił się w stożek i ciągle jest krzywy, tam gdzie główka to bardziej wystaje, tam gdzie pupa tez bulwa, pózniej płasko. Czy którejs z was też tak odznacza się dziecko bo u mnie jak położe się na plecach to gołym okiem widac jak mały jest ułożony. mąż będzie jechał z pracy to kupi miód i będę się jakoś kurowac. Najgorsze że w np miałam zrobic wyniki i miec wizytę, a jak mi nie przejdzie to chyba nie ma sensu robic wyników bo i tak wszystko wyjdzie podwyższone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia bo na tym zdjeciu tak nie widac bokiem zrobione, jak sie przodem patrzy to widac zarys jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrzuce swój. mój się wydaje dziwny teraz taki kształt. i własnie nie wiem czy to juz jest obniżenie brzucha czy dziecko ułożyło się w taką kulkę na środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcówka2014
Dziewczyny, ja również spodziewam się maleństwa! Termin mam na 19.06.2014r. Ostatnimi czasy czuje się coraz gorzej, nie wiem czy nie urodzę wcześniej, tymbardziej że lekarz też się tym martwi :( Ale nic no... Chciałabym się w Wami czymś podzielić. Na takiej stronce: http://dumnamama.pl/nasze-pociechy/ można zamieścić zdjecie swojego maluszka, a jesli jest się w ciąży to zdjęcie z USG. Ja już swoje wysłałam. Fajnie, że powstało coś, na czym możemy się pochwalic swoim maleństwem. PS. Która z Was ma termin na 19 czerwca? Fajnie byłoby się zgadać na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia to ty masz naprawde sterczacy to ja mam jednak kuleczke jeszcze hehehe, prawdopodobnie dziecie sie tak uklada u ciebie, ja taki mam wieczorami jak sie klade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wciąż wysoko brzuch i owalny,ale jak się przemecze to mnie ciągnie w dol i kluje. Jeśli chodzi o kosmetyki to ja kupuje z hippa. W biedronce pampersy new born są po 20zł. Dwójki po25 a reszta w mega pakach po 50. Wyśle meza żeby kupił 4-6kg tam jest chyba ich108 lub 128 niepamietam ,i za 50 zł,więc chyba warto. Moja wczoraj bardzo się wypychala,ona ogólnie jest cały czas z prawej strony. Flavia ja przy chorobie kanapki z czosnkiem,herbata z cytryna -bardzo dużo cytryny. Mleko z prawdziwym miodem,tylko temp mleka nie może być większą niż 40 st,bo wtedy miód nie ma sensu. Syrop z cebuli i czosnku z miodem. I jeszcze siemie lniane pij. Nie będziesz ładnie pachniec ale pomaga. A co do kataru to instalację mietowe i ja psikalam prenatal to tylko sol morska z czymś tam,ale zawsze coś. A na gardło tamtum verde. Dużo zdrowka ,lez i grzej się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne brzuszki macie dziewczyny ;) ja mam tak duży że już nie mam siły na nic. Jeszcze m mnie wkurzyl bo najpierw się nie mnie wkurzyl że go kontroluje z jedzeniem bo nie dosyć że ja wstaje wcześniej aby zrobić mu śniadanie on zje tyle co nic .... a później mi narzeka że jest głodny aż się poplakalam coś we mnie pękło. Jeszcze do tego dzisiaj mamy wizytę u pani profesor z synkiem i wiedział o tym od ponad tygodnia umówiliśmy się że on z nim pójdzie a przed wyjściem do pracy mi mówi że to ja z nim mam iść a ja po prostu nie mam siły. Wszystkich lekarzy przedszkola wszystko ja musze załatwiać zero zaangażowania z jego strony no szlak mnie trafia. Jeszcze boli mnie do tego całe podbrzusze i krocze tak jak by mi od środka cos rozpychalo aż chodzić nie mogę ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to jest promocja na pampersy dziś czy jak? a te new born to na ile kg? kurcze nie wiem jakie kupic czy te new born czy większe/ jakie wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja leze i ogladam porody sobie:)i nie dociera to do mnie ze to juz niebawem.dzis super sie czuje tylko majtki mi obtarly kolo krocza i boli:/jutro m jedzie z moimi rodzicami do lasu bo drzewa polamalo a popoluidniu do gina ze mna.mamina wiem co to za bol sama to przechodzilam:/najgorzej w nocy mnie bolalo krocze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak wy sobie radzicie z opuchlizna na stopach? Juz od 3 dni mi się utrzymuje, a nie chce mieć całych popękanych żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia ja mam pampersy orginalne 1 i 2 u nas tutaj sa strasznie tanie paczki po 32 szt place 4-5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia mnie również coraz cześciej boli mnie krocze i kuje mnie w podbrzuszu ... a na dodatek muszę napisać pracę licencjacką ... masakra jakaś dopiero 7 stron jeszcze czeka mnie 28 ... załamka nie mam ochoty pisać jej ale jak mus to mus ... i tak się cieszę , ze w ogóle zaczęłam bo od dwóch dni olewalam a dziś w końcu usiadłam ... mi brzuch jeszcze nie opadł ... a mi sie straszne rozstępy porobiły , na miasto nie jadę bo nie mam siły jakoś ... dręczy mnie ta praca ach , jakiś dzień dzisiaj taki... a jeszcze się zdziwiłam że teściowa napisała do mnie sms-a " jak ja się czuję " normalnie w szoku byłam bo nigdy do mnie nie pisze sms-ów ... i potem napisała abym dbała o siebie ... chyba coś jej się przyśniło ... że napisała mi sms-a ... Wczoraj kupiliśmy panele do naszej sypialni :D okazyjnie i lepsza jakość bo AC4 ( ścieralność ) wysoka klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny tez tak macie,że szybko się męczycie? zrobiłam dziś pierogi z pasztetem od teściowej ze świąt:) i zmachałam się jak staruszka, zwłaszcza przy wałkowaniu i wycinaniu dziur szklanką, wypompowałam się, ale pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona ja właśnie powiesilam pranie i czuje jak bym maraton przebiegła ;) a wyjście do sklepu to jest wielka misja chodzę jak słoń i czasem sama do siebie już się śmieje że to komiczne wygląda ;) Teraz do gina ide 7 maja czyli za dwa tygodnie to w końcu z nim pogadam czy będzie obcja na szybsze rozwiązanie bo jestem przerażona mam 23 kg na plusie po mimo diety a jeszcze mniej więcej miesiąc i tydzień przede mną. Mały jest ułożony wzdłuż mojego kręgosłupa i dupka do świata to brzuch mi falije a rączkami mi po wnetrznosciach daje ;) czasem to aż podskocze z wrażenia i bólu ale i tak za każdym razem cieszy mnie to że jest tak aktywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem ze noiby wiecej sily mam teraz,oj zjadlabym pierogow ale z jagodami czarnymi.wysle w tym roku m na jagody i zrobie w sloiczki i jak przestane karmic to sobie zrobie:)ogladalam porody i tak poplakalam sie a maly zaczal sie ruszac wtedy.flavia ja mam1i2 z dady i z pampersa a wiekszych narazie nie kupowalam bo2 sa do6kg.pozatym mama mowila ze kupi mi pampersy wiec nie kupuje narazie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pampersy baby dream oraz happy.Mój brat da mi paczkę oryginalnych pampersów"zerówek",bo jego synek juz wyrósł nich.Tylko nie wiem,czy beda pasowaly bo zerówki są chyba do 3 lub 2 kg.bo to był wcześniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia nie wiem ile będą na promocji ja tak zaszlam z ciekawości ale nie miałam gotówki...a do bankomatu daleko,a mąż będzie w mieście po pracy to kupi. Ja napewno kupię paczkę new born one są 2-4 kg chyba, a dwójki są chyba 3-5ale myślę że new born będą do szpitala. I arkusze się na paczkę tych trójek chyba. Ja się ostatnio super czuje naprawdę ,nic nie boli ani nic,jakbym w ciąży nie była;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
A u nas wręcz przeciwnie z tym szpitalem, zostawiają w ostateczności. Wszystkie wyniki robią na IP. Ja juz przebadana jestem wzdłuż i wszerz, kolejna wizyta w poniedziałek. Jestem wykończona, idę spać. robicie smaku pierożkami:-)a do biedronki też musze w takim razie isc wieczorkiem. pozdrawiam Was wszystkie i milego dnia. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
maminia- m mówi,że dobrze,że mały jest aktywny,znaczy,że dobrze się rozwija i robi gimnastykę.Tylko,że on gimnastykuje się prawie cały czas, no w nocy śpi razem ze mną,ale jak się budzę co 2h na siku to on wstaje ze mną,ale tylko pogmera nogą albo ręką i zaraz idzie w kimono dalej spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja w zeszlym tygodniu kupilam w rossmanie Oilatum i Lovele bo byla promocja, zaluje ze nie kupilam dwoch proszkow bo dostalam od szwagierki mase ciuszkow i jak zrobie przepierke to mi sie proszek skonczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×